Įkraunama...
Įkraunama...

IVF ir IUI pasisektukės, 3 dalis

QUOTE(auksek @ 2015 01 19, 19:34)
Aciu uz nauja temute!
As po vizito:) mano akis pradziugino dvi graziai plakancios sirdeles:) mes devintam dangui!!!



kaip nuostabu,dziaugiuos ir sveikinu wub.gif wub.gif
reikia man ir jau skambintis uzsirasyti pirmam vizitui kita savaite,bet akys pilnos baimes,dar viskas taip trapu.
Papildyta:
QUOTE(vitaleja @ 2015 01 19, 19:38)
O Dieve Auksek, labai dziaugiuosi, laukiau naujienu is taves 4u.gif  4u.gif  4u.gif Linkiu, kad jos plaktu labaiiiiiii ilgai. Sveikinimai Jusu visai seimynai 4u.gif
Papildyta:

Sveika atvykusi pasisektuke 4u.gif  wub.gif tikriausiai is turku temeles... smile.gif



taip,is turku,dar labai nedrasiai as cia prie jusu jungiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auksek @ 2015 01 19, 18:34)
Aciu uz nauja temute!
As po vizito:) mano akis pradziugino dvi graziai plakancios sirdeles:) mes devintam dangui!!!



Sveikinu, kaip smagu iškarto du smile.gif o aš šį penktadienį eisiu pirmam vizitui.


Papildyta:

taip,is turku,dar labai nedrasiai as cia prie jusu jungiuosi smile.gif
[/quote]


Liskaus, kad tavo skaičius labai geras HCG 1000, po truputi, po truputi... thumbup.gif

Aš kiek skaitinejau, kad įsodimas tau ir Krown ir man įvyko tą pačia diena 12.31

Ar taip?
Atsakyti
[quote=Ruta.B,2015 01 19, 19:56]
Sveikinu, kaip smagu iškarto du smile.gif o aš šį penktadienį eisiu pirmam vizitui.
Papildyta:

taip,is turku,dar labai nedrasiai as cia prie jusu jungiuosi smile.gif
[/quote]
Liskaus, kad tavo skaičius labai geras HCG 1000, po truputi, po truputi... thumbup.gif

Aš kiek skaitinejau, kad įsodimas tau ir Krown ir man įvyko tą pačia diena 12.31

Ar taip?
[/quote]


taip,bet tokia baime uzvaldzius.
Atsakyti

Saunu kad temute toliau gyvuoja thumbup.gif Buvo visokiu cia diskusiju ar jinai cia reikalinga, kad visos pas nestukes galetu eit ir t.t , bet tik mes pacios perejusios per tuos varganus IVF kelius zinom tas subtilybes. Sveikinu visas naujas pasisektukes, ir raginu visas naujai iskeptas jungtis drasiau 4u.gif O kai jau perlipsit ta baimes slengsti, pereisit pas pilvuziukes. Lauksim mirksiukas.gif Sekmes mergaites 4u.gif
Atsakyti
Mes čia visos visko bijom. Aš irgi bijau: nėštumo ne vietoje, persileidimo, kad neapsirgčiau ir t.t. kiekvieną dieną apie tai galvoju.

Bet gerai viena mergaitė parašė po persileidimo. Neatsimenu kuri jau jai savaitė buvo, gal 5-6.

Ji parašė, "nors trumpai bet buvau laiminga".

Mes nei viena nežinom, kaip mums bus. Bet reikia džiaugtis dabar, mes laukiamės. Taip ilgai laukėm tų rezultatų, o dabar bijom džiaugtis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksek @ 2015 01 19, 18:34)
Aciu uz nauja temute!
As po vizito:) mano akis pradziugino dvi graziai plakancios sirdeles:) mes devintam dangui!!!

jeeeeeeeeeeeeeee wub.gif wub.gif wub.gif Nu tai kai jėgelė thumbup.gif kiek dvynių daug šiemet gims biggrin.gif

o ka sake del tepliojimo?
Atsakyti
QUOTE(Ruta.B @ 2015 01 19, 18:27)
Mes čia visos visko bijom. Aš irgi bijau: nėštumo ne vietoje, persileidimo, kad neapsirgčiau ir t.t. kiekvieną dieną apie tai galvoju.

Bet gerai viena mergaitė parašė po persileidimo. Neatsimenu kuri jau jai savaitė buvo, gal 5-6.

Ji parašė, "nors trumpai bet buvau laiminga".

