Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės pareigos

as tam pritarciau,jum jei apsiimi ziureti ir saugoti vaika tai apsiimi ir viska daryti,kas su juo susieje drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mano nuomone,nepakanka tik ziureti kad ko nors neuzsimestu ant galvos,kad neliptu sienom..cia aisku tik mano asmenine nuomone...
Atsakyti
QUOTE(giedrag @ 2006 07 12, 16:18)
Na matot šiuo konkrečiu atveju niekas nekalba apie tai, kad auklė tvarkytų šeimininkų paliktą betvarkę. Mūsų namai idealiai tvarkingi, kol neateina auklė. Tai ji sukuria namie betvarkę. Jokių neišplautų indų jai niekas nepalieka. Maistą ji gamina TIK vaikui, ne šeimininkams. Ir rūbų lyginimas turėtų būti TIK vaiko. Deja ji nieko nelygina, nieko neplauna, tik visur visko pribarsto, prilaisto, suverčia, išmėto ir taip palieka... Todėl mes grįžę iš darbo kasdien pora valandų tvarkom namus.
Ir ryte ji vėl viską randa labai tvarkinga. O kai mes grįžtam vakare...
Ir taip jau kelis mėnesius...
Štai todėl aš ir mąstau - gal mesti man ją lauk ir nesiaiškint. Jei suaugęs žmogus yra kiaulė, jo nebeperauklėsi.


Nevala ta Tavo aukle. Vyk ja kuo greiciau, nes toki pavyzdi ji rodo ir Tavo vaikui. As tokios nepakesciau, na nebent jau butu nereali pedagoge.
Mano nuomone, jeigu samdete aukle ir sutarete, kad ji bus atsakinga tik uz vaika, tai ji turetu ir JO zaislus sutvarkyti, ir JO drabuzius islyginti, ir SAVO puodelius issiplauti, o visa kita - jau Jusu darbas.
Atsakyti
QUOTE(giedrag @ 2006 07 12, 16:18)
Na matot šiuo konkrečiu atveju niekas nekalba apie tai, kad auklė tvarkytų šeimininkų paliktą betvarkę. Mūsų namai idealiai tvarkingi, kol neateina auklė. Tai ji sukuria namie betvarkę. Jokių neišplautų indų jai niekas nepalieka. Maistą ji gamina TIK vaikui, ne šeimininkams. Ir rūbų lyginimas turėtų būti TIK vaiko. Deja ji nieko nelygina, nieko neplauna, tik visur visko pribarsto, prilaisto, suverčia, išmėto ir taip palieka... Todėl mes grįžę iš darbo kasdien pora valandų tvarkom namus.
Ir ryte ji vėl viską randa labai tvarkinga. O kai mes grįžtam vakare...
Ir taip jau kelis mėnesius...
Štai todėl aš ir mąstau - gal mesti man ją lauk ir nesiaiškint. Jei suaugęs žmogus yra kiaulė, jo nebeperauklėsi.


o kaip aukle ji tave tenkina? g.gif
Atsakyti
Na, ji normali kaip auklė. Matau pagal savo vaiką. Visada ją pasitinka, mielai su ja lieka, išlydint ate ate rodo, šypsosi...
Būtų gera auklė, bet NEVALA SIAUBINGA.

Noriu rasti namus švarius ir noriu turėti auklę, su kuria mano vaikui būtų gera.
Ir kaip man tai suderinti... Mesčiau ją lauk šiandien pat, bet vaikui vėl reikės prie naujos pratintis. Tik tai mane ir stabdo.

Nors tas mano noras tikriausiai nėra visai nerealus - būna juk ir tokių auklių tikriausiai... Man nepasisekė...

Kartais noriu spjauti į viską, tegul tie namai būna apversti, kad tik vaikui būtų gera, bet žinau kad grįžusi namo pulsim viską tvarkyti, visai nepailsėsim, pradėsim dar ir pyktis su vyru betvarkydami...

Ech koks tas gyvenimas sudėtingas.
Atsakyti
QUOTE(giedrag @ 2006 07 13, 10:32)
Na, ji normali kaip auklė. Matau pagal savo vaiką. Visada ją pasitinka, mielai su ja lieka, išlydint ate ate rodo, šypsosi...
Būtų gera auklė, bet NEVALA SIAUBINGA.

Noriu rasti namus švarius ir noriu turėti auklę, su kuria mano vaikui būtų gera.
Ir kaip man tai suderinti... Mesčiau ją lauk šiandien pat, bet vaikui vėl reikės prie naujos pratintis. Tik tai mane ir stabdo.

Nors tas mano noras tikriausiai nėra visai nerealus - būna juk ir tokių auklių tikriausiai... Man nepasisekė...

