Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 02 16, 01:27)
http://www.google.co...ed=0CHYQMyg6MDo
Jei paišau tokias lūpas ir vyniojuosi tokiu šalikėliu  - per daug nebus? Du atskiri ryškūs lopai ant žmogaus? Ant juodo ar pilko gal ir gerai. Bet ant kitų spalvų... Prie kokios dar spalvos galėčiau tokį šaliką priderint? Lūpdažio tai atsisakyt neketinu smile.gif


Man atrodo, prie daugumos šaltesnių ir ramesnių spalvos gerai atrodytų, tarkim, prie mėlynų, džinsinių spalvų, iškilo vaizdas su šviesia melsva.

Bet... na, man tas lūpdažis atrodo per niekur ne žieminis. Gražus, bet tipiškas pavasario, BS. Aš ir pati jaunystėje tokią spalvą turėjau, ir, tuometiniu supratimu (dabar sunku vertinti) atrodė gerai. Jeigu šiltiems tipams tinkama spalva - ar tu gali būti šaltas tipas, jei ji tau tinka?

Šalta rožine laikyčiau iš va tokių:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 16, 12:09)
Bet... na, man tas lūpdažis atrodo per niekur ne žieminis. Gražus, bet tipiškas pavasario, BS. Aš ir pati jaunystėje tokią spalvą turėjau, ir, tuometiniu supratimu (dabar sunku vertinti) atrodė gerai. Jeigu šiltiems tipams tinkama spalva - ar tu gali būti šaltas tipas, jei ji tau tinka?

Šalta rožine laikyčiau iš va tokių:

user posted image

Šiaip tai gyvai reiktų pamatuot. Bet man tokia spalva gerai dėl švarumo ir dėl nukrypimo link melsvo (žiūriu tik į lūpas, tas, kas tūbelėje, man absoliučiai netinka) - lyginant su tokia spalva
http://www.google.co...0CBMQMygLMAs4ZA

Ta šalta rožinė - ypatingai šalta, neoninė. Manau ji super baltaodėms juodaplaukėms. Arba visiškoms tamsiodėms. O man iki juodaplaukės smarkiai trūksta smile.gif Dalis plaukų buvo kažkokie gan šviesūs pilki, kita dalis - visiškai juodi. Spalva ant galvos gavosi neaiški, bendra spalvos kryptis gal kažkokia šitokia (uždaviau šateną - nieko rast neina)
http://www.google.co...ed=0CHwQMyhZMFk

(sunku dabar jau atsekt savo natūralią spalvą smile.gif )
Atsakyti
https://img-fotki.ya...94c17fbf_XL.png
https://img-fotki.ya..._d42d144_XL.png


Sakyčiau abi įmanomos. Bet pirma geriau su akimis sužaidžia smile.gif Antra irgi būtų gera, jei nebūtų tokia neoninė.

Mano paletėje 4 raudona irgi ganėtinai šilta. Aš kažkaip sau imu kiek šaltesnes spalvas, tokios aiškiai raudonos privengiu.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 02 16, 11:45)
Šiaip tai gyvai reiktų pamatuot. Bet man tokia spalva gerai dėl švarumo ir dėl nukrypimo link melsvo (žiūriu tik į lūpas, tas, kas tūbelėje, man absoliučiai netinka)  - lyginant su tokia spalva
http://www.google.co...0CBMQMygLMAs4ZA




Oi, ta oranžinė (ar link oranžinės) labai sudėtingai pritaikoma spalva, netgi WS lūpos kaip priklijuotos atrodo. Nekenčiu oranžinio atspalvio lūpdažių, nors teoriškai jie turėtų būti man labiausiai tinkami.

Prisiminiau, kad gi turiu panašią spalvą į tą tavo gerąją raudoną - Loreal Caresse 401 (rebel red). Guli stalčiuje ne dėl to, kad spalva būtų bloga, o kad lūpas sausina.

Užsitepiau parodyti, kaip tokia spalva ant WS:

user posted image

Bet ar tai nereiškia, kad, jei tau tinka tokio tipo raudonos, tu esi šiltas tipas?

Dabar į tą paletę žiūriu... Raudonosios trys pirmos WS būtų jamamos, baklažainė ir rožinė po jos - ne (bet BS greičiausiai tiktų), sekanti vyno spalva - ant ribos, bet labiau ne nei taip, tada abi sekančios violetinės - net labai geros, tamsi pilka, tamsiai mėlyna - irgi pavasariams tinka. Ar nebus tavęs nugrūdę į ne tą tipą? Kad tinka šitos spalvos, kaip paletėje, nereiškia, kad negali būti pavasaris...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 16 vasario 2015 - 12:34
Su svente lithuania.gif

QUOTE(prek @ 2015 02 15, 18:38)
Nyx taupe neradau, Douglas konsultantės žiūri akis išpūtę ir nesupranta ko aš noriu. Kas dar prekiauja Nyx?

