Įkraunama...
Įkraunama...

Pavargau nuo vaikų

QUOTE(Aimeja @ 2014 12 09, 11:49)
Pasakysiu kaip manau.  ax.gif Pareigos jausmas kaip tik neišsiėmė, kaip buvo, taip ir liko jis-aprengti, pamaitinti, leisti į mokyklą, finansuoti būrelius ir t.t. Bet va meilės , jos kaip nebuvo, taip ir neatsirado. Pasikartosiu-kokia buvai, tokia ir likai, tik pečius užgulė dar vienas nenorimas vaikas, todėl taip ir sunku, kai dviejų nenorėjai ir nesugebėjai mylėti, o čia jau trys.  4u.gif


Bet tai nesuprantu, kaip galima taip aukotis dėl vyro (ar kaip tai pavadint), kad susilaukt su juo 3 nenorimų vaikų?
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 12 09, 13:45)
Bet tai nesuprantu, kaip galima taip aukotis dėl vyro (ar kaip tai pavadint), kad susilaukt su juo 3 nenorimų vaikų?

tai ir nebuvo kažkokia baisiai didelė auka, kaip gali pasirodyti. Negali gi vyras pastot ir gimdyt, o nėštumai buvo sklandūs ir gimdymai nekomplikuoti. Gimus vaikams vyras padėjo kiek galėjo, vaikų priežiūra niekada negulė ant mano vienos pečių. Kame čia ta auka? Be to, savo šeimos modelį visuomet įsivaizdavau su dviem vaikais, bet ne todėl, kaip čia paaiškinti, kad norėjau vaikų, o todėl, kad reikia.
O trečia atsirado netyčia. Nenusisaugojom ir tiek. Galėjau darytis abortą, bet, širdies gilumoje žinojau, kad vyras norės šito vaiko. O aš gera žmona biggrin.gif nežinau kaip kitos, bet nėštumo ir gimdymo aš nelaikau kažkokia auka.
Atsakyti
Ciccio, o gal jus veikia paprasciausia rutina ir tiek? darbas, namai, vaikai ir uzburtas ratas. ar turite laisvalaikio, su seima, atskirai su vyru? ar be vyro padeda jums kas nors, pvz pabuti su mergytemis ir jus su vyru kazkur isleisti atsipalaiduoti? nu as nemanau, kad jus noretumet pusmeti be ju gyventi, bet gal tiesiog daugiau skirti laiko isvazavimams, visi kartu, atskirai koki vakara ar savaitgali su vyru 4u.gif ir tada pats gyvenimas tiesiog prasmingesnis, smagesnis pasidarys..
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 12 09, 15:15)
Ciccio, o gal jus veikia paprasciausia rutina ir tiek? darbas, namai, vaikai ir uzburtas ratas. ar turite laisvalaikio, su seima, atskirai su vyru? ar be vyro padeda jums kas nors, pvz pabuti su mergytemis ir jus su vyru kazkur isleisti atsipalaiduoti? nu as nemanau, kad jus noretumet pusmeti be ju gyventi, bet gal tiesiog daugiau skirti laiko isvazavimams, visi kartu, atskirai koki vakara ar savaitgali su vyru 4u.gif ir tada pats gyvenimas tiesiog prasmingesnis, smagesnis pasidarys..

Kokia dar rutina?Pas ją nėra darbas, namai, vaikai, kaip mes suprantam. Žmogus gi rašė anksčiau ir dabar, kad ir pinigų turi, ir namų tvarkytoją, ir maisto negamina namuose, o užsakinėja, kad vyras ir ankščiau su mergaitėm kol dar dvi buvo užsiimdavo ir tik jis, ir dabar kūdikį vyrui ,,atidavė'', tai ką tada žmogus per dienas veikia, jei rutina. Taigi gali skrajoti visur, tik ar skrajoja? Beje rašė, kad ir draugių neturi. Panašu, kad Ciccio pati nežino ko nori, kol gyvenimas gerai nepapurtys (nelinkiu blogo tikrai), tada gal atsipeikėtų, aš tai išpindėjimu blush2.gif vadinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 09 gruodžio 2014 - 14:29
QUOTE(Ciccio @ 2014 12 09, 14:05)
tai ir nebuvo kažkokia baisiai didelė auka, kaip gali pasirodyti. Negali gi vyras pastot ir gimdyt, o nėštumai buvo sklandūs ir gimdymai nekomplikuoti. Gimus vaikams vyras padėjo kiek galėjo, vaikų priežiūra niekada negulė ant mano vienos pečių. Kame čia ta auka? Be to, savo šeimos modelį visuomet įsivaizdavau su dviem vaikais, bet ne todėl, kaip čia paaiškinti, kad norėjau vaikų, o todėl, kad reikia.
O trečia atsirado netyčia. Nenusisaugojom ir tiek. Galėjau darytis abortą, bet, širdies gilumoje žinojau, kad vyras norės šito vaiko. O aš gera žmona  biggrin.gif nežinau kaip kitos, bet nėštumo ir gimdymo aš nelaikau kažkokia auka.


