Įkraunama...
Įkraunama...

♥ 2014 Spalio stebukliukai ♥

QUOTE(Kribuk @ 2014 12 01, 10:46)
Labas rytas,

As dar noriu paklausti apie tuos spuogucius. Kiek laiko jie jums buvo? Gydytoja sako, kad gali buti 6-8 savaites. Nu baisiai jie man atrodo. Ir, ar jie buvo tik ant veiduko, nes pas mus ir ant kakliuko yra.

pas mus jau 2 savaites yra spuogiukai. buna,kad apmazeja ir paskui vel atsiranda,bet jau ne taip ziauriai atrodo, kaip patys pirmi. as nusipirkau sita aliejuka ir man atrodo jis mums padeda
http://cleopatrabell...kams-60-ml.html

pas mus irgi ant kakliuko yra.
Atsakyti
QUOTE(*Taja* @ 2014 12 01, 11:03)
pas mus jau 2 savaites yra spuogiukai. buna,kad apmazeja ir paskui vel atsiranda,bet jau ne taip ziauriai atrodo, kaip patys pirmi. as nusipirkau sita aliejuka ir man atrodo jis mums padeda
http://cleopatrabell...kams-60-ml.html

pas mus irgi ant kakliuko yra.


Pas mus irgi jau antra savaite. Kartais atrodo, kad jie praeidineja, bet turbut nauji atsiranda. Ir kai verkia, jie labiau isryskeja. Gydytoja sake niekuom netepti, o plauti virintu vandenuku.
Atsakyti
QUOTE(shejlita @ 2014 12 01, 09:23)
Jei ne paslaptis kuek laiko maitinai nusitraukinedama?
As dabar taip maitinu...ziauriai patogu man, jei reiketu paprastai maitinti jauciu ilgai netempciau smile.gif
Musiske veikia taip pat kombis biggrin.gif bus keliauninke biggrin.gif kaip ir tevai...
Gal isduotum savo lelytes varda? Zinau panasu varianta...
as jauciu bandyciau sukonstruot kuo statesne gulejimo padeti lovytej...buna tas refliuksas neuzsidaro, tai turesit isaugti...
Mes eisim ruostis, pas gydytoja vaziuojam siandien smile.gif

Jokubas smile.gif As taip pat turejau itarima, kad jam refliuksas, bet dabar pradejau tuo abejoti...vakar siaip ne taip nusitraukiau pieno ir sugirdziau is buteliuko, na ir ka, ismiegojo su pertraukelemis vaikas 3 valandas...Kazkodel pradejo atrodyti, kad problema zindyme, bet kiek bandau skirtingu padeciu, manau vis tiek nenormaliai daug oro jis prisiryja sad.gif
Atsakyti
chaka, cia sesute tokias sasajas padare, bet kadangi ji suskele fraze apie zindyma pagal laika, tai kazkaip man blokas jos kalboms uzsidejo lotuliukas.gif
Atsakyti
mano mayle irgi buvo isberta. pediatre pasiule valyti medetku nuovyru ir po keliu dienu vaigesi berimai. buna kartais vienas kitas spuogelis issoka, bet jau ne taip, kaip anksciau, jau nera viso isberto veido smile.gif nezinau ar ir pas jus tokie spuogai, bet galite pabandyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuta125 @ 2014 12 01, 13:27)
mano mayle irgi buvo isberta. pediatre pasiule valyti medetku nuovyru ir po keliu dienu vaigesi berimai. buna kartais vienas kitas spuogelis issoka, bet jau ne taip, kaip anksciau, jau nera viso isberto veido smile.gif nezinau ar ir pas jus tokie spuogai, bet galite pabandyti wink.gif

Tai labai greitai praejo jums. O tai tie spuogai hormoniniai buvo?
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2014 12 01, 09:46)
Labas rytas,

As dar noriu paklausti apie tuos spuogucius. Kiek laiko jie jums buvo? Gydytoja sako, kad gali buti 6-8 savaites. Nu baisiai jie man atrodo. Ir, ar jie buvo tik ant veiduko, nes pas mus ir ant kakliuko yra.


Pas mano maziuke irgi veidukas taip negražiai isbertas ir ant krūtinės dabar nemažai spuogeliu atsiradę... Is pradžių galvojau, kad beria nuo mano suvalgyto šokolado... Bet jau seniai as jo atsisakius, bet berimai tai sumažėja, tai vel suaktyvėja.. Keista, kad neseniai ir krūtinę isbere daug mažų spuogučių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2014 12 01, 15:00)
Pas mano maziuke irgi veidukas taip negražiai isbertas ir ant krūtinės dabar nemažai spuogeliu atsiradę... Is pradžių galvojau, kad beria nuo mano suvalgyto šokolado... Bet jau seniai as jo atsisakius, bet berimai tai sumažėja, tai vel suaktyvėja.. Keista, kad neseniai ir krūtinę isbere daug mažų spuogučių  unsure.gif

Tai tie hormoniniai spuogeliai buna ant veiduko, kaklo, krutines. Ir turbut daugeliui leliuku jie buna, nors su pirmaja taip nebuvo (arba nepamenu smile.gif ). Be to ziuriu jusu leliuko panasus amzius kaip ir mano.
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2014 12 01, 15:35)
Tai tie hormoniniai spuogeliai buna ant veiduko, kaklo, krutines. Ir turbut daugeliui leliuku jie buna, nors su pirmaja taip nebuvo (arba nepamenu  smile.gif ). Be to ziuriu jusu leliuko panasus amzius kaip ir mano.


Na as ir tikiuosi, kad cia hormoniniai... Taip noretusi, kad jie greiciau praeitų. Gruodžio gale laukia fotosesija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2014 12 01, 14:03)
Tai labai greitai praejo jums. O tai tie spuogai hormoniniai buvo?

ne. hormininiai yra tokie balti. o cia buvo daug daug mazu raudonu, kartais kai kurie pasidarydavo su balta virsunele, bet aplink ta virsunele vis tiek budavo raudoni. O hormoniniai yra grynai balti, ju nebuna per visa veida ir ju isnainkinti neina, jie patys praeina wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuta125 @ 2014 12 01, 19:09)
ne. hormininiai yra tokie balti. o cia buvo daug daug mazu raudonu, kartais kai kurie pasidarydavo su balta virsunele, bet aplink ta virsunele vis tiek budavo raudoni. O hormoniniai yra grynai balti, ju nebuna per visa veida ir ju isnainkinti neina, jie patys praeina wink.gif


Na tada pas mus ne hormoniniai, nes ju irgi daug daug,tokiu labai smulkiu, braukiant per veiduka siurksti oda atrodo.. Ant zanduku tokie ryškesni ir taip pat kartais pasidaro viršūnėlė balta... Tai panašu i tokį pati, kaip jūsų, berimas.
Atsakyti
Labas rytas,

Kaip naktis praejo? Musu vos uzmigo is vakaro, akys placios ziuri, o mes jau miego norim... O 5.30 nuo verksmo turbut visus kaimynus prikele. doh.gif
Ar jus zadinat nakti valgyti ar patys prabunda? As tai po uzmigimo nakciai vis zadinu, pralaukiu maximum 4 val. O po to jau ji pati po 2 -3 val niurzga.
Atsakyti