Įkraunama...
Įkraunama...

Austėjos atėjimas į gyvenimą

Tokia rami, silta istorija.. atrodo, kaip pietu miegas.. rodos taip paprasta ir maloniai gera yra gimdyti.. wub.gif kad man taip.. rolleyes.gif
Atsakyti
rozyte... labai graziai parasei..., tokie malonus prisiminimai uzpludo... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spokasz @ 2006 09 20, 09:45)
Tokia rami, silta istorija.. atrodo, kaip pietu miegas.. rodos taip paprasta ir maloniai gera yra gimdyti..  wub.gif  kad man taip.. rolleyes.gif


Nuoširdžiai tau šito linkiu wub.gif Be abejonės daug kas priklauso ir nuo jūsų pačių mirksiukas.gif
QUOTE(dzeine @ 2006 09 28, 20:38)
rozyte... labai graziai parasei..., tokie malonus prisiminimai uzpludo... wub.gif

Ačiū, džeine. Malonu, kad čia užsukai ax.gif
Atsakyti
rožyte,

skaitau tavo istoriją, esu darbe, o ašaros kaupias kaip gražu cray.gif
Kažkaip po gimdymo tokiem dalykam pasidariau labai jautri...


Labai labai labai gražu... wub.gif

Gražiai aukit 4u.gif
Atsakyti
Ačiū tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazu wub.gif
Atsakyti
Grazu 4u.gif
Atsakyti
[na kurgi mamulkos dingot?
user posted image

as tai laukiu gristancio vyro ir tikiuosi jis man pades mokytis, nes vienai visai niekas nelenda i galva, pradedu skaityti arba uzmiegu arba uzsisvajoju.
Atsakyti
Labai graži istorija.Šaunuolė mamytė.Vaikučiai labai gražūs.Aukit sveiki ir dideli 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzela0626 @ 2007 03 07, 19:17)
Labai graži istorija.Šaunuolė mamytė.Vaikučiai labai gražūs.Aukit sveiki ir dideli 4u.gif


Dėkui, Anzela mirksiukas.gif Netrukus ir tu išvysi savo stebukliuką wub.gif
Atsakyti
Nepaprastai grazi istorija. Tokia uz sirdies griebianti:) Pasiseke vaikiukams, kad ju mamyte taip graziai viska aprasyti moka:)Kai ugteleje patys skaitys, jiems bus tikrai malonu isgirsti, su kokia meile jie buvo laukti ir gime.
Atsakyti