Mano oda sausa,  jautri ir dehidratuota. Kilo toks įtarimas, kad lukštas gaunasi, nes oda išsiurbia iš kosmetikos viską, kas bent kiek skysta - lieka molinės kaukės vaizdas. Na jei aš uždėčiau kosmetinę kaukę ir po 20 min ją nulupinėčiau, manau atrodytų panašiai.

As Sarmoj radau. smile.gif Reikia konsultanciu prasyt kad parodytu kur yra Nyx skaistalai, o paskui tarp ju ieskot spalvos su pavadinimu Taupe.

Panasu i tai kad oda nepakankamai sudrekinama pries darant makiaza. Nes tada ji bando is kosmetikos dregme pasiimt. Ir pudros geriau butu sausai odai skirtos.

O jus MAC tik harmony matavotes? 4u.gif Siaip MAC ir kitu atspalviu saltu priemoniu konturavimui turi nemaza pasirinkima...

QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 15, 22:09)
Jeigu gražiai tinka šitos raudonos, aš suabejočiau ir dėl kažkurio pavasario  unsure.gif Man jos irgi nieko, nors aš atseit be įtakų (ar su šilto tipo - rudens įtaka) pavasaris.

As tai atvirksciai, suabejociau kodel tau tinka salta i melynima raudona, jei esi visiskai siltas tipas? biggrin.gif Tuo labiau kad prek nustatyta profesionalo, o mes cia juk tik namudiniu budu nustatinejam. blush2.gif Kaip ir ji turetu buti atskaitos taskas siuo atveju.

QUOTE(prek @ 2015 02 16, 00:08)
O ką Jūs matote foto su skaistalais? Dera prie odos ar ne?

As manau kad ziemoms turetu tikti toks atspalvis, ypac bright winter, man toks nelabai tinka nors ir noretusi, as jam per "murzina".
Kiek iziuriu atrodo lyg ir tinka, tik reiktu nepadaugint.

QUOTE(Noa @ 2015 02 16, 00:38)
Žėkit, Chromčenka mums visą teoriją griauna biggrin.gif


O as va kokia blogere radau, panasu ivaizdi i Chromcenko naudojancia. Tik prie tu akiniu tas drabuzis jai nezinau ar tinka.
g.gif Kaip nesubobeti

QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 16, 11:09)
Šalta rožine laikyčiau iš va tokių:

http://cache.desktop...igthumbnail.jpg


Cia tai taip, salta rozine, bet ne salta - neutrali raudona. mirksiukas.gif

Papildyta:
Va cia kazkada buvau dejus pusiau juokais, bet man atrodo galima ivairiems spalviniams tipams pritaikyt:

Nuo virsaus i apacia is kaires i desine:
deep, light, bright, true, warm, soft.

user posted image
Papildyta:

Dar, raudoni lupdaziai, byttes ankciau deta:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 16 vasario 2015 - 12:39
QUOTE(Hiver @ 2015 02 16, 12:34)

As tai atvirksciai, suabejociau kodel tau tinka salta i melynima raudona, jei esi visiskai siltas tipas?  biggrin.gif  Tuo labiau kad prek nustatyta profesionalo, o mes cia juk tik namudiniu budu nustatinejam. blush2.gif  Kaip ir ji turetu buti atskaitos taskas siuo atveju.



Ei, kas čia per erezijos? Va, Noa ateis ir pasakys biggrin.gif Aš jau įsipatoginusi warm tipe, rudeniui artimame, bent jau ant šokoladinio fono rožytes galiu sau leisti, o dabar kėsinatės iš ten iškrapštyti?
Atsakyti
Va cia parodyti ir aprasyti atseit geriausi raudoni lupdaziai.


True red lipstick
user posted image

Cool red lipstick

user posted image

Tomato red lipstick

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 16, 12:43)
Ei, kas čia per erezijos? Va, Noa ateis ir pasakys  biggrin.gif Aš jau įsipatoginusi warm tipe, rudeniui artimame, bent jau ant šokoladinio fono rožytes galiu sau leisti, o dabar kėsinatės iš ten iškrapštyti?

biggrin.gif Paziurejau dabar kad ikelei foto su savo lupdaziu... nu bet taviskis, sakyk kaip nori, neturi to melyno undertono kuris yra prek foto. smile.gif
Papildyta:

Beje skaiciau kazkur, o gal ir kalbeje esam kad neutrali raudona kaip ir melynai zalia ir dar kai kurios spalvos tinka daugeliui spalviniu tipu. Apie nagu lakus irgi, jeigu raudona i melynuma, ar i morkavuma reikia labai ziuret ar derinsis su oda, o ta vadinama true red tinka absoliuciai visoms (atseit) rankoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 16 vasario 2015 - 13:07
QUOTE(Hiver @ 2015 02 16, 13:06)

biggrin.gif Paziurejau dabar kad ikelei foto su savo lupdaziu... nu bet taviskis, sakyk kaip nori, neturi to melyno undertono kuris yra prek foto. smile.gif
Papildyta:

Beje skaiciau kazkur, o gal ir kalbeje esam kad neutrali raudona kaip ir melynai zalia ir dar kai kurios spalvos tinka daugeliui spalviniu tipu. Apie nagu lakus irgi, jeigu raudona i melynuma, ar i morkavuma reikia labai ziuret ar derinsis su oda, o ta vadinama true red tinka absoliuciai visoms (atseit) rankoms.


Turi jis to "melsvumo", tik labai sunku perteikti foto.

user posted image

Šitoj foto gal kiek aiškiau matosi tas "lašas melsvos"

user posted image

Čia demonstruoja blogerė:

user posted image

Kita

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 16 vasario 2015 - 13:29
Kaip mane su šitomis spalvomis galima nubrukt į kitą tipą, jei tai yra mano asmeninė paletė? smile.gif Contrasting Royal Winter? smile.gif

O tokios raudonos aš neimčiau. Ji šilta. Aną bent mano monitoriuje rodo kiek šaltesnę (su trupinėliu melsvos), nei paletės 4 raudona(ta, kur prieš baklažaną). Ir man labai geri visi ciklamenai.

https://img-fotki.ya...96_eadaff_L.jpg
antra paletės pusė. Iš visų spalvų neįsisavinau tų mėlynų, kur tarp itin šviesiai mėlynos ir šviesiai mėtinės, (jei geltona pirma, tada šios 10-12), geltonos, pirmos ružavos (kur po akių spalvos), 4 raudonos. Labiausiai įtarimų kelia tos trys mėlynos, man lyg ir per šiltos. Nors gal ir klystu smile.gif

O dėl pavasario - mano spėjimu šeimoje yra keli pavasariai, taip kad bendrumo kaip ir turėtų būt? Bet aš su kažkuo persimaišiau, gavausi gerokai tamsesnė ir šaltesnė.


QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 16, 13:25)
Oi, ta oranžinė (ar link oranžinės) labai sudėtingai pritaikoma spalva, netgi WS lūpos kaip priklijuotos atrodo. Nekenčiu oranžinio atspalvio lūpdažių, nors teoriškai jie turėtų būti man labiausiai tinkami.

Prisiminiau, kad gi turiu panašią spalvą į tą tavo gerąją raudoną - Loreal Caresse 401 (rebel red). Guli stalčiuje ne dėl to, kad spalva būtų bloga, o kad lūpas sausina.

Užsitepiau parodyti, kaip tokia spalva ant WS:

Bet ar tai nereiškia, kad, jei tau tinka tokio tipo raudonos, tu esi šiltas tipas?

Dabar į tą paletę žiūriu... Raudonosios trys pirmos WS būtų jamamos, baklažainė ir rožinė po jos - ne (bet BS greičiausiai tiktų), sekanti vyno spalva - ant ribos, bet labiau ne nei taip, tada abi sekančios violetinės - net labai geros, tamsi pilka, tamsiai mėlyna - irgi pavasariams tinka. Ar nebus tavęs nugrūdę į ne tą tipą? Kad tinka šitos spalvos, kaip paletėje, nereiškia, kad negali būti pavasaris...

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 02 16, 13:41)
As Sarmoj radau. smile.gif  Reikia konsultanciu prasyt kad parodytu kur yra Nyx skaistalai, o paskui tarp ju ieskot spalvos su pavadinimu Taupe.

Paprašiau lotuliukas.gif Atvedė prie tokių plytinių ir pasakė, kad apie nieką daugiau girdėt neteko lotuliukas.gif Ir versiją, kad skaistalai gali tikt kontūravimui, iš viso kategoriškai paneigė lotuliukas.gif Jei kontūravimui - tai jų nuomone tik visokie ryži, kitokių nė nebūna.
QUOTE(Hiver @ 2015 02 16, 13:41)
O jus MAC tik harmony matavotes? 4u.gif  Siaip MAC ir kitu atspalviu saltu priemoniu konturavimui turi nemaza pasirinkima...

Reiks eit į Sarmą. Ir dar internete pasiknaisiot, kad laiko negaišt. Nes Douglas vaizdelis buvo toks - kai pasakiau, kad ieškau šaltos švarios spalvos, pasiūlė kažką soft rudeniško smile.gif Kadangi žinojau pavadinimus - ką noriu pažiūrėt (labai ačiū Jums visoms, informacija buvo labai naudinga), pokalbis pasidarė kiek realesnis smile.gif

QUOTE(Hiver @ 2015 02 16, 14:06)
Va cia parodyti ir aprasyti atseit geriausi raudoni lupdaziai.
True red lipstick
user posted image


Šitokios prisibijau, Nors pagal paletę spalva būtų imama.
QUOTE(Hiver @ 2015 02 16, 14:06)
Cool red lipstick

user posted image

Jamam smile.gif
QUOTE(Hiver @ 2015 02 16, 14:06)
Tomato red lipstick

user posted image


atiduodu visiems norintiems ir dar dovanų pridedu smile.gif

Man dar savo nude surast... Gal kas kokių minčių turit apie žieminį nude? smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti