Įkraunama...
Įkraunama...

Adenoidai 10 tema

QUOTE(soledada @ 2015 02 10, 23:09)



-nuo išnešimo į operacinę iki parnešimo pas mane, užtruko gerąs 30 min. Tai baisiausias dalykas buvo, ko nežinojau, tai parnešus į lovą tas miegojimas - apie gerą pusvalandį tai gargaliavo, tai knarkė baisiai vaikas, tai dar visokius garsus leido. Tai normalus dalykas, kitas berniukas vėmė, spjaudėsi. Tai normalu, bet tiesiog reikia žinoti,kad taip bus, nes man be proto buvo baisu, pačiai labai silpna paliko, kone alpau, tai turėjau gulet šalia vaiko...

-mamytės, būtinai įsidėkit ir gert ir užkąst sau, aš neturėjau maisto, vandens ir spurgą suvalgiau. Ir man labai negerai buvo, pasiruoškit ir dėl savęs .

4u.gif
Manęs dėl to ir neperspėjo, baisiai atrodė - bet čia, manau, visom mamom kerta kojas ax.gif o dukrytė ir kosėjo, žiaukčiojo, nosis truputį kraujavo, kol nenuraminau ir vėl neužmigo.. Ir tas miegas antras jau buvo tylus tylus - tada ir supratau, jog operuoti buvo verta.. ax.gif

QUOTE(JonVytė @ 2015 02 10, 23:42)
niu viskas, operuosim ir mes maze. Man kazkodel 2 daktarai liepe neoperuoti doh.gif nu nesuprantu kodel???

katems ir sunims tik siaip alergiska, darze nera, bet aciu Dievui ir cesnakai baigesi pagaliau biggrin.gif

dabar miega, tai baisu klausyt, po kelis kartus ikvept turi, kad gautu oro doh.gif kvepuoja per burna, tada dirgina gerklyte, tada sausai kosti ir t.t. Gavau vieta pas Sakainska Kardiolitoje vasario 23, vis greiciau nei santariskese kovo gale doh.gif

del to negirdejimo, tai mazytei visada tikrina ausytes ir sako, kad viskas gerai, bet pastebejau, kad ikrai dazniau sako "ka sakei"? pakartoju ir vel klausia, tai nesuprasdavau ar del to, kad issidirbineja lygiai taip pat kaip su tuo savo klausimu "kodel" po 100 kartu ar tikrai negirdi. Bet turbut tikrai negirdi sad.gif

Laiko yra dar ir pas trečią pasikonsultuoti, mažiau nuomonių nebūna smile.gif Po operacijos mums gydytojas sakė, jog adenoidai buvo operuotini, tik dar plius - labai siaura nosies pertvara, kas kartu su adenoidais ir sukeldavo komplikacijas..
Gal neseniai tesergat slogom, kad gydytojai abejoja?

Česnakas - tai nesąmonė, geriau muilu panosius tepliotų.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2015 02 10, 22:09)
pasirodo guldo į palatas, kur gal kokios 10 lovų ir įvairaus amžiaus vyrų (mūsų berniukas vaikas). Tad bent man būtų ir nemalonu miegot su visais vyrais, kai galima to išvengt, o ir triukšmas didžiulis.



jeigu būtumėte atsigulę iš vakaro turėtumėte ir jus sau lovą ir tikrai niekas jūsų su vyrais neguldytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2015 02 11, 11:57)
jeigu būtumėte atsigulę iš vakaro turėtumėte ir jus sau lovą ir tikrai niekas jūsų su vyrais neguldytų biggrin.gif

Nesiginčyju, nes labai džiaugiuosi, kad neteko likt nakčiai biggrin.gif Bet kartu gulėjo ir kita mamytė, kuri pries kelerius metus pirmąjam vaikui irgi ten pat at;ikinėjo aperaciją adenoidų ir anginos, tai iš jos supratau, kad taip ir miegojo su jais visais doh.gif Bet nesiginčiyju - ko nežinau, to nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakvi @ 2015 02 11, 00:16)
4u.gif
Manęs dėl to ir neperspėjo, baisiai atrodė - bet čia, manau, visom mamom kerta kojas  ax.gif  o dukrytė ir kosėjo, žiaukčiojo, nosis truputį kraujavo, kol nenuraminau ir vėl neužmigo.. Ir tas miegas antras jau buvo tylus tylus - tada ir supratau, jog operuoti buvo verta.. ax.gif
Laiko yra dar ir pas trečią pasikonsultuoti, mažiau nuomonių nebūna smile.gif Po operacijos  mums gydytojas sakė, jog adenoidai buvo operuotini, tik dar plius - labai siaura nosies pertvara, kas kartu su adenoidais ir sukeldavo komplikacijas..
Gal neseniai tesergat slogom, kad gydytojai abejoja?

