Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (1)

QUOTE(blackkiss @ 2015 01 10, 23:34)
vargšas sad.gif matyt nuo to siaubo aprangą pamačius biggrin.gif

tai toks jau be nuomonės? Negalėjo to bryliaus ar kaip jis ten, užmauti grubiai pačiam stilistui ant galvos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 10, 23:18)
Tai jei serga, pasiruošė žmogus iš akrto į lovą, o jūs čia varot. Eikit arbatos greit virt tongue.gif

ai nu čia kaip iš posakio "s korablia na bal" lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 10, 23:38)
tai toks jau be nuomonės? Negalėjo to bryliaus ar kaip jis ten, užmauti grubiai pačiam stilistui ant galvos? biggrin.gif

lotuliukas.gif aš tai tikrai taip būčiau padarius, matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 10, 23:39)
lotuliukas.gif aš tai tikrai taip būčiau padarius, matyt  biggrin.gif

tai va, moterys pas mus su kiaušiniais, o vyrai...
o pižamą galėjo nusidraskyti scenoje ir likti kaip koks Didžiulis su blizgiais triūsais bigsmile.gif
Atsakyti
Nauja tema user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 10 sausio 2015 - 23:43
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 11, 00:24)
Gal ir garso opertoriai kartu su stilistais užgėrė  tongue.gif  g.gif


QUOTE(Ūla @ 2015 01 11, 00:27)
taigi praktikantai visi. Kurso vadovas - Juozas Liesis.


QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 11, 00:36)
Pala, bet sekantis kartas su Rolikais jau nufilmuotas. Pamenu, Rolikų daina Zilniui patiko  smile.gif  Dar stebėjomės su tuktuke, kas ten per stebuklas.

Nu bet  nieko, iškirps  irnesakyk.gif

nu ir prisižvengiau doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(blackkiss @ 2015 01 11, 00:37)
kaip tikra lietuvė laugh.gif


nu ne ta prasme tikėjausi blush2.gif

QUOTE(Monteverte @ 2015 01 11, 00:38)
tai toks jau be nuomonės? Negalėjo to bryliaus ar kaip jis ten, užmauti grubiai pačiam stilistui ant galvos? biggrin.gif

jeckau, man jau ne tik ausys, bet ir akys užpiltos. Perskaičiau ne visai kultūringai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2015 01 10, 23:42)
Nauja tema user posted imageuser posted image

ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 01 10, 23:43)
jeckau, man jau ne tik ausys, bet ir akys užpiltos. Perskaičiau ne visai kultūringai biggrin.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 11, 00:40)
tai va, moterys pas mus su kiaušiniais, o vyrai...
o pižamą galėjo nusidraskyti scenoje ir likti kaip koks Didžiulis su blizgiais triūsais bigsmile.gif

Tai čia gal tik Vaidukas galėtų marškinius plėšyt biggrin.gif Kitiems į jį pažiūrėjus gal nesinori pernelyg demonstruotis laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 01 10, 23:43)

nu ne ta prasme tikėjausi blush2.gif
---------------
jeckau, man jau ne tik ausys, bet ir akys užpiltos. Perskaičiau ne visai kultūringai biggrin.gif

tai žinau, žinau, bet nuskambėjo gerai biggrin.gif bet tai ką jūs žinot, gal tikrai pasitempė tą nugarą, o gal šiaip blogai jautėsi, gi visko nutinka rolleyes.gif
o gal nejaukiai jautėsi su šituo...khm.. otkutiūru lotuliukas.gif
--------------
lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif

Bet galvoju... nu kodėl Tadas taip nerokeriškai , slabnokai sudainavo g.gif Tame projekte dvi žvaigdžės net rodos geriau ją dainavo g.gif
Turint omeny šiaip jau, kad jis net ne rokeris, o metalistas. Bandžiau klausyti jo metalo, nu bet man per sunku ten blush2.gif blush2.gif Vien jau plaukus kaip kratyti moka biggrin.gif Supratau tada, kam jiems ilgi plaukai biggrin.gif O dabar kažko netoks buvo, susikukulino biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti