Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(pavasarine90 @ 2014 12 09, 08:39)
Keli vakaryksciai pasizaidimai.... smile.gif


gražu... bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2014 12 09, 13:02)
Aga,nuosavi  biggrin.gif  Bet labai raitosi ir ilgesni jau forma praranda.
Paspauskit ant foto,padides.Nenorejau deti tokios nefotogeniskos labai dideles  biggrin.gif

Labai grazi daile  wub.gif


Obana, tikrai padidejo:) labai grazi forma jusu pacios nagiuku smile.gif o lakavimas paprastas, bet nieko blogo lyg ir neiziuriu labai smile.gif

QUOTE(rytorasa @ 2014 12 09, 14:42)
gražu...  bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif

ačiū, ačiū... wub.gif
O cia isbandziau kinietiska plokstele ant HG juodos spalvos + holografiniai blizguciai.
user posted image
Atsakyti
Pavasari grazi daile wub.gif trys ypac patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2014 12 09, 19:33)
Pavasari grazi daile  wub.gif  trys ypac patiko  wub.gif

Is Jusu sulaukti geru komentaru yra didziulis pliusas man! ..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2014 12 09, 21:40)
Is Jusu sulaukti  geru komentaru yra didziulis pliusas man! ..smile.gif


Nemoku as dailiu menka cia is manes nauda blush2.gif ryt einu i dailes kursus gal bent ka suzinosiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 09 gruodžio 2014 - 20:55
QUOTE(lilget @ 2014 12 09, 20:54)
Nemoku as dailiu menka cia is manes nauda  blush2.gif  ryt einu i dailes kursus gal bent ka suzinosiu  blush2.gif

Sekmes. Tada jau jus dalinsites idejomis wub.gif
Atsakyti
Laba, gal kuri yra isbandziusi ir gali pasakyti kuris geresnis- SN bondas ar IBD?? aciu labia atsakiusioms?
Atsakyti
Labukas smile.gif Retas svečias aš pas jus, bet pasistengsiu dažniau pasireikšt smile.gif

Atnešu ir aš kelis darbelius jūsų teismui smile.gif Jau pradėjau lakuoti ne tik sau smile.gif

Lakuota su Cristina juoda spalva 3 sluoksniai ir Baha balta 1 (Bet čia ne gelinis lakas, o dažai tokie induke). Daile pati kringeliuoju visada.
user posted image

Čia asmeniškai man per daug visko. Bet šita mergaite visada nori blizgėti bent jau kaip minimum smile.gif Nagučiai natūralūs. Melsva spalva iš Cristina 2 sluoks. (Galėsiu jei domins surašyti spalvų kodus, jei kuri lakuojat jais?) o alyvinė Progel Lavender bouquet 2 sluoksn., ant mėlynos spalvos dar dėjau sidabrines folijos gabaliukais smile.gif))

user posted image

Čia mano - nieko ypatingo iš tikrųjų. Cristina juoda spalvyte 3 sluoks. ir Progelio blizgučiai shining Armor. Bet man gražu buvo smile.gif
user posted image

Čia taipat ant naturalių nagučių lakuota. Progel creamy nude ir Ladybug (raudona) 2 sluoksniai.

user posted image

Nu užteks jaučiu, kad gaučiau per spranda už klaidas smile.gif)))
Atsakyti
Būtybė*, labai gražu... wub.gif Man tik raudonų forma nepatinka... ax.gif O gražiausi juodi su blizgučiu... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2014 12 12, 11:46)
Lakuota su Cristina juoda spalva 3 sluoksniai ir Baha balta 1


Labai gražu!
O gal galit nuorod, kur perkat Cristina lakus?
Atsakyti
Pavasarine, būtybė, labai gražu 4u.gif
O aš štampukams kaupiuosi biggrin.gif
Lilget, kokia kursų trūkmė?
Papildyta:
Parodysiu savo šiadieninį. Shelac nesužavėjo kažkaip. Dengėsi neblogai bet gan klampus, virsutis HG sluoksinis jį kažkaip dryžuoja g.gif Nesupratau už ką tokia kaina smile.gif
2 sl. clay vanion,
blizgus 3 sluoksniai HG june bride.
user posted image
хостинг изображений gif
user posted image
хостинг изображений png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 13 gruodžio 2014 - 20:17
Butybe, grazus darbeliai... .☺
Bet man ant tu raudonu,kur su prancuzisku,tai noretusi labiau gilesniu smailu. Atrodytu kur kas dailiau ☺ juodi labai simpatiski,kur su blizgiukais,o tie kur su baltu- tai kaip ir sakote margoki,bet skonio reikalas cia.

Pukepuke,kur naguciai su blizgiukais,tai svieciasi panages ir iskart nera vaizdo smile.gif ir ta kita spalva lb lb grazi wub.gif
Atsakyti