Įkraunama...
Įkraunama...

Adenoidai 10 tema

Sveikutes.

Gal yra kokiu ligoniuku po operacijos jau?
kaip savijautos? kaip jauciates? kaip viskas praejo? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikute ( pasikalbesiu viena biggrin.gif )

Mes jau po operacijos.
Vakar va 23 diena 9 ryte padare panelei operacija.
Biski buvo strioko, maniau ateisim kaip pas dantiste viskas greitai ir viskas.
O cia reikejo persirengti viska, mergaitei irgi tik su triusikeliais liko.
Vaikui akys dideles, man dar didesnes.

Operacija truko gal 20-30 minuciu.
Po operacijos atveze I palata, tai tokia nerami buvo, sauke , verke.labai gerti norejo.Bet negalima iskart po operacijos.
Tai Aciu D... uzmigo ir ismiegojo iki 12 beveiki.
paskiau ir vandenuko gere, ledu buvau nupirkus, tai biski valgem ledu.

14.00 jau buvom namie.
tai namuose vel ledu valge su malonumu..
gere actimeli. viskas lb gerai. miegoti nuejo apie 8. biski tempa buvo.
nakti irgi kliedejo, ypac paryciais. bet temperaturos nebuvo.

tikiuosi viskas sklandziai praeis .
sake jei bus tempa duoti Nurofeno. tris dienas i lauka neiti, nesimaudyti .savaite laiko, is burnytes bus nemalonus kvapas.

kitas vizitas po dvieju menesiu 4u.gif

----------

Gal kam bus naudinga si info 4u.gif
( P.S.- operacija mes daremes Latvijoje, nes cia gyvename 4u.gif )
Atsakyti
Troliuke, sekmingo gijimo. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2017 03 24, 09:07)
Troliuke, sekmingo gijimo. smile.gif  4u.gif

Aciukas 4u.gif

MAZOJI tokia tyli siandiena.
turbut skauda.
ne zodelio nesako unsure.gif
valgyti ir nieko nenori unsure.gif
Atsakyti
Merginos, gal patarsit ka.
Panele neatsigauna po operacijos.
Na gal ne taip pasakiau.

Ji tokia jautruole pas mane, jei turbut toks sokas buvo, ta operacija.
Antra naktis kliedi ji.siandiena vel visa nakti prakliedejo unsure.gif verysad.gif
LAksciau pas ja.

ir nelabai ka valgo. operacija buvo 4, jau sestadienis, bet ji tokia dar matosi soko busenoje. unsure.gif unsure.gif
sedi ant sofos ir ziuri multikus visa diena.nieko nenori.

tik paminiu ligonine verkia vargsiuke.
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2017 03 25, 11:08)
Merginos, gal patarsit ka.
Panele neatsigauna po operacijos.
Na gal ne taip pasakiau.

Ji tokia jautruole pas mane, jei turbut toks sokas buvo, ta operacija.
Antra naktis kliedi ji.siandiena vel visa nakti prakliedejo unsure.gif verysad.gif
LAksciau pas ja.

ir nelabai ka valgo. operacija buvo 4, jau sestadienis, bet ji tokia dar matosi soko busenoje.  unsure.gif  unsure.gif
sedi ant sofos ir ziuri multikus visa diena.nieko nenori.

tik paminiu ligonine verkia vargsiuke.
verysad.gif

Bandykit homeopatiniu ar zoliniu preparatu pabandyt nusiraminimui. Pas mus LT Neuro sirupelis geras, tikrai veiksmingas, gal ir pas jus kazkas panasaus yra...
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2017 03 25, 08:16)
Bandykit homeopatiniu ar zoliniu preparatu pabandyt nusiraminimui. Pas mus LT Neuro sirupelis geras, tikrai veiksmingas, gal ir pas jus kazkas panasaus yra...


Aciukas nueisiu iki vaistines, gal kazkas bus panasaus 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytės, noriu paklausti, o kokie požymiai rodo kad yra adenoidų ir kad juos jau reikia operuoti?