Kartais noriu spjauti į viską, tegul tie namai būna apversti, kad tik vaikui būtų gera, bet žinau kad grįžusi namo pulsim viską tvarkyti, visai nepailsėsim, pradėsim dar ir pyktis su vyru betvarkydami...

Ech koks tas gyvenimas sudėtingas.


O tai tau pačiai laiko su vaiku pabūti lieka? O kaip tavo santykiai su vaiku, ar džiaugiasi jis tavimi, kaip ir aukle. Vaikas toks patenkintas aukle, nes ji būna su juo, o mama grįžusi iš darbo puola tvarkytis.
Taigi mano patarimas būtų toks. Jei tau labiau patinka tvarkytis namuose nei žaisti su vaiku, arba tvarkymasis tam netrukdo, tai auklę pasilik. Jei ne, tai ieškokis kitos.
Atsakyti
Giedrag užjaučiu dėl tokios auklės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrag @ 2006 07 13, 10:32)
Na, ji normali kaip auklė. Matau pagal savo vaiką. Visada ją pasitinka, mielai su ja lieka, išlydint ate ate rodo, šypsosi...
Būtų gera auklė, bet NEVALA SIAUBINGA.

Noriu rasti namus švarius ir noriu turėti auklę, su kuria mano vaikui būtų gera.
Ir kaip man tai suderinti... Mesčiau ją lauk šiandien pat, bet vaikui vėl reikės prie naujos pratintis. Tik tai mane ir stabdo.

Nors tas mano noras tikriausiai nėra visai nerealus - būna juk ir tokių auklių tikriausiai... Man nepasisekė...

Kartais noriu spjauti į viską, tegul tie namai būna apversti, kad tik vaikui būtų gera, bet žinau kad grįžusi namo pulsim viską tvarkyti, visai nepailsėsim, pradėsim dar ir pyktis su vyru betvarkydami...

Ech koks tas gyvenimas sudėtingas.


Užjaučiu. Aš pati nevalų NEKENČIU. Gal dėl to keistai kai kam atrodau, bet savęs pakeisti negaliu. Tad atsisakyk auklės- kiek galima nervus gadintis, o be to, vaikas nusižiūrės nuo auklės, kaip netvarkingai gyventi...
Atsakyti
QUOTE(dygle @ 2006 07 13, 15:50)
Užjaučiu. Aš pati nevalų NEKENČIU. Gal dėl to keistai kai kam atrodau, bet savęs pakeisti negaliu. Tad atsisakyk auklės- kiek galima nervus gadintis, o be to, vaikas nusižiūrės nuo auklės, kaip netvarkingai gyventi...



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Augustina @ 2006 07 12, 17:05)
Mano nuomone, jeigu samdete aukle ir sutarete, kad ji bus atsakinga tik uz vaika, tai ji turetu ir JO zaislus sutvarkyti, ir JO drabuzius islyginti, ir SAVO puodelius issiplauti, o visa kita - jau Jusu darbas.

Kai darbuotojas priimamas į darbą, jis pasirašo pareigybines instrukcijas, kuriose aiškiai išdėstyta, kokio darbo atlikimo iš jo reikalaujama. Auklė tokių nepasirašo, bet reiktų pasakyti jai, kaip įsivaizduoji atsakingumą už vaiką. Jei nepatinka auklės darbas, dar kartą kartoju - reikia su ja pakalbėti. Kartais labai keista skaityti, kai mamos galvoja, kad auklė turi elgtis pagal jų įsivaizdavimą. Dar kartą klausiu, Giedraq - ką auklė tau atsako į tavo pastabas? Ar esi pasakiusi, kad norėtum daugiau tvarkos (konkretizuojant kas yra tvarka)? Man išmėtyti žaislai grįžus iš darbo rodo, kad auklė šiuo metu, kai vaikas nemiega, užsiima su juo, o ne duoda vieną žaisliuką ir šveičia namus...
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2006 07 13, 16:54)
Kai darbuotojas priimamas į darbą, jis pasirašo pareigybines instrukcijas, kuriose aiškiai išdėstyta, kokio darbo atlikimo iš jo reikalaujama. Auklė tokių nepasirašo, bet reiktų pasakyti jai, kaip įsivaizduoji atsakingumą už vaiką. Jei nepatinka auklės darbas, dar kartą kartoju - reikia su ja pakalbėti. Kartais labai keista skaityti, kai mamos galvoja, kad auklė turi elgtis pagal jų įsivaizdavimą. Dar kartą klausiu, Giedraq - ką auklė tau atsako į tavo pastabas? Ar esi pasakiusi, kad norėtum daugiau tvarkos (konkretizuojant kas yra tvarka)? Man išmėtyti žaislai grįžus iš darbo rodo, kad auklė šiuo metu, kai vaikas nemiega, užsiima su juo, o ne duoda vieną žaisliuką ir šveičia namus...


