Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sobieska, na ir nuotraukos! ploja.gif Darbas , aišku, irgi gražus. Bet jie visi pas tave gražūs. Ką tik pamatau, taip ir užsimanau. thumbup.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2015 01 07, 12:31)
Sobieska, na ir nuotraukos!  ploja.gif Darbas , aišku, irgi gražus. Bet jie visi pas tave gražūs. Ką tik pamatau, taip ir užsimanau.  thumbup.gif  4u.gif  biggrin.gif

ačiūūūū 4u.gif

daibava
..... 4u.gif taip pat dėkoju

2014 m.pamirštas siuvinukas doh.gif ...2015 jis pataps sempleriuku smile.gif

user posted image

daugiau
Atsakyti
Gal kas galetu pagelbet ax.gif Labai reikia angeliukes schemutes angel.gif metrikui. Reikia spalvotos, mielos, vaikiskos. Osinkoj man neleidzia parsisiust, o daugiau nezinau is kur doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 08 sausio 2015 - 16:56
QUOTE(Nefer @ 2015 01 08, 16:43)
Gal kas galetu pagelbet ax.gif Labai reikia angeliukes schemutes angel.gif metrikui. Reikia spalvotos, mielos, vaikiskos. Osinkoj man neleidzia parsisiust, o daugiau nezinau is kur

pažiūrėk gal kas patiks
angeliukai
Atsakyti
Dvi, koks mielas stilingas darbukas. Man labai patinka, kai darbeliai dar ir praktiskai pritaikomi.
Sobieska, labai labai suzaveta. 4u.gif
O kaip tau tas rinkinukas siuvinejosi? pasigooglinau, kokiu dar sitos firmos yra, pora uzkabino, o dar ir kainos labai padorios. Kaip tie Aurora siulai? Paskaiciau vienos rusaites atsiliepimus apie kita panasaus stiliaus rinkini, tai nors rezultatas buvo visai nieko, bet nemazai priekaistu rinkiniui turejo, pradedant siulu organaizeriu ir siulais ir baigiant schema. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuota @ 2015 01 09, 01:10)
Kaip tie Aurora siulai?

Man labai patinka šios firmos rinkiniai, tiek kokybe, tiek dizainu...anaiptol-siūlai man netgi mielesni , nei DMC. Kryžiukai be jokių pastangų patys savaime gražiai gula, kai tuo tarpu DMC reikia gan dažnokai atsukinėt, ištiesint...Auroros siūle yra kaprono, todėl, jei kas pripratęs siųlus nutraukt dantimis, to tikrai atsisakys biggrin.gif Spalvos sodrios, siūlai nedažantys, medžiaga kokybiška AIDA, adata...eilėj laukia dar du šios firmos rinkinukai ir manau ateity dar kažką įsigysiu...
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2015 01 08, 21:54)
pažiūrėk gal kas patiks
angeliukai


Dekui labai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 09 sausio 2015 - 09:16
Mano darbelis pradėtas 2014 m. baigtas tik dabar smile.gif liko tik įrėminti smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kuttis @ 2015 01 12, 01:47)
Mano darbelis


Gražus Dimensions paveiksliukas super žiūrėsis rėmeliuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuttis @ 2015 01 12, 00:47)
Mano darbelis pradėtas 2014 m. baigtas tik dabar smile.gif liko tik įrėminti smile.gif

labai gražu,
toks pakeliantis nuotaiką
thumbup.gif
Atsakyti
Mezgam...visaip kaip smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2015 01 12, 22:32)
Mezgam...visaip kaip  smile.gif



Labai miela smile.gif

O kokios firmos tie rinkiniai su Aurora siūlais?
Atsakyti