Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, filmai, filmai

o iš kokio filmo paskutinė foto? visi matyti, šitas turbūt ne smile.gif
Atsakyti
Sveikos. O mane domina antra nuotrauka. Koks čia filmas, merginos?
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2015 01 09, 17:36)
o iš kokio filmo paskutinė foto? visi matyti, šitas turbūt ne smile.gif

Joe 2013
http://www.imdb.com/title/tt2382396/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 09 sausio 2015 - 18:03
QUOTE(Lina1985 @ 2015 01 09, 17:44)
Sveikos. O mane domina antra nuotrauka. Koks čia filmas, merginos?

The Good Lie (2014)
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2015 01 09, 17:44)
Sveikos. O mane domina antra nuotrauka. Koks čia filmas, merginos?

The Good Lie 2014 smile.gif
http://www.imdb.com/title/tt2652092/
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2015 01 09, 18:03)

a, ačiū smile.gif vadinasi, ir šitas matytas
Atsakyti
The Tree of Life (2011) - pirmą pusvalandį nelabai ką supratau išskyrus tai, kas įvyko, nes daug keistų vaizdų, galvojau, jei taip ir toliau, reiks išjungti, nes nesisekė įsijausti man žiūrint į juos. Bet vėliau,kai atsirado siužetas, likau labai patenkinta. Vizualiai beprotiškai gražus filmas pasirodė, kiekviena scena atidirbta iki kone tobulybės, o ir pats siužetas, scenų pateikimas, išsakytos mintys paliko išties gerą įspūdį. Spėju, dar kurį laiką galvoje užsiliks. Vietomis jautrus, kažkas ir pažįstamo bei skaudaus, ir taip pikta, ir liūdna momentais buvo. Toks lėtas, su minimaliai veiksmo filmas apie vidinius ieškojimus... Patiko.
Atsakyti
Paziurejau I Origins labai, labai patiko, tik man pagr. aktorius nelabai, Hanibale visas susivelias ir cia toks pat smile.gif
Dingusi taip pat patiko, bet toli grazu ne tiek.
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2015 01 09, 19:44)
The Tree of Life (2011) - pirmą pusvalandį nelabai ką supratau išskyrus tai, kas įvyko, nes daug keistų vaizdų, galvojau, jei taip ir toliau, reiks išjungti, nes nesisekė įsijausti man žiūrint į juos. Bet vėliau,kai atsirado siužetas, likau labai patenkinta. Vizualiai beprotiškai gražus filmas pasirodė, kiekviena scena atidirbta iki kone tobulybės, o ir pats siužetas, scenų pateikimas, išsakytos mintys paliko išties gerą įspūdį. Spėju, dar kurį laiką galvoje užsiliks. Vietomis jautrus, kažkas ir pažįstamo bei skaudaus, ir taip pikta, ir liūdna momentais buvo. Toks lėtas, su minimaliai veiksmo filmas apie vidinius ieškojimus... Patiko.

Prisidedu prie pagyrų. Kažkada jau čia apkalbėjome šitą filmą. Žiūrėjau jau n kartų ir dar tiek pat pažiūrėsiu, kaip ir "The Fountain (2006)".

Ačiū toms, kurios rekomendavo Dancer in the Dark. Dievaži, kokia nuostabi čia Bjork, akių nuo jos negalėjau atitraukt!!
Vakar pažiūrėjau "Fracture" (2007). Pasirinkau žiūrėjimui vien dėl mylimo A. Hopkinso (dauguma, ko gero, dėl Goslingo žiūrėtų biggrin.gif ), nugis patiko, geras psichologinis trileriukas. Nors ir nepatenkino visų šešių pojūčių, bet rekomenduotinas.
Jei ką panašaus rekomenduotumėt, būtų ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2015 01 09, 18:44)
The Tree of Life (2011) - pirmą pusvalandį nelabai ką supratau išskyrus tai, kas įvyko, nes daug keistų vaizdų, galvojau, jei taip ir toliau, reiks išjungti, nes nesisekė įsijausti man žiūrint į juos. Bet vėliau,kai atsirado siužetas, likau labai patenkinta. Vizualiai beprotiškai gražus filmas pasirodė, kiekviena scena atidirbta iki kone tobulybės, o ir pats siužetas, scenų pateikimas, išsakytos mintys paliko išties gerą įspūdį. Spėju, dar kurį laiką galvoje užsiliks. Vietomis jautrus, kažkas ir pažįstamo bei skaudaus, ir taip pikta, ir liūdna momentais buvo. Toks lėtas, su minimaliai veiksmo filmas apie vidinius ieškojimus... Patiko.

aš šito niekaip negaliu užmiršt smile.gif reik kada vėl pažiūrėt
Atsakyti
Atsimenu, kad nemažai buvo apie The Tree of Life kalbėta, bet tuomet kažkaip manęs jis nesudomino ir į jokius watchlist'us iki šios savaitės nė nebuvau įsidėjusi. Bet bežiūrint youtubėj naujausio T. Malick filmo Knight of Cups trailerį, šone pamačiau Life of Tree ir nutariau įsijungt. Nors nelabai kas aišku iš to trailerio buvo, bet vis tiek taip sudomino, kad nutariau iškart, vos tik galėsiu filmui skirt laiko, jį ir pažiūrėti.
Atsakyti
I Origins - labai labai patiko wub.gif
Atsakyti