Įkraunama...
Įkraunama...

Televizoriai 9

Kokios nuomonės apie PHILIPS 55OLED804/12 ar yra kas nors geresnio iki 1400 kainos. Koks didžiausias trūkumas šito TV. Žiūrima per internetą telia TV, Netflix, youtube, naudojama su namų kino sistema. Ačiū atsakiusiems
Atsakyti

Sveiki @speedy,

Ar galite patarti kurį Samsung QLED 55 įstrižainės modelį rekomenduotumėte?

TV rėmas ir jo išvaizda nėra tokia svarbi, kaip vaizdo kokybė matoma akimi ar TV "greitis" vaikštant po menu, prijungiant external HDD. 

Atsakyti

Sveiki, ieškau 65'' televizoriaus kainos ribose 800-1000. Išmanių funkcijų greičiausiai nenaudosim, tad bus reikalingas tik filmams žiūrėti (su draugu esam kinomanai). Stovės šviesiam kambaryje, iš ko kyla tam tikrų problemų. Šiek tiek domėjausi Samsung Q70T, bet kiek teko girdėt Samsungas labai struglina su inovacijom palyginti su konkurentais paskutiniu metu. Ar vertas šis dėmesio ar yra kokių geresnių alternatyvų? Gal galėtumėte ką patarti?

Atsakyti

Sveiki ieškau TV, apie 800e biudžetas, Samsung arba Sony, kokį modelį rekomenduotumėte, pasiūlymų gausa didžiulė sunku išsirinkti  :hmm:  :4u:​ 

Atsakyti

Sveiki,

Gal kas turit Sony Oled A8 televizorių? Ar vertas dėmesio?🙂

Atsakyti
Televizorius QLED STelevizoriką galite pasakyti apieTelevizorių QLED SAMSUNG QE65Q60TA,ar vertas dėmesio?
Atsakyti

Sveiki,

Gal galite rekomenduoti optimalų kainos ir kokybės santykį šiai dienai atitinkantį OLED televizorių? Įstrižainė 75-77". Suma +-3000 Eur. 
Būtų gerai su papildomais komentarais apie privalumus/trūkumus.

Atsakyti