Mes nei viena nežinom, kaip mums bus. Bet reikia džiaugtis dabar, mes laukiamės. Taip ilgai laukėm tų rezultatų, o dabar bijom džiaugtis. 4u.gif

Ir mergaites, cia tik pradzia. Atminkite, nuo dabar visada gyvensime pergyvendamos: dabar bijom, kad zirniukas vietoje, kad nepersileistumem ir pan, po menesio galvosime apie genetinius tyrimus ir visos bijosime ju, isgyvensime, kad tik kudikis butu sveikas, po to gimdymo baime, kaip pavyks, ar as pati pagimdysiu, ar nebus komplikaciju, ar mazylis bus sveikas, po gimimo keiviena sekunde galvosime apie savo vaikuti, bijosime, kad nesusirgtu, kad laiku, vaiksciotu, kad gerai valgytu ir tttttttttt......... ir taip visa gyvenima. O si nerima galime apibudinti vienu zodziu: MAMA. Kiek daug sis zodis reiskia... As Jums visoms linkiu buti Mamomis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuliacija @ 2015 01 19, 18:25)
Saunu kad temute toliau gyvuoja  thumbup.gif  Buvo visokiu cia diskusiju ar jinai cia reikalinga, kad visos pas nestukes galetu eit ir t.t , bet tik mes pacios perejusios per tuos varganus IVF kelius zinom tas subtilybes. Sveikinu visas naujas pasisektukes, ir raginu visas naujai iskeptas jungtis drasiau 4u.gif  O kai jau perlipsit ta baimes slengsti, pereisit pas pilvuziukes. Lauksim  mirksiukas.gif  Sekmes mergaites  4u.gif

Aciu Burbuliacija, butinai prisijungsime, jei tik likimas mus apdovanos ir toliau dziaugtis nestuke.gif butinai prisijungsime prie jusu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(LISKAUS @ 2015 01 19, 17:40)
kaip nuostabu,dziaugiuos ir sveikinu  wub.gif  wub.gif
reikia man ir jau skambintis uzsirasyti pirmam vizitui kita savaite,bet akys pilnos baimes,dar viskas taip trapu.
Papildyta:
taip,is turku,dar labai nedrasiai as cia prie jusu jungiuosi  smile.gif

Visos mes su baime, bet mes juk narsios 4u.gif taigi, dziaugiames dabartimi ir viliames,kad ateitis musu neapvils 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaleja: 19 sausio 2015 - 23:35
Labas rytas smile.gif

as jau vakar sedejau su kalendorium skaiciavausi kada i dekereta ir t.t. biggrin.gif
As tik nezinau ar gerai supratau del biuletenio, jei per metus ji turi su pertraukom tai yra max 153d. jei viena nenutraukiama tai 122d. g.gif
Tai dabar jei esu turejus siemet pora savaiciu biuletenio, tai galesiu dar tureti tas 122d nepertraukiamo?

Atsakyti
labas rytas mergaites smile.gif
kaip jus? kaip jauciates ?
as nuo vakar liemenele viena ismiera didesne deveti pradejau doh.gif krutine kaip pas Lolo ferari biggrin.gif
ir skausminga kokia doh.gif
visoms grazios dieneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaleja @ 2015 01 19, 18:38)
O Dieve Auksek, labai dziaugiuosi, laukiau naujienu is taves 4u.gif  4u.gif  4u.gif Linkiu, kad jos plaktu labaiiiiiii ilgai. Sveikinimai Jusu visai seimynai 4u.gif





QUOTE(Pacifica @ 2015 01 19, 19:45)
jeeeeeeeeeeeeeee wub.gif  wub.gif  wub.gif  Nu tai kai jėgelė thumbup.gif  kiek dvynių daug šiemet gims biggrin.gif

o ka sake del tepliojimo?

ačiū ačiū mergaitės, labai įdomi būsena, dar ir dabar nelabai tikiu tuo ką mačiau. Staiga imsim ir pasidarysim daugiavaikė šeima wub.gif wub.gif Dabar svarbu kad viskas būtų gerai
O tepliojimas tai gal nuo crinono, nes daugiau kaip ir jokios priežasties nerado.
Papildyta:
QUOTE(LISKAUS @ 2015 01 20, 09:06)
labas rytas mergaites  smile.gif
kaip jus? kaip jauciates ?
as nuo vakar liemenele viena ismiera didesne deveti pradejau  doh.gif  krutine kaip pas Lolo ferari  biggrin.gif
ir skausminga kokia  doh.gif
visoms grazios dieneles  4u.gif

mane tai šiandien nuo emocijų pertekliaus kankina migrena. Nezinau kaip man ja pavyks iskenteti be vaistu, bet kazkaip kentesiu. Krūtinė pas amne ir labai skausminga, bet kad padidejusi nepasakyciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksek: 20 sausio 2015 - 09:24
QUOTE(auksek @ 2015 01 20, 10:23)
ačiū ačiū mergaitės, labai įdomi būsena, dar ir dabar nelabai tikiu tuo ką mačiau. Staiga imsim ir pasidarysim daugiavaikė šeima  wub.gif  wub.gif  Dabar svarbu kad viskas būtų gerai
O tepliojimas tai gal nuo crinono, nes daugiau kaip ir jokios priežasties nerado.
Papildyta:

mane tai šiandien nuo emocijų pertekliaus kankina migrena. Nezinau kaip man ja pavyks iskenteti be vaistu, bet kazkaip kentesiu. Krūtinė pas amne ir labai skausminga, bet kad padidejusi nepasakyciau



pasistenk bent pasivaikscioti po gryna ora,arba patalpas gerai vedink,deguonies trukumas dar padidina migrena,atsidaryk langus 4u.gif
Atsakyti
Pas mane irgi dažnai būna galvos skausmas. Žiauru kai reikia iškęsti be vaistų! Vieną kartą prasikankinau visą dieną. Padėjo šalti kompresai.
Atsakyti