Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

[quote=JolantaDem,2016 03 31, 10:30]

Gražu. thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
sobieska puikus darbas, kiek pamenu čia Maia dizainas
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daibava: 11 gegužės 2016 - 09:15
Seni darbai, bet tik dabar ireminti.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Reikėjo dovanos tai teko traukti iš šėpukės pries kurį laika išsiuvinėtą darbą ir meistrauti knygutę.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 14 gegužės 2016 - 20:42
Dvi mandalos fantastiškos, o ir anemonai mielai atrodo
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mandalos fantastiškos......
Atsakyti
[quote=Dvi,2016 05 14, 21:28]

Kaip gražu! wub.gif
Atsakyti
Kadangi čia susirenka dauguma siuvinėtojų rašau čia, nes į skelbimų lenta naujos temos prie rankdarbių kurti neleidžia. Ieškau, kas Kaune galėtų išsiuvinėti kelis augalinius/rožių motyvus pagal Kazuko Aoki. Parašykite, prašau a.ž.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ateinu vis paganyti akių kaip Jums sekasi šitiek grožių išsiuvinėti wub.gif

Bet šiandien su klausimu. Mačiau ne viena darote užrašų knygutes, albumus. Aptraukiate labai gražiai. Man reikia paprastesnio varianto - ant lininio ar medžiaginio albumo viršelio noriu tik per vidurį priklijuoti metriką. Kaip taip galima padaryti? gal žinote kokius klijus tokiam reikalaui ? blush2.gif Būčiau labai dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2016 06 16, 18:15)
Sveikos smile.gif Ateinu vis paganyti akių kaip Jums sekasi šitiek grožių išsiuvinėti wub.gif

Bet šiandien su klausimu. Mačiau ne viena darote užrašų knygutes, albumus. Aptraukiate labai gražiai. Man reikia paprastesnio varianto - ant lininio ar medžiaginio albumo viršelio noriu tik per vidurį priklijuoti metriką. Kaip taip galima padaryti? gal žinote kokius klijus tokiam reikalaui ? blush2.gif Būčiau labai dėkinga už patarimus 4u.gif


As siuvinejau ant lino, aptraukiau knygute. Klijavau su PVA klijais, kazkada vyras is darbo juos parnese, like buvo tredzdalis ir ilga laika jie stovejo atidaryti, tai buvo lb lb tirsti, tepiau tokia kose, kaip sviesta ant duonos. Prilipo idealiai, visiskai nepersigere dregme i pavirsiu.
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2016 06 16, 18:15)
Sveikos smile.gif Ateinu vis paganyti akių kaip Jums sekasi šitiek grožių išsiuvinėti wub.gif

Bet šiandien su klausimu. Mačiau ne viena darote užrašų knygutes, albumus. Aptraukiate labai gražiai. Man reikia paprastesnio varianto - ant lininio ar medžiaginio albumo viršelio noriu tik per vidurį priklijuoti metriką. Kaip taip galima padaryti? gal žinote kokius klijus tokiam reikalaui ? blush2.gif Būčiau labai dėkinga už patarimus 4u.gif


Ant popierinio viršelio reikia kokybiškų popieriaus klijų, ant medžiaginio, ar kitokio paviršiaus, aš naudoju klijus "Moment crystal", jų būna praktiškai kiekviename PC. Labai gerai klijuoja ir nelieka jokių žymių, nes jie skaidrūs.
Atsakyti
Ech, kuo toliau, tuo maziau cia apsilanko auksarankiu, o man taip reikia patarimu...
Bukit geros, padekite man susidelioti vaizda. Jis gan paprastas, bet niekaip neatrandu to, kuri pamacius pasakyciau sitas ir ne kitas wub.gif
Noriu issiuvineti paveiksla i darzeli "Drugelių grupė" noriu graziu spalvingu drugeliu su uzrasu. Ir niekaip neisivaizduoju, kaip visa tai turetu atrodyti. Masciau ir apie raides puostas drugeliais, bet tinkamu viena varianta tik radau. Aplink uzrasa pametyti drugeliu ir kazkaip nea, noriu kokio vientiso, bendro vaizdo. Jei rankiosiu is skirtingu schemu drugelius, galiu nugrybauti su modeliavimu ir dydziu.
O kas man patinka, schemu nera, viskas mokama...
O gal matet kur schemu zmogeliuku- drugeliu, drugeliu medi ar dar kazka panasaus, busiu labai dekinga, jei pasidalinsit ax.gif
Atsakyti