Pas mus šiek tiek buvo, bet niekada nesiūlė operuotis, kažkaip daktarė davė profilaktiniam patikrinimui siuntimui pas LOR į santariškes (ale per praitus metus daug katų ausytę skaudėjo) ir čia pasakė, na kad jau tai skaudėjo tai reik operuotis. Po to laiko (nuo rugpjūčio men) ausytės nebeskaudėjo. Kaip juokiuosi- išsigano operacijos. Bet kuo toliau vis dažniau pasvarstau, o gal aš kažko nepastebiu? Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(D. mama @ 2017 03 27, 15:35)
sveikos mamytės, noriu paklausti, o kokie požymiai rodo kad yra adenoidų ir kad juos jau reikia operuoti?

Pas mus šiek tiek buvo, bet niekada nesiūlė operuotis, kažkaip daktarė davė profilaktiniam patikrinimui siuntimui pas LOR į santariškes (ale per praitus metus daug katų ausytę skaudėjo) ir čia pasakė, na kad jau tai skaudėjo tai reik operuotis. Po to laiko (nuo rugpjūčio men)  ausytės nebeskaudėjo. Kaip juokiuosi-  išsigano operacijos. Bet kuo toliau vis dažniau pasvarstau, o gal aš kažko nepastebiu? Kaip manot?

Išvešėjusių adenoidų neįmanoma nepastebėti. Jūs tik džiaukitės, nebent labai norit operacijos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D. mama @ 2017 03 27, 15:35)
sveikos mamytės, noriu paklausti, o kokie požymiai rodo kad yra adenoidų ir kad juos jau reikia operuoti?

Pas mus šiek tiek buvo, bet niekada nesiūlė operuotis, kažkaip daktarė davė profilaktiniam patikrinimui siuntimui pas LOR į santariškes (ale per praitus metus daug katų ausytę skaudėjo) ir čia pasakė, na kad jau tai skaudėjo tai reik operuotis. Po to laiko (nuo rugpjūčio men)  ausytės nebeskaudėjo. Kaip juokiuosi-  išsigano operacijos. Bet kuo toliau vis dažniau pasvarstau, o gal aš kažko nepastebiu? Kaip manot?

Tai jeigu vaiko sveikata gera, tai viskas ir gerai. Jei būtų nuolatinės slogos, kosuliai ir kitos bėdos, tai eitumėt pas gyd. vėl žiūrėt. Šiaip neskuba tų adenoidų operuoti, jei nėra rimto pagrindo ir nėra jie labai dideli. Operuoja nuo II laipsnio.
Atsakyti
QUOTE(D. mama @ 2017 03 27, 12:35)
sveikos mamytės, noriu paklausti, o kokie požymiai rodo kad yra adenoidų ir kad juos jau reikia operuoti?

Pas mus šiek tiek buvo, bet niekada nesiūlė operuotis, kažkaip daktarė davė profilaktiniam patikrinimui siuntimui pas LOR į santariškes (ale per praitus metus daug katų ausytę skaudėjo) ir čia pasakė, na kad jau tai skaudėjo tai reik operuotis. Po to laiko (nuo rugpjūčio men)  ausytės nebeskaudėjo. Kaip juokiuosi-  išsigano operacijos. Bet kuo toliau vis dažniau pasvarstau, o gal aš kažko nepastebiu? Kaip manot?



Pas mus jau buvo gerklytej guzai lb dideli.
Vienas jau net sulipes su mazuoju liezuviuku.
Kitas orgo jau gerokai didelis.
Tai kaip suserga vaikas, tie guzai dar daugiau padideja.
Ir su klausa jau problemos.

Tad jei jums tokiu problem nera, tai ir neiskokite problem giliau 4u.gif

----------------

Maniske jau atsigavus. wub.gif
jau zaidzia, nakti be temperaturos, be kliedesiu.
Viskas ok.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2017 03 27, 18:22)
Maniske jau atsigavus.  wub.gif
jau zaidzia, nakti be temperaturos, be kliedesiu.
Viskas ok..  wub.gif

na pagaliau bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti