Įkraunama...
Įkraunama...

***Mažasis Amerkoniukas***

QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 01 22, 11:47)
Tai jau ir as kazkaip nesuprantu skaiciavimo sios komandos , man is viso gavosi skirtumas 27 litai, zagtelejau net, kazkaip netaip skaiciuojama yra formule ar kas.  doh.gif Is triju tarpininkiu gavau paskaiciavimus na tikrai nereikejo imtis uz galvos , keistai. g.gif
Ir kursas paskaiciuota-0,84 , kitos tarpininkes -0,88, o cia is komandos -1.1513  doh.gif



Jus taip nesinervuokite blush2.gif Pasiziurekite pirmiausia kad pas jus skaiciukai doleriais nera padauginti is kurso tiesiogiai schmoll.gif Nors kursas parasytas toks koki duoda bankas, bet tai nera matematine daugyba: tipo dolerio verte*parasytas kursas=eurai. Atkrepkite demesi kad euru matematine israsika mazesne uz doleriu! Kitos tarpinikes jums paraso kitoki kursa todel kad nurodo skirtingai:
Ridzis: kiek DOLERIU galima nupirkti uz 1EURA (siai dienai turedama viena eura kiseneje gausite 1,14 dolerius
Kitos: kiek EURU kainuoja 1DOLERIS (siai dienai vienas doleris nuperkamas uz 0,88 euro centus)

Vat jums ir visa matematika ir logika. ivedus EURA pasikeite konvertavimo taisykles, dabar bankuose ir visur kitur nuejusi jus suzinosite KIEK JUSU PAGEIDAUJAMOS VALIUTOS NUSIPIRKSITE UZ 1 EURA. pvz: turite tik 1 EURA ir kiek jums iseina nusipirkti rubliu, kronu, svaru, doleriu ar bet kokiu kitu valiutu. Ta matysite internete ir visur svieslentese mirksiukas.gif

Anksciau rasydavo: duok 3,45 litus ir gausi 1EURA, arba duok 4 litus ir gausi 1SVARA, arba duok 2,5 litus ir gausi VIENA DOLERI....

SUSIMAISE VISKAS 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 22 sausio 2015 - 11:40
QUOTE(aurimk @ 2015 01 21, 21:48)
va butent vakar kitoj temoj paskaitinejau, ten isdiskutuota del kuprines "dezes", skirtumas tarp ju didelis yra del svorio, tai manau aktualu turincioms smulkius vaikus, nes vien kurprines svoris per pus skiriasi, o del visu kitu dalyku tai svarbiausia pakietinta nugarele. Kol kas galiu komentuoti tik tai ka pti paskaitinejau is kitu mamu atsiliepimu
TAI KOMAPANIJA TIKRAI SURINKISM, TIK REIKIA GEROS AKCIJOS IR JAMAM  4u.gif

Sveiki, manot kad bus geresne kaina? ax.gif

http://www.potteryba...mp;catalogId=73

http://www.potteryba...mp;catalogId=73
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2015 01 22, 11:33)
Jus taip nesinervuokite  blush2.gif Pasiziurekite pirmiausia kad pas jus skaiciukai doleriais nera padauginti is kurso tiesiogiai  schmoll.gif Nors kursas parasytas toks koki duoda bankas, bet tai nera matematine daugyba: tipo dolerio verte*parasytas kursas=eurai. Atkrepkite demesi kad euru matematine israsika mazesne uz doleriu! Kitos tarpinikes jums paraso kitoki kursa todel kad nurodo skirtingai:
Ridzis: kiek DOLERIU galima nupirkti uz 1EURA (siai dienai turedama viena eura kiseneje gausite 1,14 dolerius
Kitos: kiek EURU kainuoja 1DOLERIS (siai dienai vienas doleris nuperkamas uz 0,88 euro centus)

Vat jums ir visa matematika ir logika. ivedus EURA pasikeite konvertavimo taisykles, dabar bankuose ir visur kitur nuejusi jus suzinosite KIEK JUSU PAGEIDAUJAMOS VALIUTOS NUSIPIRKSITE UZ 1 EURA. pvz: turite tik 1 EURA ir kiek jums iseina nusipirkti rubliu, kronu, svaru, doleriu ar bet kokiu kitu valiutu. Ta matysite internete ir visur svieslentese  mirksiukas.gif

Anksciau rasydavo: duok 3,45 litus ir gausi 1EURA, arba duok 4 litus ir gausi 1SVARA, arba duok 2,5 litus ir gausi VIENA DOLERI....

