Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai - 14 tema

QUOTE(AJIRA @ 2016 11 21, 09:36)
iskepiau brandinta kaledini vaisini pyraga... kiek kepu netelpu i brendzio normas, vien brandinimui sunaudoju 0.5 l., o dar slakstymui, tai 0,75 l. susinaudos. O kiek jus sunaudojate?

Gal mirkote labai didelį kiekį vaisių? Mano stabili norma yra 1kg džiovintų vaisių/uogų mišinio - 200 ml brendžio. Užmerktus vaisius laikau ne mažiau nei tris paras šaldytuve, uždengtame inde, kurį porą kartų per dieną apverčiu. Pyragą sulaistau, dažniausiai, tik vieną kartą - tik iškeptą, nes man nepatinka labai šlapias.
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 11 21, 10:36)
iskepiau brandinta kaledini vaisini pyraga... kiek kepu netelpu i brendzio normas, vien brandinimui sunaudoju 0.5 l., o dar slakstymui, tai 0,75 l. susinaudos. O kiek jus sunaudojate?

Man irgi nepakako receptuose nurodyto alkoholio kiekio ax.gif Čia pernykščiam pyragam. O šiemet ko gero nebekepsiu jų. Nusibodo rolleyes.gif Gal prie riešutinio pasiliksiu. Nors tas brandinamas tuo ir geras, kad iš anksto galima pasiruošt, o po to tik dovanoji, dovanoji ir galvos nebesuki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 11 21, 12:38)
nešlakstau jo 4u.gif  parą laiko mirkau vaisius, tada kepu pyragą  4u.gif  mirkymui sunaudoju kažkur 1,5stiklinės hmm.gif dar nuo vaisių kiekio priklauso, bet iki 0,5l spėju 4u.gif kepsiu savaitgalį bigsmile.gif

Mirkau ir as para... vaisiu 1,3 kg pagal recepta...
Papildyta:
QUOTE(Manifesto @ 2016 11 21, 13:19)
Gal mirkote labai didelį kiekį vaisių? Mano stabili norma yra 1kg džiovintų vaisių/uogų mišinio - 200 ml brendžio. Užmerktus vaisius laikau ne mažiau nei tris paras šaldytuve, uždengtame inde, kurį porą kartų per dieną apverčiu. Pyragą sulaistau, dažniausiai, tik vieną kartą - tik iškeptą, nes man nepatinka labai šlapias.

O tai jusu kitas receptas... mano didesnis kiekis 1,3 kg vaisiu ir 0,5 brendzio reikia, aisku dar ir nuo vaisiu priklauso, o sulaistau iskepus ir likus dviem savaitem iki valgymo...
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2016 11 21, 21:06)
Man irgi nepakako receptuose nurodyto alkoholio kiekio  ax.gif Čia pernykščiam pyragam. O šiemet ko gero nebekepsiu jų. Nusibodo  rolleyes.gif  Gal prie riešutinio pasiliksiu. Nors tas brandinamas tuo ir geras, kad iš anksto galima pasiruošt, o po to tik dovanoji, dovanoji ir galvos nebesuki  biggrin.gif

Tikrai labai patogu issikepi is anksto... ir maniskiams sis pyragas tikrsi Nr.1, senai uzsakytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 11 22, 00:01)
Mirkau ir as para... vaisiu 1,3 kg pagal recepta...
Papildyta:

O tai jusu kitas receptas... mano didesnis kiekis 1,3 kg vaisiu ir 0,5 brendzio reikia, aisku dar ir nuo vaisiu priklauso, o sulaistau iskepus ir likus dviem savaitem iki valgymo...
Papildyta:

Tikrai labai patogu issikepi is anksto... ir maniskiams sis pyragas tikrsi Nr.1, senai uzsakytas  smile.gif

tai Jūsų "stipresnis" pyragas būna bigsmile.gif bigsmile.gif mano šeimyna irgi laukia jau.. vyras net pats savaitgalį parduotuvėj sako, o džiovintų vaisių dar neperki? kada tu ten kepsi tą pyragą? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 11 21, 22:01)


Tikrai labai patogu issikepi is anksto... ir maniskiams sis pyragas tikrsi Nr.1, senai uzsakytas  smile.gif


o galit receptą įmest, gal ir buvo jau, bet jei nesunku įmeskit, nebereiks knistis po temą
Atsakyti
Kas kepet sveicariska Kaledini riesutu pyraga, tai jo nereik alkoholiu laistyt? Kiek laiko ji galima laikyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 01 gruodžio 2016 - 17:40
QUOTE(tute28 @ 2016 12 01, 18:39)
Kas kepet sveicariska Kaledini riesutu pyraga, tai jo nereik alkoholiu laistyt? Kiek laiko ji galima laikyt?

Tirai nereikia. O dėl laikymo trukmės- sunku pasakyti. Priklauso nuo daugelio faktorių. Spalio pradžioje keptas neišsilaikė nė savaitės, karamelė pabąlo ir pjaustant pyragą riešutai byrėjo, nesilaikė krūvos (nors tas neturėjo įtakos skoniui). Nurašiau kiek drėgnesnei aplinkai. O vat planuotas šiai dienai (keptas dar pirmom lapkričio dienom) puikiausiai išsilaikė, namuos sausa. Pati asmeniškai ilgai nelaikyčiau vien dėl trapios tešlos. Ji su laiku keičia skonį ir ne į gerą pusę...
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 12 01, 20:49)
Tirai nereikia. O dėl laikymo trukmės- sunku pasakyti. Priklauso nuo daugelio faktorių. Spalio pradžioje keptas neišsilaikė nė savaitės, karamelė pabąlo ir pjaustant pyragą riešutai byrėjo, nesilaikė krūvos (nors tas neturėjo įtakos skoniui). Nurašiau kiek drėgnesnei aplinkai. O vat planuotas šiai dienai (keptas dar pirmom lapkričio dienom) puikiausiai išsilaikė, namuos sausa. Pati asmeniškai ilgai nelaikyčiau vien dėl trapios tešlos. Ji su laiku keičia skonį ir ne į gerą pusę...

Oi, tiek ilgai nesiruosiu laikyt, kalba eina apie sav ar dvi.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2016 12 02, 01:02)
Oi, tiek ilgai nesiruosiu laikyt, kalba eina apie sav ar dvi.

As ir ruosiuos ji kepti ir taip iseina,kad kaledoms kepti ji geriausiai kita savaitgali ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Na issikepiau paragavimui sveicariska riesutu, o jau saldumas blink.gif Cia recepte padauginta cukraus, ar as ka netaip padariau, gal pasveriau netiksliai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 04 gruodžio 2016 - 22:32
QUOTE(tute28 @ 2016 12 04, 23:32)
Na issikepiau paragavimui sveicariska riesutu, o jau saldumas  blink.gif 

Tešlą darau pagal savo patikrintą receptą, ji be cukraus. Saldumo turi tik įdaras. Mums ne tiek saldu, kiek sotu. Kiekvienas suvalgo po trikampėlį ir ilgam gana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 12 05, 12:15)
Tešlą darau pagal savo patikrintą receptą, ji be cukraus. Saldumo turi tik įdaras. Mums ne tiek saldu, kiek sotu. Kiekvienas suvalgo po trikampėlį ir ilgam gana  biggrin.gif

As ta pati pagalvojau, darysiu tesla be cukraus. Imeskit reepta teslos, jei galite. O kas sotus, tai tikrai!!! Bet jau skanumoooo, 100balu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 05 gruodžio 2016 - 15:48