Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos...(53 tema)

Ingriga, ačiū brolis pravažiuos, ryt turbūt rūbų reikės. Knygą paskaitysi vėliau. Kaip skaitosi, radai naudingų minčių?
Atsakyti
QUOTE(Pulora @ 2015 02 26, 12:19)
Sūnui kojos beveik atsistatė, dar dešinė ne visai gerai, o kairė tai puikiai. Aišku, skauda po operacijos, bet rytoj sakė jau statys ant kojų. Dabar dar net sėsti negalima.

Puikios žinios. Sėsti dar kurį laiką nebus galima(kaip suprantu pas jus juosmeninė dalis), bet fizioterapijos labai labai reikia.
angele, ui, karntinas pas jus . Sveikit. Vyras tikriausiai palengvėjimą jaučia po priverstinės pertraukos gauti vaistai.
Ida, kaip vyras?Kažkaip labai tylu iš jūsų fronto g.gif
Atsakyti
NERA, taip tikrai palengvėjo, juk vėl viskas juda į priekį. Laikas toks svarbus ir kai beveik mėnesį lauki tiesiog, tai vargina.
Ta proga susitepėm torčiuką, na gerai nevisai ta smile.gif Nors karantinas, bet kaip nekaip prieš du metus skubėjom pasitikti mažąją, vaikams norisi paminėjimo. Kai sakau, kad tavo gimtadienis rytoj atsakymas "bus tortas", bus tai bus smile.gif
Prisiminimų vakarą, kokie mes kitokie buvom prieš du metus...

Sveikatos visiems, kam gydymas ligoninėse, mažiau šalutinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 26 vasario 2015 - 23:30
Pasidalinkite patirtim kaip po chemoterapijos kovojot su zemo spaudimo problema? kokius vaistus vartojat? teciui siandien buvo 60/20 :-X baisu labai
Atsakyti
QUOTE(Mamona @ 2015 02 27, 02:16)
Pasidalinkite patirtim kaip po chemoterapijos kovojot su zemo spaudimo problema? kokius vaistus vartojat? teciui siandien buvo 60/20 :-X baisu labai

Sunku isivaizduoti zmogaus bukle su tokiu spaudimu.gal greitaja reik kviesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2015 02 26, 23:29)
Nors karantinas, bet kaip nekaip prieš du metus skubėjom pasitikti mažąją, vaikams norisi paminėjimo. Kai sakau, kad tavo gimtadienis rytoj atsakymas "bus tortas", bus tai bus smile.gif

Sveikinimai mažajai ir mamai 4u.gif
mamona, ar kalbėjotės su gydytojais dėl šios problemos?
Atsakyti
Mamona, mano tėtei ne chemoterapija, švitinimas, bet prisimenu mūsų daktarė sakė, kad jei labai nukris spaudimas, gerti daug vandens. Bet svarbiausia pabrėžė - neužkelti staigiai, geriau jau kažkoks spaudimas nei šokinėjantis. Žinoma, jei neramu, galima ir į greitąją skambinti. Su tokiu nesu susidūrusi spaudimu. Gal dar kas atrašys.

Mergytės 4u.gif
Pulora nagi labai gera skaityti, kad jūsų sūnus link gydymo juda, Angele, ir pas jus matau šviesesnės nuotaikos, juolab dar toks ir gimtadienis, nuoširdžiai sveikinu.

Šiandien tėtė įpusėjo švitinimą. Darė KT, sakė auglys sumažėjęs, gydytojis žodžiais tariant, persilaužimas į gerąją pusę įvyko. Iš tikrųjų naujienos geros iki dangaus, bet kažkodėl ypatingai ir nemoku džiaugtis. Viduje tarsi kažkokia siena. Klausiu savęs - tai ką norėjau išgirsti, kad nėra jau nieko? Turbūt. Koks žmogus keistas padaras, nieko nepasakysi. Protu suvoki, o širdis bamba, kad gali būti ir geriau.


Nors tėtės liga atnešė mintis, kad reikia džiaugtis bet kokiomis gyvenimo smulkmenomis,ir nesidairyti labai į tolį, bet kartais mintys ir išmintis sau, o aš sau.

Eisiu pagersiu kavos, gal vėl pasidarysiu išmintinga.

Šiandien tėtė taip ir neliko apspinduliuotas - sugedo greitintuvas. Na kokia keista tvarka... Visi sėdi laukia, o ko - neaišku. Paleistų žmones namo... Nuo ankstyvo ryto. Mes apsisukę išėjom. Po pietų prisirinks dar daugiau žmonių. O ar pataisys - neaišku.
Nu-si-mui-li-nom (gydytojai leidus drinks_cheers.gif )

Ir vis tiek pavasaris. Laikykitės.
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 02 27, 12:28)
Ir vis tiek pavasaris. Laikykitės.

drinks_cheers.gif
visoms gero savaitgalio ir sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamona @ 2015 02 27, 03:16)
Pasidalinkite patirtim kaip po chemoterapijos kovojot su zemo spaudimo problema? kokius vaistus vartojat? teciui siandien buvo 60/20 :-X baisu labai

Mamytei onkologinėje ligoninėje (Šiauliuose) kažką lašino kelias paras, kai buvo žemas spaudimas.Lašėjo labai lėtai ir dažnai matavo kraujo spaudimą, net ir naktį - vos ne kas valandą. Man rodos, kad su tokiu spaudimu būtinai į greitąją reikia. g.gif
Greitam spaudimo pakėlimui yra toks "buitinis" būdas ( aš mažą turiu) - ant arbatinio šaukštelio galo pakabinti truputi druskos ir kuo lėčiau sučiulpti. Bet tavo atveju, kažin ar tinkamas dalykas - reik į medikus kreiptis...

Visoms šviesaus savaitgalio ir šios dienos. Sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 27 vasario 2015 - 14:55
QUOTE(Mamona @ 2015 02 27, 01:16)
Pasidalinkite patirtim kaip po chemoterapijos kovojot su zemo spaudimo problema? kokius vaistus vartojat? teciui siandien buvo 60/20 :-X baisu labai


Su tokiu jau reikia greitąją. Mes, kai kviesdavom savo ligonei, suleisdavo deksametazono. Patys galit duoti kavos, įdėti truputį druskos. Šiaip druskos žiupsnelį sučiulpti. Laikykitės!
Atsakyti
QUOTE(Mamona @ 2015 02 27, 01:16)
Pasidalinkite patirtim kaip po chemoterapijos kovojot su zemo spaudimo problema? kokius vaistus vartojat? teciui siandien buvo 60/20 :-X baisu labai


Labas vakaras,
mano tėtei taip pat buvo spaudimas 60/ 30. Kvietėm greitąją, išvežė skubiai į ligoninę. Vaistais atstatė.

P.S. Atsiprašau, kad nebendraujanti šioje temoje atsakiau i paklausimą... Skaitau Jūsų temą jau labai seniai, kartą išdrįsau ir patarimo paklausti (dėl paskirtos deksametazono dozės). Labai man padėjo Jūsų patirtis, padrąsinimai, nors ir ne man asmeniškai skirti... Deja tėtės netekau prieš mėnesį, po antros chemijos... Dar negaliu susivokti situacijoje...

O Jums stiprybės, stiprybės, stiprybės.
Atsakyti
QUOTE(gabriele @ 2015 02 27, 20:47)
Deja tėtės netekau prieš mėnesį,

console.gif 4u.gif
Atsakyti