Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 4

Mano galva tas Kuzey pasakymas vaikinui "Tepadeda tau Dievas" visai kitą reikšmę turėjo. Iš to kaip jis apie tą įvykį pasakojo Džemre, galima suprasti, kad jis pats buvo sukrėstas. Jis iš tikrųjų palinkėjo jam, kad Dievas jam padėtų tapti geresniu žmogumi.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 10, 21:03)
Nemaciau anonso, bet is pavadinimo sprendziu, kad bus : "oyle bir gecer zamanki". Jeigu taip, tai vel atspejau  lotuliukas.gif Ir itariu, kad patiks tik mazumai lotuliukas.gif ( as tarp ju  smile.gif )


taip taip sitas pats smile.gif istikruju po tokiu puikiu filmu kaip fatmagul ir kuzey tikejausi, kad rodys jau prastesnio kazka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2015 01 10, 21:01)
taip taip sitas pats smile.gif  istikruju po tokiu puikiu filmu kaip fatmagul ir kuzey tikejausi, kad rodys jau prastesnio kazka biggrin.gif

as irgi sakau, reikia ir kazka paprastesnio parodyt biggrin.gif nors man tai tikrai ne prastas tas serialas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 10, 22:14)
as irgi sakau, reikia ir kazka paprastesnio parodyt  biggrin.gif nors man tai tikrai ne prastas tas serialas  smile.gif

O apie ką šis serialas? Kas vaidina iš mums žinomų?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 01 10, 21:21)
O apie ką šis serialas? Kas vaidina iš mums žinomų?

Atsakiau Turkisku serialu temoj...
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 11, 00:20)
Atsakiau Turkisku serialu temoj...

Ačiū, radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 01 10, 13:08)
Mano galva tas Kuzey pasakymas vaikinui "Tepadeda tau Dievas" visai kitą reikšmę turėjo. Iš to kaip jis apie tą įvykį pasakojo Džemre, galima suprasti, kad jis pats buvo sukrėstas. Jis iš tikrųjų palinkėjo jam, kad Dievas jam padėtų tapti geresniu žmogumi.

Na, atrodo ne man vienai tas palinkėjimas taip nuskambėjo. Ačiū Milagra, man belieka tik pritarti.
Atsakyti
O tai ta Melda čia rimtai susidomėjo Giunėjumi? g.gif unsure.gif
Papildyta:
Zainep bash.gif gun_rifle.gif fool.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 01 10, 14:51)
Pasirodo ne man vienai klausimų sukėlė.
o kas Fatmagul nepatiko, Kerim? Man tas vyras labai nesimpatiškas, bet žinau, kad daug kam jis patinka.


Taip, Kerimas. Dabar is naujo paziurejau kelias serijas, tai niekaip nelimpa jis man. Dziungliu mauglis bezdzionesveidu blush2.gif Atsiprasau, bet nu niekaip. Net antroje serijoje sake: as girtas, as nieko neatsimenu, as nekaaaaltasss doh.gif O kai pradejo su Fatmagiul kartu buti, tai isvis nesamone. Geriau butu buves siuzetas, kad ji atsitiesia po smugio su visai nauju vyru.

Atsiprasau uz ne i tema 4u.gif


Atsakyti
nu bet jau siandienini vertimas doh.gif doh.gif doh.gif man asmeniskai rusu kalba kai ziurejau, ta vieta kai Kuzejus ateina i bara, ir dzemre papraso jo pasakyti kanors grazaus ir romantisko buvo begalo juokinga, o cia kai sunervino kad dar net nedaejus iki tos vietos jie ja jau isverte, subere kai zirnius ir atejus tam momentui dar karta pakartojo doh.gif doh.gif nu ziauriai sunervino gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2015 01 12, 17:31)
O tai ta Melda čia rimtai susidomėjo Giunėjumi? g.gif  unsure.gif
Papildyta:
Zainep  bash.gif  gun_rifle.gif  fool.gif  swoon.gif


mano nuomone, kad jinai nuosirdziai juo susidomejusi.
Atsakyti
QUOTE(Erijana @ 2015 01 12, 22:43)
nu bet jau siandienini vertimas  doh.gif  doh.gif  doh.gif man asmeniskai rusu kalba kai ziurejau, ta vieta kai Kuzejus ateina i bara, ir dzemre papraso jo pasakyti kanors grazaus ir romantisko buvo begalo juokinga, o cia kai sunervino kad dar net nedaejus iki tos vietos jie ja jau isverte, subere kai zirnius ir atejus tam momentui dar karta pakartojo  doh.gif  doh.gif nu ziauriai sunervino  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif


Klausant originalo daznai girdisi, kad lietuviskai pakartoja kelis kartus. Pvz is anksto isvercia, kad jau eis, o kai turkiskai sako, kad jau eis, tai lietuviskai dar prideda, kad jau tikrai metas smile.gif

Bet tai Zeynep rimta kara paskelbe doh.gif Galetu pasitraukti, vis tiek nelaimes.

O Melda, eina sau kokia antipatiska, Ebru protinga moteris, zvilgsnio uzteko ir perkele ta melda i kita sali thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai tikrai Handan neskirsto savo vaiku. Tikrai myli abu vienodai. Ypac tai rodo pokalbis su Guney smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Mockava @ 2015 01 12, 03:21)
Na, atrodo ne man vienai tas palinkėjimas taip nuskambėjo. Ačiū Milagra, man belieka tik pritarti.

mirksiukas.gif Mes kažkokiom kitokiom akim, matyt, žiūrim smile.gif
Atsakyti