Įkraunama...
Įkraunama...

***Mažasis Amerkoniukas***

QUOTE(Donatas33 @ 2014 12 22, 17:53)
Labas siuntinuku skaiciukai 12-11 sulauksime dar šiemet žadėjo 29d pristatyti, tai dar dar gal net ir spesiu persiusti je turėsiu
4u.gif  4u.gif  4u.gif


dar info pašto skyriai nuo 29d iki sausio 2d. praktiškai nedribs

http://www.post.lt/l...u-darbo-laikai-

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
6PM -15%, free shipas;
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2014 12 22, 14:54)
Gal zinot yra tikimybes gauti 12.11 skaiciukus siandien arba ryt? ar jau tik po svenciu bus?

aš irgi labai laukiu šios siuntos.

QUOTE(Donatas33 @ 2014 12 22, 17:53)
Labas siuntinuku skaiciukai 12-11 sulauksime dar šiemet žadėjo 29d pristatyti, tai dar dar gal net ir spesiu persiusti je turėsiu
4u.gif  4u.gif  4u.gif

29 jūs turbūt juokaujat doh.gif
Užsakyta lapkričio 19, daugiau negu prieš mėnesį, jau tikrai galėjote pasistengti kad siunta pasiektų LT iki Kalėdų, schmoll.gif Esu žiauriai nusivylusi schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radmile: 22 gruodžio 2014 - 20:23
Aciu visoms uz gimtadieninius sveikinimus, jus visos nuostabios 4u.gif

Šiek tiek info del paskutiniu siu metu savaiciu:
Dabar kiek liudnesniu ziniu, siuntos uz 12-11 skaiciukus bus pristatytos tik po Kaledu, greiciausiai Gruodzio 29d, nebespeja parsivezti is Lenkijos dezuciu ir isvezioti po miestus, klaipedietem greiciausiai pasiseks ir dar rytoj gaus siuntas.

Dar bus vieni skaiciukai ir vienas siuntimas siais metais Gruodzio 30d.

Sventiniu laikotarpiu uzsakymus darysim, bet nedaug, kai turesim laisvo laiko, taigi noriu, kad nesitiketumet greitu uzsakymu ar atsakymu I klausimus.

As pati siandiena ir rytoj dirbsiu, stengsiuos istaisyti klaideles ir atsakyti I svarbius klausimus 4u.gif
Atsakyti
[/B]Dėmesio kaunietėms, laukiančioms 12-11 skaičiukų siuntos!

Man irgi skambino siuntų tarnyba dėl 12-11 skaiciuku siuntos - sake, kad siuntos bus Klaipėdoje, bet nėra galimybių atvežti į Kauną.
Per Kautros siuntų skyrius perduoti nebėra galimybių - autobusai nebepriima, nes važiuoja ir taip pilni siuntų. Lieka paskutinė galimybė - jei mes pačios kažkaip susiorganizuotume atvežimą į Kauną.
Taigi jei kuri nors žinote kokią nors galimybę, kaip tą galime padaryti - rytoj iš pat labai ankstaus ryto, pačioje darbo pradžioje aš turėčiau paskambinti jiems ir pranešti, kaip ir kada mes pasiimam dėžutes. Jei kas nors turit gerų pasiūlymų - labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 22 gruodžio 2014 - 21:13
QUOTE(Svarstykle @ 2014 12 22, 21:12)
[/B]Dėmesio kaunietėms, laukiančioms 12-11 skaičiukų siuntos!

Man irgi skambino siuntų tarnyba dėl 12-11 skaiciuku siuntos - sake, kad siuntos bus Klaipėdoje, bet nėra galimybių atvežti į Kauną.
Per Kautros siuntų skyrius perduoti nebėra galimybių - autobusai nebepriima, nes važiuoja ir taip pilni siuntų. Lieka paskutinė galimybė - jei mes pačios kažkaip susiorganizuotume atvežimą į Kauną.
Taigi jei kuri nors žinote kokią nors galimybę, kaip tą galime padaryti - rytoj iš pat labai ankstaus ryto, pačioje darbo pradžioje aš turėčiau paskambinti jiems ir pranešti, kaip ir kada mes pasiimam dėžutes. Jei kas nors turit gerų pasiūlymų - labai lauksiu 4u.gif

Kaip butu nerealu gauti!!! Ten mano mergaiciu po puse kaledines dovanos...sad.gif
Atsakyti
ieškokit, kas iš Klaipėdos į Kauną rytoj važiuoja. daugiau turbūt variantų nėra, kad gauti iki kalėdų g.gif
Atsakyti
Aš siuntos 12-11 nelaukiu, bet 24 d. brolis iš Klaipėdos važiuos į Kauną, problemos per Kūčias padalinti nebūtų, jei reikia, sakykit, susitarčiau su juo.
Atsakyti
[quote=Emisele,2014 12 22, 22:49]
Aš siuntos 12-11 nelaukiu, bet 24 d. brolis iš Klaipėdos važiuos į Kauną, problemos per Kūčias padalinti nebūtų, jei reikia, sakykit, susitarčiau su juo.
[/quote
OMG, ISGELBETUMET MUS LABAI:)
Atsakyti
Tik nežinau, su kuo čia kontaktuokti reiktų Klaipėdoj ir kur čia tos dėžutės?
Atsakyti
QUOTE(Emisele @ 2014 12 22, 21:56)
Tik nežinau, su kuo čia kontaktuokti reiktų Klaipėdoj ir kur čia tos dėžutės?


Parasiau jums i az - turbut geriausia butu ryt susikambinti ir viska susiderinti.
Aisku, jei kas nors turit galimybe paimt ir parvezt jau rytoj - tai isvis butu fantastika smile.gif
Atsakyti
Ridzi su tortadieniu birthday.gif

Turiu dideli prasyma paziurekit mano laiskuti del skaiciuku patikslinimo 12-11 noriu apmoketi ax.gif
Atsakyti