Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos...(53 tema)

renaciute, liudnas jūsų postas..skaičiau jį kelis kartus, norėdama rasti žodžių, kuriais galima būtų jus paguosti...kaip gaila, kad to nesugebu...nors suprantu jus ir palaikau iš visos širdies. O nebandėt pasikalbėti su psichologu? Pabandykit, blogiau nebus. Onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems teikiamos nemokamos onkopsichologų konsultacijos. Galima telefonu 8 646 46444 arba Trakų g. 9/1, 103 kab., Pranciškonų rūmai, Vilnius. Ne tik tėčiui, bet ir jums pačiai dabar reikalinga pagalba.
Labai sunkus išbandymas jums teko, susidūrėte su tokiais dalykais, kurie kelia neviltį, nes atrodo, kad nieko negalite, niekas nuo jūsų nepriklauso. Bet iš tikrųjų jūs galite labai daug. Ne jūsų valioje ligos eiga, bet jūs galite tėčiui padėti praeiti šį sunkų kelią, būdama jam ramsčiu. Jūs tai jau darote, darykite ir toliau! Nukreipkite jo mintis į kitus dalykus, leiskite su juo kuo daugiau laiko. Jūs net i astronomijos kursus dėl jo užsirašėt...nuostabu smile.gif Svarbiausia, neleisti tėčiui paskęsti niūriose mintyse ir prarasti tikėjimo. Sakote, jam reikia tikėjimo, kad gydosi. Puiku, kalbėkite apie būsimą gydymą, pasakokoite jam sėkmės istorijas, kurių iš tikrųjų yra nemažai. Galite net pakalbėti apie tai, kaip chemija ar spinduliai negailestingai naikina vėžines ląsteles, kad jis tai įsivaizduotų. Juk gydytojai jo nenurašė, paskyrė gydymą. Tai ir reikia tuo gydymu tikėti!
Dėl operacijos nesigailėkite, nes zmogui, turinčiam kardiologinų problemų, pašalinti visą plautį ar net ir jo dalį būtų labai rizikinga. O chemotarapijos yra visokių schemų, vaistus ir dozes paderins pagal bendrą būklę. Švitinimą irgi atlaikys. Daktarai žino, ką daro.
Dėl to kraujavimo iš plaučių, nebūtinai tai gali reikšti labai blogus dalykus. Žiūrint, kas tai per kraujavimas. Nebūtinai dėl griūvančio auglio. Jei žmogus labai intensyviai kosti, tai gali patrūkinėti kapiliarai ir sekretas bus kraujingas. Net ir nedidelis auglys gali sukelti stiprų kosulį, žiūrint, kurioje jis vietoje, o dar ir uždegiminai pakitimai aplinkui, gal kokią kraujagyslytę peraugo...nebūtinai tai turi būti baisus griūvantys darinys per visą plautį, kaip galbūt jums atrodo. O kosulį slopinančių vaistų neskiria? Gal tiktų šiuo atveju, ir dėl kraujavimo, ir dėl poilsio..
Stiprybės jums abiems.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2015 01 16, 09:59)
Svarstymai kas jeigu, nieko gero, fantazija toli nunešt gali, bt ar nuo to lengviau bus.

Oi kaip greitai neša doh.gif
QUOTE(dvyne9 @ 2015 01 16, 11:59)
renaciute, .....O nebandėt pasikalbėti su psichologu? Pabandykit, blogiau nebus.

drinks_cheers.gif
Atrodo ir nelabai nervuojuos laukdama sprendimo gydymui, žinau kad gausiu visą puokštę, bet šianakt visai nemiegajau doh.gif tikriausiai pasamonėj suveikė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 01 16, 00:32)

