Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 54 tema

Sveikutes, gal kuri turite Kaziuko muges scenariju?

Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2015 02 20, 20:41)
Sveikutes, gal kuri turite Kaziuko muges scenariju?

O tu organizuoji visai mokyklai ar savo klasei? Aš scenarijaus neturiu. Pas mus yra viena kuri visada Kaziuką daro. Antri metai bus labai paprastai - kadangi regionų metai, klasės pristato įvairių regionų dainas, mįsles ir t.t. O vedantieji tik apjungia, truputį kokį žodį pasako ir organizatorei mažiau rūpesčių.
Atsakyti
man tos kalbos apie testus jau vemt verčia.... Patys nežino, ko nori, tai dabar turi ką kalbėt visus metus. Kiekviena klasė skirtinga, ką čia beanalizuosi, tas pats per tą patį...
Atsakyti
QUOTE(Bites Rites @ 2015 02 21, 11:54)
man tos kalbos apie testus jau vemt verčia.... Patys nežino, ko nori, tai dabar turi ką kalbėt visus metus.  Kiekviena klasė skirtinga, ką čia beanalizuosi, tas pats per tą patį...


labai teisingai pasakyta - patys nieko nežino - ir nuleidžia ant mažiausios grandies -mokytojų pečių, jie sugeba viską: vaikus išmokyti, vaikus pavalgydinti, aprengti - tik kad va, galėtume mes jų prisigimdyti smile.gif kad mokyklos neužsidarytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alaizy @ 2015 02 21, 14:28)
labai teisingai pasakyta - patys nieko nežino - ir nuleidžia ant mažiausios grandies -mokytojų pečių, jie sugeba viską: vaikus išmokyti, vaikus pavalgydinti, aprengti - tik kad va, galėtume mes jų prisigimdyti smile.gif kad mokyklos neužsidarytų smile.gif

Tas tai taip vaikai tokie skirtingi, bet pas mus tik išgirsta kokią mintį tai ir griebias. Dabar gavo projektą skaitymo strategijų. Gerai, kad pradinukus atmetė, o tai būtų dar darbo.
Kaip jūsų mokyklose su ta skaitymo strategija?
Atsakyti
Sveikutės,
Tie testai, tai ramybės tikrai neduos, nes po jų lauks įvairios ataskaitos, rezultatų lyginimai ir t.t. Sakykite iš ko ruošiatės pasaulio paž. testui, gal yra kokie pavyzdžiai, gal kas turite, nes mane asmeniškai pasaulio paž. gąsdina, nes vaikai nieko neskaito, tingi net iš vadovėlio perskaityti. Ką girsi viena ausimi klasėje iš mokytojos pasakojimo, tą bando kažką pasakyti, bet dažnai į lankas.
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2015 02 21, 19:14)
Sveikutės,
Tie testai, tai ramybės tikrai neduos, nes po jų lauks įvairios ataskaitos, rezultatų lyginimai ir t.t. Sakykite iš ko ruošiatės pasaulio paž. testui, gal yra kokie pavyzdžiai, gal kas turite, nes mane asmeniškai pasaulio paž. gąsdina, nes vaikai nieko neskaito, tingi net iš vadovėlio perskaityti. Ką girsi viena ausimi klasėje iš mokytojos pasakojimo, tą bando kažką pasakyti,  bet dažnai į lankas.

Dar įdomu pasidarė. Ką girdėjote apie klausimyną 4 kl. , kurį taip pat reikės atlikti. Ar jis taip pat bus KELTE ir reikės atsispausdinti ar kažkur kitur pateiktas?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2015 02 21, 21:25)
Sveikutės,
Tie testai, tai ramybės tikrai neduos, nes po jų lauks įvairios ataskaitos, rezultatų lyginimai ir t.t. Sakykite iš ko ruošiatės pasaulio paž. testui, gal yra kokie pavyzdžiai, gal kas turite, nes mane asmeniškai pasaulio paž. gąsdina, nes vaikai nieko neskaito, tingi net iš vadovėlio perskaityti. Ką girsi viena ausimi klasėje iš mokytojos pasakojimo, tą bando kažką pasakyti,  bet dažnai į lankas.
Papildyta:

Dar įdomu pasidarė. Ką girdėjote apie klausimyną 4 kl. , kurį taip pat reikės atlikti. Ar jis taip pat bus KELTE ir reikės atsispausdinti ar kažkur kitur pateiktas?

man su pasaulio pažinimu gili krizė.Niekaip nesiruošiam, sprendžiam tik tai, kad pratybose...vienu žodžiu, maniškiams net ir tai per sunku schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Mūsų viena mokytoja girdėjau minėjo, kad Gamtos Kengūros testai panašūs į standartizuotus pasaulio paž. g.gif Gal tuos pabandykit pasispręsti su vaikais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailija4 @ 2015 02 21, 09:11)
O tu organizuoji visai mokyklai ar savo klasei? Aš scenarijaus neturiu. Pas mus yra viena kuri visada Kaziuką daro. Antri metai bus labai paprastai - kadangi regionų metai, klasės pristato įvairių regionų dainas, mįsles ir t.t. O vedantieji tik apjungia, truputį kokį žodį pasako ir organizatorei mažiau rūpesčių.


aha visai mokyklai, man renginio pradžios reikia... klasės pristatinės amatus...
QUOTE(Bites Rites @ 2015 02 21, 09:54)
man tos kalbos apie testus jau vemt verčia.... Patys nežino, ko nori, tai dabar turi ką kalbėt visus metus.  Kiekviena klasė skirtinga, ką čia beanalizuosi, tas pats per tą patį...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tiek daug kalbama ir diskutuojama apie standartizuotus testus... O mums, tik ketvirtadienį, per posėdį pasakė, kad šiemet 4kl mokiniai rašys tuos testus... Mokytoja sureagavo labai ramiai... Inai gal nelabai supranta, kokie ten tie testai, nes kaip supratau, net nesiruošia kažką papildomai pamokyti vaikus... g.gif

O dabar nukrypkime nuo temos thumbup.gif Ar skaitėte atnaujintą pradinio ugdymo programą? Perskaičiau, išrinkau kas būdinga pradinukams, paskaitykite pašte... Greitai nebereikės vaikų mokyti, o žengiame į užsienį, ten, kur su vaikais tik žaidžiama... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2015 02 20, 21:41)
Sveikutes, gal kuri turite Kaziuko muges scenariju?


Sveiki,
turiu, galėsiu pasidalinti. Gal išeitų apsikeisti...
Šiemet pas mus bus 14-oji mugė... Pradedame programėle. Mugės metu apdovanojame: turtingiausią pirkėją, Linksmiausią dalyvį, išrenkama Gausiausia prekyvietė... Viską įmesiu į paštą. Dar kartais išleidžiu laikraštuką Kaziuko mugės...
Atsakyti
Liepsnele, kaip smagiai pas jus Kaziukas švenčiamas biggrin.gif
Standartizuoti klius beveik visiems, o pas mus greitai ir Pirls bus. Jau kad sekas, tai sekas...
Atsakyti