Na, vienas kitas zaislas numestas, tai viena, o apkiaulinti namai - tai kita. As kaip suprantu is Giedraq, tai pati aukle po saves palieka siukslyna. Namu jai sveisti nereikia, nes ji jau randa juos issveistus. Tiesiog juos reikia palikti tokius, kokius rado. Nemanau, kad tai labai sunku. O ismetyti zaislai abejoju ar Giedraq trukdo.
Isgere aukle arbata - is karto isplove puodeli. Atsipjove duonos - is karto nuvale trupinius ir t.t. Ir tikrai nereikes dvieju valandu tvarkyti. Tiesiog eidamas paskui save nesiukslini.
Atsakyti
O aš kažkaip pagalvojau, gal reiktų vieną vakarą nieko nesutvarkyti, ką paliko auklė prikiaulinta ir palikti jai kitai dienai jos (et tik JOS) neplautus puodukus, indus krūvoje ir žaislus išmėtytus tose pačiose vietose - gal pastebės kad atėjo į tokius pat namus, kaip paliko vakar...
Atsakyti
QUOTE(pesimiste @ 2006 07 12, 13:30)
as taip pat aukle ir kol mazas miega sedziu prie kompo.aisku tevai apie tai zino,nes patys ir pasiule,pati tikrai nebuciau drisus jungtis nepasiklausi bet....
atsiversk bet koki zurnala ir ten bus parasyta,kad kol vaikas miega,aukle irgi turi ilsetis. ne rubus lygint,ne grindis sveist. ji taip pat turi pailseti.nori nagus lakuojas,nori skaito nori tv ziuri,tai jau jos reikalas.
nes, jei aukle leks dirbt buities darbus,kai vaikas atsikels ji jau busi pavargusi.o tada nukentes jusu mazylis.
zinoma,surinkt zaisliukus,isplaut puodeli is kurio gere arbata nesudetinga,bet tvarkyt tai ka paliko tevai tai
  schmoll.gif


Tai kad vaiko miegu metu aukle pati miegodavo arba mokydavosi arba ... Tai viskas vykdavo ne miego metu, bet kai vaikas turejo eiti i lauka, valgyti, zaisti. Eiti i lauka jie labai retai ejo, valgyti - tai ne valgydinimas bet kimsimas i burna kupinais saukstais, zaidimai - vaikas zaidzia vienas, tuo metu aukle aiskinasi santykius, snekasi per Skype su draugais po 1.5-2 val. ir ne viena kart per diena. O kur dar jos gulejimas ant lovos ir teliko ziurejimas, ruosimasis egzui. Apie sedejimo prie kompo jai buvo asakyta, kad galima vaikui miegant, bet tam paciam kambaryje vaikas miega ir aukle rekauja kalbedama per Skypa g.gif man kazkaip nesiderina. Pati gindavosi, kad nesneka, kad tik 5 min., geros 5 min,. kai paziuri isklotine sneka ne po valanda ir ne viena karta dienoj. O indai neplauti kriauklej sumesti, zaislai per visa kambari doh.gif o svarbiausia vaikas visa diena is kampo i kampa. Juk jis neturi ka veikti, jei visa dienele namie, o ir zaidimu jokiu. Na kartais rasdavau delione deliota ar koki piesini aukles nupiesta, bet retai tai budavo. Supratau, kad auklereikia tikrinti ir stebeti jos darba, nes namai ir tvarka menkniekis palyginant su tai, kad vietoj vaikucio prieziuros, draugystes su juo tai tik suaugusio zmogaus savo interesu tenkinimas.
Suprantu, kad aukle neprivalo plauti seimos paliktu indus, tai budavo pasakyta auklei, jei kartais paliksime indus ju jai nereikia plauti ir tegul ji palieka juos. Bet atsitiko taip, kad kriaukle palikta tuscia dienos gale prisipildo puodu, leksteliu, puodeliu. Ir tai tenka plauti ne auklei, bet seimininkams. Zaislai ryte tvarkingai miegantys savo dezese palikti vaikui pabudus klegedami pasklinda po kambari taip ir lieka guleti... Kokie skalbiniai, kokios grindys? Tokiu darbu net neprasydavau daryti ir niekas ju nedare. Jei net vaiko rubu, kuriuos buvo uzdejus i lauka atgal nesugebedavo padeti, tai ka jau cia apie musu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 17 liepos 2006 - 10:49