Apkabinu jus visas.
4u.gif

Pirmiausia, tai noriu palinketi jums stiprybes. 4u.gif Ne teveliui. Jums. Nes jus-tevelio tikejimas. 4u.gif Is jusu lupu skambantys zodziai tevelio bus priimti kaip gydymas arba kaip nuodai, vadinasi, reikes kiekviena karta labai gerai apgalvoti zodziu, sakomus teveliui.
Is tikruju viltis ir gyvenimo tikslu nustatymas trumpam periodui daro stebuklus. drinks_cheers.gif Dabar nustatykite jam tiksla, kad jis PRIVALO pavasari lauke nakti pamatyti kokius astronominius reiskinius mirksiukas.gif Tevas tures gyvenimo tiksla, vilti, juk jei dukra ramiai kalba apie pavasario zvaigzdeta dangu, vadinasi, viskas nera taip blogai, ar ne? Paprastai tokie ligoniukai tiki artimaisiais daugiau, nei daktarais, kurie iskart ir i akis nuraso, liepia vaziuoti marintis namo doh.gif
Granatu sultys nepamaisys, kraujas bent sustipres, o tevukui tai ir placebas lai buna, lai tiki, kad tai gyvybes eliksyras. drinks_cheers.gif
Koseti su krauju yra blogai. Bet koseti krauju gali nevien del irimo ertmes, bet ir, kaip rase Dvyne9, del trukusios kraujagysles plauciuose(daktarai ir pasiule greit vesti i ligonine, nes neaisku, kokia, sakykim, kraujagysle truko, o gal kokia stambesne, ir tevukas tiesiog paskes, jei kraujas tekes i plaucius, o ligoninej issiurbtu krauja is plauciu ir pridegintu kraujagysle), gali atsikoseti ir del eroziju stempleje ar skrandyje.
Ar tevui dare bronchoskopija?
Ir kada chemija pirmoji? Ar pirma radiacija taikys?
Atsakyti
Gerosios, mielosios, ačiū. Nakties mintys kažkodėl visada nusidažo tamsia spalva, ryte viskas atrodo šviesiau. O ir jūsų dėmesys, palaikymas, patarimai-na mes dėl to čia susirinkom, bet tai taaaaaaip daug. Man jau vien tai, kad mano postą kažkas iki galo perskaitė regis kaip išklausyta malda:)
Tėtei skyrė paracetamolį su kodeinu, todėl naktį miegojo gerai. Tai pati geriausia žinia man šiandien. Geria kraujavimą stabdančius vaistus. O kokia tvarka skirs chemiją su švitinimu dar nežinau, už dešimties dienų gulsis į ligoninę operuotis šlapimo pūslės, iki to laiko gydyti negali. Po operacijos žinosime.
Atsidėkodama pasidalinsiu mintimis, kurios man padeda(na gerai, kartais ir praskystu)
Vienas aktorius pasakojo, jog repetavo pjesę kurios metu turėjo vaidinti sceną, jog įžengia į kambarį pro duris ir sako savo tekstą. Bet vos tik praversdavo duris ir eidavo vidun, užkliūdavo už kėdės, pastatytos prie pat durų. Nervindavo jį tai žiauriai, jis pasipiktinęs režisieriaus paprašė kėdę patraukti, o režisierius jam atsakė - USE THE DIFFICULTIES (panaudok sunkumus). Tu gali efektingai sulaužyti tą kėdę ir taip sužavėsi žiūrovus, gali juokingai su ja apvirsti, yra šimtai būdų pasinaudoti kėde ir padaryti savo vaidinimą dar kokybiškesnį.... Tai manau ir man metas užuot kaskart kliuvus už tėtės diagnozės ir virkavus ai kaip skauda, surasti prasmingesnį reagavimą. Visoms jums linkiu, kad vieną dieną už durų tos kėdės neberastumėt, o kol ji yra-use the difficulties....
Atsakyti
Merginos gal kuri turite NVI Krūties ligų chirurgijos posto tel.nr reikia pasigauti gyd. pasirodo mano komisija buvo 13d. doh.gif kaip taip galima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 16 sausio 2015 - 14:25
Laba visoms 4u.gif

mane ir uzkabino renaciutes postas, laikykis stpriai,labai gerai parase sena pazistama, kad jus tevelio tikejimas 4u.gif

noriu paklausti, itariu, kad jau tai buvo diskutuota, bet neatrandu greit.. kuo keicia tamoxifena kai netinka? pradejo mamytei salutiniai stipriau vis reikstis...
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 01 16, 14:15)
Visoms jums linkiu, kad vieną dieną už durų tos kėdės neberastumėt, o kol ji yra-use the difficulties....

