Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas

QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 17:04)
Šiuo metu man jos su Gulten niekuo nesiskiria  cool.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 16:04)
Šiuo metu man jos su Gulten niekuo nesiskiria  cool.gif


Oj ne man dar Giuleten nera tiek nusmukusi, kaip Gandan, nors aisku pykstu ant jos uz ta Dzemres istekinima, bet ji nors greit supras savo klaida, o ta tai netikiu, kad supras, bet dar ir kovoja sunaus rankom uz tai kas jai nepriklauso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 15:57)
Na, aš ne apie kažkokius fantastinius elementus kalbu, o apie sąsajas, dviejų žmonių psichologinį ir emocinį ryšį ir kaip jis pateikiamas.

Aš būtent apie tai ir kalbėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš, aišku, galiu būti neteisi, bet manau, kad šiame seriale daug kas tarp eilučių pasakoma. Retai kada galima viską tiesiogiai suprasti, reikia bendrai žiūrėti į situaciją ir pasidaryti išvadas. O kartais jas pasidaryt pavyksta tik po kurio laiko, kai pamatai tolesnius įvykius. Tada tik supranti ką vienas ar kitas veikėjas turėjo omenyje.
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 12 11, 17:10)
nu, kad su Venera jie tikrai miegodavo, juk ne karta pasilikdavo jie vienas pas kita, nors aisku, ka cia gali zinot, gal veiskmo nebuvo biggrin.gif Nu bet jau keista butu, toks dieduska, o dar neragaves, kazkaip nesitiki biggrin.gif

Tai kad lyg ir išvažiuodavo Venera, tiesiog dažnai ji Sinanerių namuos sėdėdavo, na labai neužfiksavau šitų momentų, bet šiaip su turkų propaguojamom vertybėm labai nenustebintų, jog yra laukiančių santuokos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 12 11, 14:13)
Oj ne man dar Giuleten nera tiek nusmukusi, kaip Gandan, nors aisku pykstu ant jos uz ta Dzemres istekinima, bet ji nors greit supras savo klaida, o ta tai netikiu, kad supras, bet dar ir kovoja sunaus rankom uz tai kas jai nepriklauso doh.gif

O supras kodėl? ax.gif Gi ne todėl, kad staiga įvyks nušvitimas ir pinigėliai pradės nebepatikti cool.gif

Beje, supras ir ana kažkada cool.gif Bus priversta suprasti smile.gif

Tik man pikta, kad tas vargšas Kuziejus visas šitas "susipratusias" bobeles ant savo kupros tįsti turės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 12 11, 08:14)
Aš būtent apie tai ir kalbėjau  mirksiukas.gif

Na bent aš Ezelyje, tokių kaip kad Kuziejuje tikrai nemačiau...
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 12 11, 15:17)
Tai kad lyg ir išvažiuodavo Venera, tiesiog dažnai ji Sinanerių namuos sėdėdavo, na labai neužfiksavau šitų momentų, bet šiaip su turkų propaguojamom vertybėm labai nenustebintų, jog yra laukiančių santuokos  smile.gif

drinks_cheers.gif man cia irgi, kaip pas turkus, visai normalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 08:16)
Aš, aišku, galiu būti neteisi, bet manau, kad šiame seriale daug kas tarp eilučių pasakoma. Retai kada galima viską tiesiogiai suprasti, reikia bendrai žiūrėti į situaciją ir pasidaryti išvadas. O kartais jas pasidaryt pavyksta tik po kurio laiko, kai pamatai tolesnius įvykius. Tada tik supranti ką vienas ar kitas veikėjas turėjo omenyje.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(skuba3 @ 2014 12 11, 08:17)
Tai kad lyg ir išvažiuodavo Venera, tiesiog dažnai ji Sinanerių namuos sėdėdavo, na labai neužfiksavau šitų momentų, bet šiaip su turkų propaguojamom vertybėm labai nenustebintų, jog yra laukiančių santuokos   smile.gif

Man kažkaip tuo labai sunku patikėti, dėl moterų taip, bet dėl vyrų labai abejoju....nes vyras kiek žinau pas musulmonus turi būti patyręs, negali pasirodyti "naujoku" kartais gi net nuperka "paneles" jiems tėvai, kad pabandytų. Na bet gal aš ir vėl klystu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 11 gruodžio 2014 - 15:25
QUOTE(Mockava @ 2014 12 11, 16:20)
Na bent aš Ezelyje, tokių kaip kad Kuziejuje tikrai nemačiau...

Tada ne tuos pačius serialus žiūrėjom biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 17:19)

Beje, supras ir ana kažkada  cool.gif Bus priversta suprasti smile.gif


Va tai tau, bus įdomu pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 14:51)
Ir vargšas šitas bičas, kuris su Kuzia į kovą stos biggrin.gif

Šiaip nerealiai nufilmuotos ir sumiksuotos šios dvi scenos - Džemre su Barišu ir Kuzios kova.
Papildyta:

Ir dar bais nelaimingą vaidina. Va jos man nei kiek negaila, tegul srebia savo košę  cool.gif Barišas pernelyg gerai dar su ja elgiasi. Šaunuolis šiaip jis.

O Gulten tegul prisimena savo Šok šok šok ir išsiviepusią marmuzę, kai lėks pas Kuziejų pagalbos prašyt  doh.gif Negaliu aš žiūrėt į ją  unsure.gif

drinks_cheers.gif nu visiskai su viskuo sutinku biggrin.gif
Atsakyti