Česnakas - tai nesąmonė, geriau muilu panosius tepliotų.. biggrin.gif


nu mums slogos nuo rugsejo kaip prasidejo, tai nesibaigia doh.gif nes pradejom i darza eiti. Kai namie pasveikstam, savaite dar po to pabunam - nebuna slogos, nueina i darza ir vel sloga doh.gif
Labai laukiu 02 23 skambinsiu, gal atsiras pries tai vietele.
Atsakyti
QUOTE(JonVytė @ 2015 02 12, 23:10)
nu mums slogos nuo rugsejo kaip prasidejo, tai nesibaigia doh.gif nes pradejom i darza eiti. Kai namie pasveikstam, savaite dar po to pabunam - nebuna slogos, nueina i darza ir vel sloga doh.gif
Labai laukiu 02 23 skambinsiu, gal atsiras pries tai vietele.

Mums ir viskas nuo darželio prasidėjo.. Tik gerą pusmetį apie operaciją išvis niekas nieko nesakė - tipo, laukit, gal išaugs.. Gal ir jūsų gydytojai panašiai galvoja, užtat ir nesiūlo.. g.gif Bet kai kiekvieną slogą lydi antobiotikų kursas, tai man per žiauriai jau.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakvi @ 2015 02 14, 20:04)
Mums ir viskas nuo darželio prasidėjo.. Tik gerą pusmetį apie operaciją išvis niekas nieko nesakė - tipo, laukit, gal išaugs.. Gal ir jūsų gydytojai panašiai galvoja, užtat ir nesiūlo.. g.gif  Bet kai kiekvieną slogą lydi antobiotikų kursas, tai man per žiauriai jau.. schmoll.gif

sloga gydot antibijotikais ar netaip supratau?
Atsakyti
QUOTE(laura27 @ 2015 02 15, 23:27)
sloga gydot antibijotikais ar netaip supratau?


Ne slogą, o ją lydinčias komplikacijas.. Mūsų atveju visada būdavo ta pati diagnozė- ūmus adenoiditas.
Atsakyti
Sveikos, mums operacija 02.23 KMUK , ryt eisim darytis tyrimus, kiek suprantu, tai reikia bendro kraujo tyrimo ir šlapimo ir viskas. Ir kur prieš operaciją reikia eiti, į priimamajį ar kur?
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2015 02 18, 18:54)
Sveikos, mums operacija 02.23 KMUK , ryt eisim darytis tyrimus, kiek suprantu, tai reikia bendro kraujo tyrimo ir šlapimo ir viskas. Ir kur prieš operaciją reikia eiti, į priimamajį ar kur?

Mums šlapimo nereikėjo, tik bendrą kraujo ir krešumo tyrimus.. Jei neturit siuntimų tyrimams, tai ko reikės, tą ir duos wink.gif prieš operaciją - su gydytojo siuntimu ir gim.liud. į priimamąjį skyrių.
Atsakyti
QUOTE(Sakvi @ 2015 02 18, 20:04)
Mums šlapimo nereikėjo, tik bendrą kraujo ir krešumo tyrimus.. Jei neturit siuntimų tyrimams, tai ko reikės, tą ir duos wink.gif prieš operaciją - su gydytojo siuntimu ir gim.liud. į priimamąjį skyrių.

Dėkui mirksiukas.gif , bet jaučiu jei kokių tyrimų labai reikėtų, tai jau extra padarytų.
Atsakyti
Sveikos, mums pirmadienį 02.23 buvo operacija, tonzilių ir adenoidų, operacija puikiai praėjo, išleido namo kitą dieną. Nuo grįžimo namo vaikui visai neskauda, tik visai nenori valgyt, sunkiai įsiūlau vandenuko, nors reikia išgerti 1 litrą.Beveik nešneka, nes nepatogu šnekėt jam. Bet bent jau šypsotis pradėjo, nes tik susiraukęs ir buvo. Ai dar po narkozės labai šauniai viskas buvo. Daug miegojo nu kokias 4 - 5 valandas su vienu prabudimu.
O dabar apie patį skyrių, kažkoks košmaras, tik negulkit iš vakaro. Pas mus palatoj buvo 3 lovos, 2 suaugusiems ir viena vaikiška viengulė kažkur 140 cm ilgio, Palatis dydus kokį 14 kvadratų. Gulėjo dar dvi moterys, nu tai man pasidarė įdomu, kur man teks miegot, tai sesutė atsakė, ką nors sugalvosim, o viena sesutė ir sako, kitos mamos išsimiega tokioj lovytėj su vaiku, nu aš sakau ne iš tų mamų, kuri išsitektų toj lovytėj su 6 metų vaiku, tai ačiū D išleido vieną moterį ir šiaip ne taip su piktumais mus perkėlė į didesnę lovą kartu.
Ant lovos reikia atsargiai sėdėt, kad nesusiveltų, prie kaldros prisiliest negalima, telefonus kraut tik nuo 17val.
Tai visa laimė, mums viskas buvo gerai ir išleido kitą dieną, bet va ten turėsiu sugrįžt, nes dar dukryteu darysim operaciją.
Atsakyti
Gal kas zinote, ar su nedidele sloga operuoja adenoidus. Nepavyko issigauti ir nesusirgti. Operacija jau po 4 d. O vaikui atsirado slogyte. Aisku nedidele, bet vis tiek nosyte truputi traukia. Tikiuosi pageres. Gal kam buvo panasi situacija. Tyrimai padaryti, viskas gerai.
Atsakyti