SUSIMAISE VISKAS  4u.gif


Na nezinau ar as blogai skaiciuoju ar kas, bet komandai nusiunciau ir kitos tarpininkes lentele skaiciavimu palyginimui, tai tiesiog atrase kad "tarpininke kuri jums paskaiciavusi pagal kita formule nusiskriaudzia tik save deja..." g.gif
Suprantu as ir komanda aisku, niekam nenurodysi kaip ir kam skaiciuoti, nori perki nori ne. 4u.gif
Tiesiog atradau sia komanda ir rekomendavau dar savo draugem, buvo labai smagu pradeti pirkti cia , nes svori sutaupydavau siustis laivu, bet tada jeigu tokie skirtumai isauga, neapsimoka plukdytis ir laukti du menesius, nekas tada ir susitaupo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimaitytetyte: 22 sausio 2015 - 12:01
QUOTE(Vaida0311 @ 2015 01 21, 21:29)
Gal RL renkate? smile.gif


Taip, renkame. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 01 22, 10:47)
Tai jau ir as kazkaip nesuprantu skaiciavimo sios komandos , man is viso gavosi skirtumas 27 litai, zagtelejau net, kazkaip netaip skaiciuojama yra formule ar kas.  doh.gif Is triju tarpininkiu gavau paskaiciavimus na tikrai nereikejo imtis uz galvos , keistai. g.gif
Ir kursas paskaiciuota-0,84 , kitos tarpininkes -0,88, o cia is komandos -1.1513  doh.gif



daug painiavos su tais naujais skaičiavimais. smile.gif

man irgi pradžiai buvo neaišku, bet kaip Ingusia ir aiškino, tai tiesiog kitaip skaičiuoja Ridzis. Ji rašo kiek dolerių galima nusipirikti už vieną eurą.

tai už vieną eurą galima nusipirkti 1,1513 dolerio.

o jeigų jūs paskaičiuotumėt atvirkščiai: kiek išeis eurų už vieną dolerį, tai labai panašiai ir gautųsi: 1 / 1,1513 = 0,8685

tai analogiškai kaip ir pas kitas tarpininkes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogelle: 22 sausio 2015 - 12:31
ka perkat siandie, kazkaip nesidalina nuolaidomis.
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2015 01 22, 12:23)


tai už vieną eurą galima nusipirkti 1,1513 dolerio.

o jeigų jūs paskaičiuotumėt atvirkščiai: kiek išeis eurų už vieną dolerį, tai labai panašiai ir gautųsi: 1 / 1,1513  = 0,8685

tai analogiškai kaip ir pas kitas tarpininkes.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Viskas čia gerai su tais skaičiais, tik ne tas kursas įrašytas/atvirkščiai, sumaišyta, bet juk galutinėje sumoje dorelių mažiau nei eurų, merginos, pažiūrėkite ir viskas aiškus taps 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2015 01 22, 12:38)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Viskas čia gerai su tais skaičiais, tik ne tas kursas įrašytas/atvirkščiai, sumaišyta, bet juk galutinėje sumoje dorelių mažiau nei eurų, merginos, pažiūrėkite ir viskas aiškus taps  4u.gif


Na tiesiog pas mane taip gavosi ir man pasirode per didelis skirtumas. 4u.gif
Mano skaiciukai:
$-193.84 as padauginau grubiai is 2,9 - 562,136 lt.
Eurais- 170,59 padauginau is 3,45280 - 589,02 lt.
Skirtumas 27 lt.


Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 01 22, 13:56)
Na tiesiog pas mane taip gavosi ir man pasirode per didelis skirtumas. 4u.gif
Mano skaiciukai:
$-193.84 as padauginau grubiai is 2,9  -  562,136 lt.
Eurais- 170,59 padauginau is 3,45280  -  589,02 lt.
Skirtumas 27 lt.


jei norit pasitikrinti kiek litais būtų rašiau vakar formulę...nes 2,9 tai jau nėra, nebent čia šiom dienom vėl pakrito kursas, bet praeitą savaitę gauti skaičiai ir ne pas vieną tarpininkę, gavos litais kažkur 3,03doleris
Atsakyti
QUOTE(NASTKA @ 2015 01 22, 12:50)


Eina sau,kokia kaina blink.gif As pirkau balandzio menuz 31,50 ir maniau, kad gera kaina. Nu cia tai super, tik kad man jau nebereikia doh.gif
Tik mano tokia, panasi
http://www.potteryba...mp;catalogId=20
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 22 sausio 2015 - 13:24
QUOTE(dives @ 2015 01 21, 20:10)
norinčioms pasitikrinti koks dabar dolerio kursas litais

1/(dabartinis sebo pardavimas ne grynais)1.1967*3,4528=2,8852


žiūriu nusižiūrėjau pirkimo skiltį, šiandien pardavimo skilty rašo 1,14150


reziume litais 3,03Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 22 sausio 2015 - 13:30
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 01 22, 12:56)
Na tiesiog pas mane taip gavosi ir man pasirode per didelis skirtumas. 4u.gif
Mano skaiciukai:
$-193.84 as padauginau grubiai is 2,9  -  562,136 lt.
Eurais- 170,59 padauginau is 3,45280  -  589,02 lt.
Skirtumas 27 lt.


pagal jūsų konkrečius skaičius gaunas kursas 0,8800

Tiesiog matyt doleris dabar nebūtų 2,90 Lt, nes gi euras dar pakrito lyginant dolerio atžvilgiu. Ko pasekoje praėjusią savaitę net šveicarai atrišo franką nuo euro ir t.t.

tiesiog dabar doleris labai stiprus 4u.gif

ir matosi, kad jis dar brangs
Atsakyti