Įkraunama...
Įkraunama...

Išdavystė (Betrayal)

QUOTE(Nireglina @ 2014 12 09, 20:45)
Man nepatiko paskutinė serija. Serialas buvo įtemptas, intriguojantis, o paskutinė serija kažkokia išsikvėpusi. Rodė įvykius, kurie buvo nereikšmingi, nes neparodė, kaip jie baigėsi. Pvz, ar Driu laimėjo rinkimus, kodėl Džeko sūnus šovė į Sarą ir kaip jam baigėsi. Ta nesantuokinė dukra pasirodė akimirkai. Kam išvis jos reikėjo  g.gif . Pabaiga apskritai nei šis, nei tas...  Atseit pasirinkit, žiūrovai, patys  doh.gif . Nusivyliau.
Gal tai tik pirmas sezonas ir yra kitas  g.gif

Aš manau šios serijos buvo kurtos su mintimi, kad bus tęsinys. Bet kažkokia užsienio televizija, ar net nežinau kas jie ten skaitosi, nutraukė šį serialą dėl per mažų reitingų, todėl tęsinys nebebuvo kuriamas smile.gif
Jei skaitote angliškai, čia nuoroda apie visa tai http://tvseriesfinal...ason-two-32531/
ir čia http://seriable.com/...newed-season-2/
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 12 09, 20:45)
Man nepatiko paskutinė serija. Serialas buvo įtemptas, intriguojantis, o paskutinė serija kažkokia išsikvėpusi. Rodė įvykius, kurie buvo nereikšmingi, nes neparodė, kaip jie baigėsi. Pvz, ar Driu laimėjo rinkimus, kodėl Džeko sūnus šovė į Sarą ir kaip jam baigėsi. Ta nesantuokinė dukra pasirodė akimirkai. Kam išvis jos reikėjo  g.gif . Pabaiga apskritai nei šis, nei tas...  Atseit pasirinkit, žiūrovai, patys  doh.gif . Nusivyliau.
Gal tai tik pirmas sezonas ir yra kitas  g.gif

viska ko neparode tai ir sukiso i paskutint serija �� manau viska reikia patiems interpretuoti. Aisku rezisieriai planavo antra sezona, bet kai paskutine serija nusulauke dideliu reitingu, tai buvo nuspresta atsisakyti antro sezono. Jei reitingai butu buve didesni tai antras sezonas tikrai butu buves, uztat tokia ir pabaiga. Sulauke zinoma vyro, bet antram sezone butu vel susidejusi su Dzeku,, Driu laimejo rinkimus. Dzeko sunus sove i Sara po pokalbio su seneliu, nes jis jam nesamoniu prisnekejo. Ta nesantuokine dukra taip ir tikejaus, kad atsiras, nes rode kaip senis vis prisimena mergaite, taip ir galvojau kad ji jo �� O Dzeko sunus ilgai nesedes, nes senis juk sake bandau istaisyti klaida, o dar jis nepilnametis ��
Atsakyti
Gal kas radote kokį panašų serialą, kuris įtraukė kaip ir šis? rolleyes.gif Nes kiek pamenu man šis labai patiko! Norėtųsi kokį panašų pažiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 10 12, 14:10)
Gal kas radote kokį panašų serialą, kuris įtraukė kaip ir šis?  rolleyes.gif  Nes kiek pamenu man šis labai patiko! Norėtųsi kokį panašų pažiūrėti smile.gif

The slap
Atsakyti