Betgi kad nėštumu ir gimdymu niekas nesibaigia, atvirkščiai- tik prasideda.
Atsakyti
Kaip bebūtų keista, bet rutina man patinka. O vaikai...jie reikalauja, juos reikia prižiūrėt, auklėt, rodyt jiems meilę (čia toms, kurios sako, kad mano vaikai nelaimingi - aš rodau meilę, mes juk visos žinom kaip ją rodyt, priglausk, apkabink, pasakyk myliu, pabučiuok). Tas emocinis prievartavimas užknisa. Panašiai, kaip eiti į komedinį spektaklį ir juoktis, kaip to tikimasi, nes nori palengvinti darbą aktoriui, arba juoktis iš nejuokingoanekdoto, nes nenori įžeisti pasakotojo.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2014 12 09, 14:28)
Kokia dar rutina?Pas ją nėra darbas, namai, vaikai, kaip mes suprantam.  Žmogus gi rašė anksčiau ir dabar, kad ir pinigų turi, ir namų tvarkytoją, ir maisto negamina namuose, o užsakinėja, kad vyras  ir ankščiau su mergaitėm kol dar dvi buvo užsiimdavo ir tik jis,  ir dabar kūdikį vyrui ,,atidavė'',  tai ką tada žmogus per dienas veikia, jei rutina. Taigi gali skrajoti visur, tik ar skrajoja? Beje rašė, kad ir draugių neturi. Panašu, kad Ciccio pati nežino ko nori, kol gyvenimas gerai nepapurtys (nelinkiu blogo tikrai), tada gal atsipeikėtų, aš tai išpindėjimu  blush2.gif vadinu.


Tuo atveju nesuprantu, KAS nusibodo?
Atsakyti
Juk autorė rašė - vaikai nusibodo. Nori išvykt į sodybą ir pailsėti ten. Autore, vykit būtinai. Atsigausit.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 12 09, 14:32)
Betgi kad nėštumu ir gimdymu niekas nesibaigia, atvirkščiai- tik prasideda.

Thanks, Captain Obvious biggrin.gif tai, kas prasideda po gimdymo - vyro atsakomybė, todėl mano atveju, tai ne auka.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 12 09, 15:34)
Kaip bebūtų keista, bet rutina man patinka. O vaikai...jie reikalauja, juos reikia prižiūrėt, auklėt, rodyt jiems meilę (čia toms, kurios sako, kad mano vaikai nelaimingi - aš rodau meilę, mes juk visos žinom kaip ją rodyt, priglausk, apkabink, pasakyk myliu, pabučiuok). Tas emocinis prievartavimas užknisa.

Tai imk ir padaryk sprendimą. Išeik. Palik vyrui vaikus ir išeik. Būsi laisva, kaip vėjas- vaikai nenusibos, netrukdys, nereikės apkabinti, rodyti meilės, priglausti ir t.t. Gyvensi viena ir kaifuosi. Vyras kaip suprantu geras, užaugins savo vaikus. Nes aš net nežinau kas geriau vaikams, ar augti tik su tėvu, ar augti pilnoje šeimoje, bet visada jausti, kad motina nemyli. Nes vaikai jaučia tavo ,,emocinį prievartavimą'', tik per maži, kad kažką darytų, kai bus paauglystė, su tavim net nekalbės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 09 gruodžio 2014 - 15:03
QUOTE(Aimeja @ 2014 12 09, 15:01)
ar augti  pilnoje šeimoje, bet visada jausti, kad motina nemyli. Nes vaikai jaučia tavo ,,emocinį prievartavimą'', tik per maži, kad kažką darytų, kai bus paauglystė, su tavim net nekalbės.

nejaučia smile.gif tu pervertini žmonių galimybes.
Atsakyti
O jei rimtai, kaip manote būtumėte laimingesnė, jei išeitumėte gyventi viena, vaikus paliktumėte tėvui, o pačiai tik alimentus reikėtų mokėti?
Atsakyti