Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis, 17 tema

tikrai vaizdu padavet thumbup.gif
is moheriukes papuliai tikrai iskrist gali, bet juk po apacia kazka vilksis? nebent tai suknia romantiskam vakarui su antra puse lotuliukas.gif

ziurekit mergicos, brother riberis kr850 popigiaja, naujas! galeciau patarpininkauti.
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2014 12 11, 09:19)

Ristina, labai gražios ir dar raudonos pynės. wub.gif  Gal čia su storamezge megzta?

Nea smile.gif turiu tik vienintelę mezgimo mašiną ir virbalus biggrin.gif

Čia siūtos tos pynės mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergytės, ačiū visoms 4u.gif biggrin.gif 4u.gif

Šalikai dvigubi ir susiūti, bet siūlai ploni, tai storumas ir minkštumas mane labai tenkina, o šiltumas - tuo labiau biggrin.gif

Ristina, užzarazinsi su savo gražiais pintukais thumbup.gif , pavydas ima doh.gif
Atsakyti
Darbėja, prajuokinot dėl vardo lotuliukas.gif Ačiū visoms už atsiliepimus 4u.gif Suknelę moteris nešios kaip tuniką, prašė tokios iškirptės. Su tokia iškirpte galima susigalvoti įvairių nešiojimo variantų, man tai visai patinka smile.gif
Ristina, koks įdomus megztinukas, kaip čia jį nešioti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akirera: 11 gruodžio 2014 - 13:44
QUOTE(Ristina @ 2014 12 11, 12:59)
Nea  smile.gif turiu tik vienintelę mezgimo mašiną ir virbalus  biggrin.gif

Čia siūtos tos pynės  mirksiukas.gif

Labai grazus pynetas menas wub.gif
Ir as noreciau ismokti kaip siuti tas pynes, nera turbut sudetinga tik laiko uztrunka?
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2014 12 11, 14:59)
Nea  smile.gif turiu tik vienintelę mezgimo mašiną ir virbalus  biggrin.gif

Čia siūtos tos pynės  mirksiukas.gif


Einu iš naujo pasižvalgyt blink.gif į tas siūtas pynes.
Gal turit kokią pamokėlę kas ir kaip ten daroma?
Atsakyti
Mezgu pynės vietoj "taką" gerų ar išvirkščių akių (kaip kam patogiau). Ir į tą vietą, kur turėtų būti persukimas įmezgu ranka slidų siūlą (idealus siūlas "Tulip" viskozinis).
Ir liemenę rodžiau su siūtom pynėm biggrin.gif

Pamokėlė smile.gif http://www.livemaste...r...nside=0&wf=
Atsakyti
Ačiū, Ristina. 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau su kalediniu sijonu dudis XL todel labai sunku imatyti platinimus nes teko daug suraukti ant mano manekenes

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egles Håndverk @ 2014 12 15, 15:51)
Pasirodau su kalediniu sijonu


Egle, tikrai kalėdinis thumbup.gif 4u.gif

O aš su jau rodytu "augančiu" kombinezonu, tik dar kepuriukas ir jau ant gražučio modeliuko biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Atleiskit, merginos, bet šįkart modeliukas gražiausias lotuliukas.gif thumbup.gif
Reiktų ir man rimtesniems darbams susikaupt, kol nepažaliavau iš pavydo g.gif
Atsakyti
Darbeja, gal galiu juodai balto šalio kortą gauti. Žiūrint net seilė varva smile.gif
Atsakyti