Įkraunama...
Įkraunama...

Jėzuitų gimnazija

QUOTE(Mazule @ 2015 03 14, 15:10)
O jums šiemet ne per anksti? matau mergaitė gimusi 2005 metais  blush2.gif


Oii rolleyes.gif ačiū Mazule už pastebėtą įsivėlusią klaidą, turėjo būti 2004, tikrai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif Ir mano dukra šįmet bandys stoti į VJG.
Ačiū už patarimus ax.gif Vis žiūrim, ką čia dar "pasitobulinti".
Atsakyti
Woow super daug info, ačiū jums labai! Klausimas gal kiek vėlokas, bet gal kas turi ir gali pasiūlyti JG buvusių ir esamų mokytojų, kurie galbūt ruošia stojamiesiems? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VirginijaSmile @ 2015 04 03, 11:44)
Woow super daug info, ačiū jums labai! Klausimas gal kiek vėlokas, bet gal kas turi ir gali pasiūlyti JG buvusių ir esamų mokytojų, kurie galbūt ruošia stojamiesiems? blush2.gif




Sveiki,

ačiū forumietems pasidalinusioms savo patirtimi smile.gif
jei kas turite kontaktų kas galėtų paruošt stojamiesiems, būsimas penktokas būtų labai dėkingas smile.gif
Lauksiu kontaktų į asm.pašto dežutę
Atsakyti
Tai ryt stojamieji?
Atsakyti
Kaip sekasi?Mums testas pasirode sinkus...
Atsakyti
Sveiki,

Na mano dukra kažkaip labiausiai išskyrė tikybos klausimus. Anglų, matematika, lietuvių jai sunku nebuvo, tik reikėjo dar šiek tiek laiko, o va tikyba... sakė, kad trijų klausimų apskritai nesuprato. Nors šiemet lankė pirmosios komunijos užsiėmimus ir perskaitė tą rekomenduojamą knygelę 3 kartus. Matyt ne be reikalo reikia tikybos korepetitoriaus smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
MŪsiškiui testas pasirodė lengvas. Pasidalinus įspūdžiais su kitais stojusiais, išgirdom, kad visai nemažai vaikų paskutinio lapo net nespėjo pradėt, pritrūko laiko unsure.gif Matematikos uždavinys apie perimetrą irgi daugelio klasiokų liko neįveiktas unsure.gif Įdomu, kokie bus rezultatai apskritai visų stojusių. Įdomu, ar būna koks palyginimas su prieš tai stojusių g.gif
Atsakyti
Maniskei sunkiausia buvo anglu...Lengviausia kazkodel tikyba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružis:) @ 2015 05 11, 08:55)
Įdomu, ar būna koks palyginimas su prieš tai stojusių g.gif


Laba diena,
nepamenu tokio... unsure.gif man atrodo jau įstojusiųjų tėvų ir vaikų susirinkime buvo tik palyginama, iš kokių mokyklų ir kiek vaikų įstojo 4u.gif
Na ir berods stojusiųjų gautų balų amplitudė nuo žemiausio iki aukščiausio 4u.gif

Tik pasikartosiu - kartais aukštas testo balas labai krenta po pokalbio ir atvirkščiai, taip kad ramiai laukite rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikui lengviausi buvo tikybos klausimai (nors dėl jų labiausiai pati ir pergyveno). Ilgiausiai laiko praleido prie to matematikos uždavinuko, kurį daugeliui vaikučių sunkiau sekėsi įveikti:4u:
Atsakyti
O kas ten per uzduotis? As klausiau- sako perimetra suskaiciuoti , bet krastiniu neduota, kazkaip surasti jas reikejo...
Atsakyti