Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

O as noriu i kelione... vakar uzejo toks nenumaldomas noras kur nors vaziuoti biggrin.gif isnarsiau visokius pasiulymus ir skrydziu, ir autobusiniu, ir viesbucius... Akis pagamiau, siek tiek apsiraminau. Toliau laukiu.
Atsakyti
Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 110kg (liko 10)

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 81kg (liko 11)

pasakore - 172cm/54kg – 60kg (liko 6)




Atsakyti
Agree- visada labiausiai norisi to, ko negalima :-)
pamiršau- kada prisiduodam?
man buvo pirma treniruotė, tai vis dar kojos ir rankos dreba :-)
Atsakyti
Laba naujais metais 4u.gif
Turiu +1 kg po visų ėdimų doh.gif
Planuojam su vyru dviratuką treniruoklį įsigyt,bi žiūrim,kad abiem ne prošal ,teliką žiūrint ,pasportuot jau būtų blush2.gif
Gal patarimų turit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2015 01 05, 21:50)
Planuojam su vyru dviratuką treniruoklį įsigyt,bi žiūrim,kad abiem ne prošal ,teliką žiūrint ,pasportuot jau būtų  blush2.gif
Gal patarimų turit g.gif

kodel dviratis jus vilioja?
as irgi anksciau lb norejau jo, bet man tikrai ne tas treniruoklis, kuris atitarnautu pagal paskirti, jei daba galeciau persirinkti treniruokli imciau arba slides, arba begtaki blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 01 05, 23:54)
kodel dviratis jus vilioja?
as irgi anksciau lb norejau jo, bet man tikrai ne tas treniruoklis, kuris atitarnautu pagal paskirti, jei daba galeciau persirinkti treniruokli imciau arba slides, arba begtaki blush2.gif


Su Naujais, ponios!

O aš dviračio nebrokyčiau. Aš tinginė. Dviratį dar pamindavau ant vairo kompą pasidėjus ir kokį serialą įsijungus. O su slidėm būtų buve kapec po mėnesio.

Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 01 06, 14:35)
Su Naujais, ponios!

O aš dviračio nebrokyčiau. Aš tinginė. Dviratį dar pamindavau ant vairo kompą pasidėjus ir kokį serialą įsijungus. O su slidėm būtų buve kapec po mėnesio.

Man irgi dviratis situ dalyku labiau patiko. Gali ir telefonu ramiai kalbet ar sms pyskint, o su slidem to nepadarysi. Nors turiu dabar slides, kai jau galesiu, tai issitrauksiu, jei neerzins tas ju girgzdejimas. Nes man jos kazkodel ziauriai girgzda. Ir suteptos, ir nelabai senos, gal as tiesiog jautri.
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 01 06, 14:35)
Su Naujais, ponios!

O aš dviračio nebrokyčiau. Aš tinginė. Dviratį dar pamindavau ant vairo kompą pasidėjus ir kokį serialą įsijungus. O su slidėm būtų buve kapec po mėnesio.

Va būtent todėl dvortaį ir renkamės,kad teliką bus galimą žuūrėt ir knygą paskaityt vaikams. ir telefonu laisvai kalbėt 4u.gif
Atsakyti
Nepadės jums merginos jokie dviračiai, jei kompai, filmai, telefonai galvoje. Nulipsit ir į virtuvę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 01 06, 16:40)
Nepadės jums merginos jokie dviračiai, jei kompai, filmai, telefonai galvoje. Nulipsit ir į virtuvę smile.gif


O kam į virtuvę. Tortą galima ir dviratį minant valgyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 01 06, 16:40)
Nepadės jums merginos jokie dviračiai, jei kompai, filmai, telefonai galvoje. Nulipsit ir į virtuvę smile.gif

labai gerai pasakei thumbup.gif
va del to as dabar ir nesirnkciau dviracio, jei sportuot tai tik nuo dusios, slides gerai tuo, kad korpusas nesusglebes, turi visad tiesi buti ir dar rankos juda, ant begtakio gali ir eit, ir kopt ir begt, o ant dviracio tik atsisedi ir nuobodziai mint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 01 06, 17:07)
O kam į virtuvę. Tortą galima ir dviratį minant valgyt biggrin.gif

Gi rankos bus užimtos kompais, telefonais laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(rootha @ 2015 01 06, 17:30)
labai gerai pasakei thumbup.gif
va del to as dabar ir nesirnkciau dviracio, jei sportuot tai tik nuo dusios, slides gerai tuo, kad korpusas nesusglebes, turi visad tiesi buti ir dar rankos juda, ant begtakio gali ir eit, ir kopt ir begt, o ant dviracio tik atsisedi ir nuobodziai mint blush2.gif

Be to su dviračiu tik kojos dirba, o dupcė sau patogiai sėdi ir cm nejuda nei iš vietos smile.gif
Atsakyti