Įkraunama...
Įkraunama...

***Mažasis Amerikoniukas***

QUOTE(siaubukas @ 2014 12 19, 21:02)
Ar mano nera

Yra, parašiau į až info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alira @ 2014 12 19, 17:59)
Man jau visai neramu darosi g.gif ...ne jau mano siuntini uzmirso issiusti...informacijos is Ridzio negaunu, kodel mano uzsakytu prekiu nebuvo alytaus siuntoje. Kas gavote Kauno, Vilniaus ar kitu miestu dezute prasau paziurekite ar nebuvo prekiu skirtu Reda (alira) Alytus. Ten turi buti 3 kaledines dovanos - Furbiai. Aciu labai 4u.gif

Dar karta kreipiuosi i 12-04 siuntos gavejas. Ar nebuvo mano siuntinio isimaisiusio i kitu miestu dezes, nes Alytaus siuntinyje nebuvo. Ieskau savo 2 dideliu Furbio it 1 maziuko furbiuko.
Atsakyti
Ar dalins siandien kauno siunta? labai labai reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(alira @ 2014 12 20, 12:23)
Dar karta kreipiuosi i 12-04 siuntos gavejas. Ar nebuvo mano siuntinio isimaisiusio i kitu miestu dezes, nes Alytaus siuntinyje nebuvo. Ieskau savo 2 dideliu Furbio it 1 maziuko furbiuko.



Nu kaip as jums nepavydziu ir uzjauciu unsure.gif didelis rupestis likus kelioms dienoms iki sventes nezinioje blaskytis unsure.gif Tikiuosi kad viskas issipres ir sventes neliks sugadintos 4u.gif Per dideles gausas visko pasitaiko, tik gaila kad pataiket butent ant Kaledu doh.gif
Atsakyti
Tai Kaunas gavo siuntą, bet toliau tyla g.gif
Atsakyti
ne gi niekam nieko nereikia sierra? g.gif kada gi tas krepšys susirinks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2014 12 20, 18:31)
Tai Kaunas gavo siuntą, bet toliau tyla g.gif



Nesikarsciuokite blush2.gif Kaunas gavo tikriausiai ne per viena dalinimosi vieta, gal nevisi dalintojai pasiruose priimti, tai ras laiko ir parasys kvietimo laiska mirksiukas.gif Tikrai zinau kad dalina ne viena tai turekite kantrybes 4u.gif
Atsakyti
su 45 proc nuolaida va keen papigiai
http://www.sierratra...;colorFamily=04
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2014 12 20, 17:40)
ne gi niekam nieko nereikia sierra?  g.gif kada gi tas krepšys susirinks  doh.gif


Vakar nusiunčiau nediduką, apie 20$ g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2014 12 20, 19:26)
Vakar nusiunčiau nediduką, apie 20$ g.gif

As siryt su 54 $ (po nuolaidos 29$) irgi prisijungiau 4u.gif
Atsakyti
Gal butu besijungianciu?

http://www.walmart.com/ip/39176048
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2014 12 20, 17:41)
Nesikarsciuokite  blush2.gif Kaunas gavo tikriausiai ne per viena dalinimosi vieta, gal nevisi dalintojai pasiruose priimti, tai ras laiko ir parasys kvietimo laiska  mirksiukas.gif Tikrai zinau kad dalina ne viena tai turekite kantrybes  4u.gif

Supratau😊
Nesikarsciuoju,tik norisi pries sventes pasiimt ir savaitgali patogiau,nei darbo diena😉
Atsakyti