Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(bonza @ 2017 05 03, 09:31)
Sveikos,
jei reiktų rinktis - kuriuos šepetėlius rekomenduotumėte SIGMA ar MAC?
Noriu ilgalaikių, patvarių (nes plaunu kiekvieną dieną).
neparaset, apie koki tiksliai eina kalba - pudrai, skaistalam,...? Ir kodel plaunat kasdien? dirbat profesionaliai, ar kodel hmm.gif
Siaip pritariu vedrynui, jog geriausia susirinkti is ivairiu firmu, priklausomai nuo paskirties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 05 09, 21:43)
neparaset, apie koki tiksliai eina kalba - pudrai, skaistalam,...? Ir kodel plaunat kasdien? dirbat profesionaliai, ar kodel hmm.gif
Siaip pritariu vedrynui, jog geriausia susirinkti is ivairiu firmu, priklausomai nuo paskirties 4u.gif

Naudoju kelis šepetėlius kasdien – veidui (foundation) – realiai vieną: iš pradžių skystą pudrą su juo padengiu, skaistalų vos ant šepetėlio galo, ir lengvai tuo pačiu perbraukiu sausa. Dabar turiu Urban Decay, tankus, nedidukas, tikrai visiem trim šiem darbam tinkamas, ir puikiai susitvarko, tik kad plaukeliai pradėjo kristi.

Kitas reikalingas – akių šešėliam, geriausia dvipusis, vienas šešėlių sklaidymui, kitas galas prie blakstienų tamsiau pašešėliuot. Dabar irgi Urban Decay, tai nusiskundimų neturiu.

Man daug jų nereikia, nes aš neturiu laiko ryte ieškot kuriuo čia dabar šepetuku piešt:) geriausia max 2-3, su vienu veidą nutept, su kitu akis ir – į trasąsmile.gif

Akis spiginu į MAC 2017 akim, jau seniai noris išbandyt nes atrodo jo tokia ideali forma...

Dėl plovimo – tai mano veidas linkęs kimštis, ir šiaip, aš kai vienu teptuku viską darau tai man atrodo logiška palaikyt higieną ir kitą rytą su švariu tept, o ne vakarykščiai pudruotu...

Atsakyti
Labas merginos. Aš kasdien plaunu skystos pudros šepetėlį Real tech.ir pradėjo labai kristi šereliai, kuokštais blink.gif Kas plaunate kasdien ar irgi krenta?
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2017 06 02, 13:09)
Labas merginos. Aš kasdien plaunu skystos pudros šepetėlį Real tech.ir pradėjo labai kristi šereliai, kuokštais  blink.gif Kas plaunate kasdien ar irgi krenta?


Labai keista. Savus RT šepetėlius naudoju turbūt 7 metus ir tikrai nemačiau iškrentant nė vieno plauko. Tiesa, labai saugau ir plaunu 2x į savaitę, gal tai prisideda, tačiau visvien neturėtų kristi kuokštais net ir plaunant kasdien. Gal nusipirkote brokuotą ar ne originalą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(medusa- @ 2017 06 15, 06:02)
Labai keista. Savus RT šepetėlius naudoju turbūt 7 metus ir tikrai nemačiau iškrentant nė vieno plauko. Tiesa, labai saugau ir plaunu 2x į savaitę, gal tai prisideda, tačiau visvien neturėtų kristi kuokštais net ir plaunant kasdien. Gal nusipirkote brokuotą ar ne originalą  unsure.gif


Man tai su jais ne plauku kritimo beda, o tai tai kad gumuotas galas pladejo slyksciai lipti, t.y. guma apsinesus, aptirpus , klijuotai kibus pavirsius pasidare. Sepeteliai pirkti is Iherb. jei kas rasys kad padirbinys smile.gif. Ir nete jau maciau apvyniotais galais RT sepeteliu, panasu kad visu ju tokia baigtis bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vedrynai: 15 birželio 2017 - 11:58
QUOTE(vedrynai @ 2017 06 15, 11:56)
Man tai su jais ne plauku kritimo beda, o tai tai kad gumuotas galas pladejo slyksciai lipti, t.y. guma apsinesus, aptirpus , klijuotai kibus pavirsius pasidare.


Pas mane taip pat. Galvojau, kad gal nuo saulės tie galai taip nubjaurėjo, net nesmagu laikyti rankose. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(medusa- @ 2017 06 15, 07:02)
Labai keista. Savus RT šepetėlius naudoju turbūt 7 metus ir tikrai nemačiau iškrentant nė vieno plauko. Tiesa, labai saugau ir plaunu 2x į savaitę, gal tai prisideda, tačiau visvien neturėtų kristi kuokštais net ir plaunant kasdien. Gal nusipirkote brokuotą ar ne originalą  unsure.gif

Originalu pirkau tikrai, po metu naudojimo pradejo kristi kuokstais,jau ismeciau,taip gaila 😕
Atsakyti

Man SIGMOS sepeteliai yra kazkas nerealaus - kaip kokios nesunesiojamos klumpes :D kabukiai pirkti pries 5-6 metus, prausti, mirkyti, kasdien naudojami vis dar puikios bukles, nekrenta sereliai.

Morphe - totalus sudas, byra, veidas seriuotas lieka.

RT - pabyra siek tiek, ne taip tragiskai kaip morphe, bet naudoti galima

Atsakyti
QUOTE(Female @ 2017 06 19, 09:48)
<p>Man SIGMOS sepeteliai yra kazkas nerealaus - kaip kokios nesunesiojamos klumpes biggrin.gif kabukiai pirkti pries 5-6 metus, prausti, mirkyti, kasdien naudojami vis dar puikios bukles, nekrenta sereliai.</p><p>Morphe - totalus sudas, byra, veidas seriuotas lieka.</p><p>RT - pabyra siek tiek, ne taip tragiskai kaip morphe, bet naudoti galima</p>

man Morphe patinka ir naudoju akių šešėlių šepetelius, veido šepetėliai šiaip sau.

Gal kas ilgiau naudojate Zoeva šepetėlius, parekomenduokite kokius rinktis? Aciu smile.gif
Atsakyti
Merginos as visai zalia..jau 100metu nieko nepirkau..patarkite prasau koki sepeteli nupirkt kompaktiniai pudrai? Aciu
Atsakyti

Aš kompaktinei pudrai jau kuris laikas naudoju IDUN gamintojo pudros šepetėlį (didelį), siunčiuosi iš https://www.juara.lt/parduotuvės. Labai gerai paskirsto pudrą, nealergizuoja odos  :)  o ir šėreliai nekrenta, nors šepetėlį plaunu su paprastu muilu.

Atsakyti