Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Doviliuxxx @ 2015 02 19, 23:02)
As vel su tokiu...idomiu klausimu-kazin lektuve jei paprasysiu maisteli pasildyt-pasildytu? Kudikio...  g.gif

Mums silde :-)
Pas mane dar jokie lagmaminai net nepradeti kraut,ryt vakare sukrausiu, as su dviem vaikais tikrai manau tilpt i viena lagamina,uztenka pasimokiau anais metais su kruva nepanaudotu daiktu :-)

Ai va man idomu kaip ten pampersu kainos? Nes ner noro jais lagamina uzkraut :-)
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2015 02 19, 22:31)
Mergaites, kam teko pirkt vizas Hurgadoj? Ar neprisidarysiu sau problemu?? Ar lengvai ten jas deda? Gal kas galit placau pasidalint??
Beje kylam kovo 7 , kas kartu?? biggrin.gif

Man teko, 3 kartus smile.gif niekada neturejau jokiu problemu. Tiesiog paduodavau pinigelius, o jie iklijuodavo viza, jokiu klausimu, nieko smile.gif
Atsakyti
Mums tai nepatogu vežtis 4 lagaminus būtų, vaikai dar per maži, tai visad telpam į 2 lagaminus, ir 60 kg svorį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimyte85 @ 2015 02 19, 19:33)
Na ka, kita nakti malsimes oro uoste :-) tikiuos siluma pasitiks ten :-)

Tik pasekit informaciją nete, mes antradienį grįžinėjom, tai kai atvažiavom į oro uostą lėktuvas iš Vilniaus dar buvo nepakilęs. Vietoj 5 val išskrido apie 11. Kas pasekė informaciją tai niekis, tik sutrupminta poilsio diena, bet nemiegojus prasitrint 6 val oro uoste doh.gif ...

QUOTE(simba3 @ 2015 02 19, 21:31)
Mergaites, kam teko pirkt vizas Hurgadoj? Ar neprisidarysiu sau problemu?? Ar lengvai ten jas deda? Gal kas galit placau pasidalint??
Beje kylam kovo 7 , kas kartu?? biggrin.gif

Pirkom, tik pirkit iš karto įėję į salę kioskeliuose po kaire, nes atsiranda gudručių prieinančių "be eilės" viską sutvarkyt ir parduodančių už 30 USD vietoj 25 USD. Mūsų neišdūrė, bet susipažinom su lietuvaičiais, kurie po 30 susimokėjo doh.gif .
Atsakyti
Novaturas parase, kad skrydis 5.00 val... Kol kas viskas gerai, nieks nesikeicia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliuxxx: 20 vasario 2015 - 10:04
QUOTE(-luka- @ 2015 02 18, 10:06)
Visada 20 dol.



QUOTE(daluzenik @ 2015 02 18, 11:06)
Na mes taip pat panasiai duodam  ax.gif
Atsirado vel musu sea gull pasiulymuose  drinks_cheers.gif



As irgi pirma kart bandziau idet I pasa doh.gif -man padave atgal ir pasake paziures ka gali padaryt...oj kaip nepatogiai pasijutau doh.gif ,visa raudona buvau blush2.gif ...net saldainiu nepadavem,nes liepe atsiset ir plaukt...ir is tikruju taip ir nesupratau ar gavom "geresni" kambary...zodziu likau nesuprasta su savo doleriukais...

O orai tikrai vesoki vakarais...
Papildyta:
QUOTE(-luka- @ 2015 02 18, 10:06)
Visada 20 dol.



QUOTE(daluzenik @ 2015 02 18, 11:06)
Na mes taip pat panasiai duodam  ax.gif
Atsirado vel musu sea gull pasiulymuose  drinks_cheers.gif



As irgi pirma kart bandziau idet I pasa doh.gif -man padave atgal ir pasake paziures ka gali padaryt...oj kaip nepatogiai pasijutau doh.gif ,visa raudona buvau blush2.gif ...net saldainiu nepadavem,nes liepe atsiset ir plaukt...ir is tikruju taip ir nesupratau ar gavom "geresni" kambary...zodziu likau nesuprasta su savo doleriukais...

O orai tikrai vesoki vakarais...
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2015 02 19, 23:13)
Mums tai nepatogu vežtis 4 lagaminus būtų, vaikai dar per maži, tai visad telpam į 2 lagaminus, ir 60 kg svorį smile.gif

Na musu mazasis 10m lagamino nepanestu, bet tempti su ratukais tikrai gali.
Be to musu nardymo irangos labai sunkios ir vietos daug uzima, todel mes niekaip i tokius remus netilptume ax.gif
Lagaminai neperkrauti dar bus vietos ir lauktuvems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2015 02 19, 21:23)
Tai jus agenturoj nepirkot?
Norit sutaupyt ar norit but savarankiski?
Mes uz vizas sumokejom agenturoj, o uzdes jas Hurgadoj  ax.gif
Dar ne velu uz jas agenturoj primoketi. rolleyes.gif

Nei taupom, neu savarankiski. Prisipirkom per daug doleriu, o i Kaira nebevyksim, persigalvojom. tai , sakau, gal tada geriau ten vizas pirkt, kad dolerius isleist?
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2015 02 20, 08:48)

Pirkom, tik pirkit iš karto įėję į salę kioskeliuose po kaire, nes atsiranda gudručių prieinančių "be eilės" viską sutvarkyt ir parduodančių už 30 USD vietoj 25 USD. Mūsų neišdūrė, bet susipažinom su lietuvaičiais, kurie po 30 susimokėjo doh.gif .

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2015 02 19, 17:56)
Mes gruodzio men. jame buvom. Rasiau apie ji. Esu dar buvusi Hilton Plaza, tai vienareiksmiskai buciau uz ji. Net lyginti nera ka. Jei kas domina konkreciai, tai klauskit.


Sveikos mergaites smile.gif Reiskiuosi cia pirma karta, bet jus seku jau senokai. Egipte buvau gal 5 kartus, o kovo 5d vel skrisiu. Si karta i Hilton Hurghada Plaza. Tai noriu paklausti jau buvusios siame viesbutyje BRASTOS - ar dejote i pasa pinigeli ir, jei taip, ar gavote uz tai, ko norejote? As kaip ir planavau uzsisakyti ta Top floor kambari su graziu vaizdu, bet mane agenturoj atkalbejo. Sake, idesi doleriuku ir gausi ko nori. Tai kaip ten kazin yra is tikruju? Ir siaip gal dar kokiu pastebejimu, patarimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuklute30 @ 2015 02 11, 16:40)
Buvom gruodzio gale, tai dalis baseinu buvo sildomi, dalis ne wink.gif vaiku baseinai tokie didesni yra dviejose vietose, tai vienas buvo vesesnis (nors vaikai, tiek ir mano sesiamete dukra, sekmingai ir jame turksdavosi), o kitame, teritorijos gale, tai vanduo isvis kaip arbatele mirksiukas.gif Iki juros veza autobusiukas. Bet realiai tai ten laaabai arti, kone uz kampo, tad mes visada eidavome pestute wink.gif I papludimi nusileisite liftu (yra ir laiptai), nes jis-kalno papedej. Labai grazus vaizdas akiai smile.gif Papludimio kairej pusej (jei stovesit pasisukusi veidu i jura), paejejus kiek toleliau yra laukinis papludimys, tai ten rojus snorkelingo myletojams wub.gif Mes visada guldavomes ant paskutiniu gultu (laukinio papludimio pusej), tai ten ir zmoniu maziau, ramus poilsis garantuotas thumbup.gif Visai netoli viesbucio yra senasis turgus. Buvome mes jame, ale kazko ten tokio ispudingo nepamateme. Dar netoli viesbucio yra toks ale prekybos ir pramogu centras po atviru dangum "Alf Leila Wa Leila". Dienos metu i ji ileidzia nemokamai, o vakarinis iejimas jau mokamas mirksiukas.gif



Buvom siandien nueje iki to senojo turgaus...tikrai nieko ipatingo...bet neradom to "Alf leila Wa Leila" pramogu centro g.gif gal gali patikslint kur jis yra 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti