Įkraunama...
Įkraunama...

Ukmergės pleputės

QUOTE(pupy @ 2015 05 04, 11:59)
Aciu,mergaites  biggrin.gif

kaip jautesi? kaip mazoji?
Atsakyti
Labas! 4u.gif

Vairuotojos sakykit,50km. nuvaziuoti kiek reikia benzino mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2015 05 07, 10:31)
Labas!  4u.gif

Vairuotojos sakykit,50km. nuvaziuoti kiek reikia benzino mazdaug?

Priklauso nuo masinos smile.gif manau 5 litru tikrai uztektu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2015 05 07, 09:31)
Labas!  4u.gif

Vairuotojos sakykit,50km. nuvaziuoti kiek reikia benzino mazdaug?

Priklauso nuo masinos ir nuo greicio. Juk galima ir ekonomiskas vaziuoti ir nelabai ax.gif bet uztekt turetu 5 litru jei tai ne kokia niva ar maskvicius biggrin.gif
Atsakyti
Labas! 4u.gif

Norim su drauge ir vaikais i parka pavaziuot.80km.Tai nesinori sest kaip kriu,kriu ir varyt.Norisi kazkaip prisideti.
Skoda pas ja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viki81: 08 gegužės 2015 - 13:37
Labas
Vilvet,nagi po truputi augam,sekmad jau 2 sav smile.gif seip dukryte rami (tfu tfu tfu)pavalgo ir miega,pradejom i lauka eiti,ir ten jai patinka smile.gif O mano savijauta irgi puse velnio,jau ir stipriau,pasedet galiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2015 05 08, 18:58)
Labas
Vilvet,nagi po truputi augam,sekmad jau 2 sav  smile.gif seip dukryte rami (tfu tfu tfu)pavalgo ir miega,pradejom i lauka eiti,ir ten jai patinka  smile.gif O mano savijauta irgi puse velnio,jau ir stipriau,pasedet galiu smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pas ka papuolei gimdyti? Greitai viskas? Bet jauciu mano rekordo niekas dar nesumuse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2015 05 09, 08:30)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
Pas ka papuolei gimdyti? Greitai viskas? Bet jauciu mano rekordo niekas dar nesumuse biggrin.gif

Na na nereikia jau biggrin.gif
As pirma ji pasiekus buvau, tu pakartojei lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kas turite parduoti Iki magnetukus. Mums trūksta pirmoje eilėje penkto ir ketvirtoje eilėje pirmo.
Keitimui turim pirmos eilės pirmą 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Panos, kazkuri tikrai manes klause del zuikiu mokykleles bet gi man senatve ir neprisimenu kas lotuliukas.gif doh.gif tai atsirado vietu i priesmokykline grupe nuo rudens. Daug norinciu tai bus papildoma grupe vaikams gimusiems 2009 metais 4u.gif
Atsakyti
Labas! 4u.gif

Atostogauja visos mamos?Ar kur kitur susirenka paplepeti,o as nezinau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2015 05 23, 10:56)
Labas!  4u.gif

Atostogauja visos mamos?Ar kur kitur susirenka paplepeti,o as nezinau  rolleyes.gif

tinginiauja visos mamos biggrin.gif
Atsakyti