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti

Ida, kaip jus? ar buvote pas chemike siandien?
Atsakyti
QUOTE(samantas @ 2015 01 16, 16:13)
Ida, kaip jus? ar buvote pas chemike siandien?

kantrybes brangiosios 4u.gif ,dar negrizo,parasysiu
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2015 01 16, 15:49)
noriu paklausti, itariu, kad jau tai buvo diskutuota, bet neatrandu greit.. kuo keicia tamoxifena kai netinka? pradejo mamytei salutiniai stipriau vis reikstis...

Priklauso nuo šalutinių poveikių... Mamai buvo gimdos išvešėjimas - po 3 valymų (kas 3-4 mėnesius) pakeitė į Arimidex. Daugiau išvešėjimo nebuvo. Bet kiti šalutiniai (galvos svaigimas ir skausmas, kojų skaumas, kaulų išretėjimas) pradėjo mažėti tik kai nustojo gerti Arimidex. Gėrė tik 4,5 metų (nors teoriškai reikėjo 5), gydytoja leido nutraukti, kadangi stipriai pasireiškė šalutiniai.
Kitų gal kitokia patirtis, bet nekeičia iškart tamoksifeno, tik kai yra tam tikros priežąstys, kurios surašytos gydymo schemose. Buvau susiradus, bet tas jau buvo prieš 8 metus, tai dabar neatsimenu kur.
Atsakyti
QUOTE(vejas111 @ 2015 01 16, 17:44)
Priklauso nuo šalutinių poveikių... Mamai buvo gimdos išvešėjimas - po 3 valymų (kas 3-4 mėnesius) pakeitė į Arimidex. Daugiau išvešėjimo nebuvo. Bet kiti šalutiniai (galvos svaigimas ir skausmas, kojų skaumas, kaulų išretėjimas) pradėjo mažėti tik kai nustojo gerti Arimidex. Gėrė tik 4,5 metų (nors teoriškai reikėjo 5), gydytoja leido nutraukti, kadangi stipriai pasireiškė šalutiniai.
Kitų gal kitokia patirtis, bet nekeičia iškart tamoksifeno, tik kai yra tam tikros priežąstys, kurios surašytos gydymo schemose. Buvau susiradus, bet tas jau buvo prieš 8 metus, tai dabar neatsimenu kur.


Tamoksifenas vienintelis vaistas iki klimakso. Jeigu jau nėra mėnsinių, tai tada gali keisti. Arimidex yra skirtas po menopauzės. Yra ir daugiau vaistų po menopauzės - taip vadinami aromatazės inhibitoriai.
Ingriga, ranką reikia mankštinti, išsitampys tos gyslos. Aš labai ilgai mankštinau, dabar jau apleidau, o reikia. Mankšta dar ir limfostazės profilaktikai tinka. Aš turiu nuskenavus pratimų aprašymus, kuriuos parsivežiau iš sanatorijos. Parašyk man į asmeninę žinutę savo el.pašto adresą, tai atsiųsiu.

Atsakyti
Pirmadieniui paskirta chemija,lasins dienos stacionare.vyras atsimine kad cisplatina su dar kazkuom g.gif .neatsimena...Vienas buvo.as dirbau nebuvau kartu.Kraujo tyrimai geri.vidaus organuose v... nerado.Aciu visom uz palaikyma 4u.gif Dabar ziniu is willow reik sulaukti.
Atsakyti