Įkraunama...
Įkraunama...

Receptų adresai inete

g.gif
Atsakyti
QUOTE(širdulė @ 2006 06 27, 21:36)

Ir ką gi tai galėtų reikšti? Naują adresą internete? blink.gif blink.gif
Atsakyti
Nu o cia radau toki adresa anglu kalba, kur visi receptai su nuotraukomis ir gaminimo procesas irgi pavaizduotas. Man paciai kai kurie receptai ten tai labai neapetytnai atrodo schmoll.gif nu bet gal kam nors kas nors tiks ir patiks!
Atsakyti
QUOTE(rasa316 @ 2006 06 28, 14:20)
Nu o cia radau toki adresa anglu kalba, kur visi receptai su nuotraukomis ir gaminimo procesas irgi pavaizduotas. Man paciai kai kurie receptai ten tai labai neapetytnai atrodo  schmoll.gif  nu bet gal kam nors kas nors tiks ir patiks!



O kur nuoroda? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sorry, pamirsau ideti doh.gif

http://www.visualrecipes.com/
Atsakyti
QUOTE(rasa316 @ 2006 06 28, 15:20)
Nu o cia radau toki adresa anglu kalba, kur visi receptai su nuotraukomis ir gaminimo procesas irgi pavaizduotas. Man paciai kai kurie receptai ten tai labai neapetytnai atrodo  schmoll.gif  nu bet gal kam nors kas nors tiks ir patiks!

Tikra tiesa, labai ne kaip atrodo. Bet gal todėl kad nuotraukos nekokybiškos g.gif ?
Atsakyti
Dar vienas puslpaiukas anglu kalba su nuotraukomis

http://www.deliaonline.com/
Atsakyti
Sveikos moterys ir merginos,

atradau l. faina nauja svetaine, www.manovirtuve.com. viskas l. graziai, paprastai ir patraukliai surashyta joje, patiekalai nereikalauja kazkokiu ypatingu virazhu ir prieskoniu. pabandykit. man l. patiko! kiek patiekalu ishbandziau, visi buvo super.
Atsakyti
QUOTE(maktub @ 2006 07 11, 04:33)
Sveikos moterys ir merginos,

atradau l. faina nauja svetaine, www.manovirtuve.com. viskas l. graziai, paprastai ir patraukliai surashyta joje, patiekalai nereikalauja kazkokiu ypatingu virazhu ir prieskoniu. pabandykit. man l. patiko! kiek patiekalu ishbandziau, visi buvo super.

tai,kad apie ji mes zinom 6pus.parasytas adresas naujokas parases.
Atsakyti
QUOTE(rasa316 @ 2006 06 28, 14:20)
Nu o cia radau toki adresa anglu kalba, kur visi receptai su nuotraukomis ir gaminimo procesas irgi pavaizduotas. Man paciai kai kurie receptai ten tai labai neapetytnai atrodo  schmoll.gif  nu bet gal kam nors kas nors tiks ir patiks!


Košmaras, o ne nuotraukos. schmoll.gif Receptai gal ir geri, bet pažiūrėjus tokias nutraukas net supykina... swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smike: 13 liepos 2006 - 21:28
QUOTE(smike @ 2006 07 13, 21:28)
Košmaras, o ne nuotraukos.  schmoll.gif Receptai gal ir geri, bet pažiūrėjus tokias nutraukas net supykina...  swoon.gif


siaubiakas blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2006 07 13, 23:28)
Košmaras, o ne nuotraukos.  schmoll.gif Receptai gal ir geri, bet pažiūrėjus tokias nutraukas net supykina...  swoon.gif

O tai valgoma?
Atsakyti