Įkraunama...
Įkraunama...

Antano Vienuolio progimnazija

QUOTE(juste0527 @ 2017 06 01, 16:15)
Mergaičių neauginu tai nežinau smile.gif  Bet berniukui pirkau šiek tiek ryškesnį kostiumą nei aukso siūlas pardavinėja, tai problemų nebuvo. Nesijaudinkit- prie smulkmenų tikrai nieks nekibs


Ačiū smile.gif na tikiuosi nekibs smile.gif
P.s. smagu sulaukt atsakymo, nes nesitikėjau apmirusiame SM
Atsakyti

Sveikos:) domina ir mane busimu pirmoku mokytojas, gal kas gali pasidalinti?

Atsakyti

o kur dar galima rasti uniformos?:) nes esu visai zalia sitam reikale.. :hmm: 

Atsakyti

uniformų vaizdas yra mokyklos puslapyje, pačios jos "aukso siūlas" pylimo g prie halės turgaus. Buvau nuėjus, tai pasirodė nekokybiškos... :/

Mokytojos irgi domina, nors administracija sakė kad visos geros.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 birželio 2017 - 19:04

Nesitikejau tokio greito atsakymo:) girdejau dar apie uniformu parduotuve prie Halios turgaus, ar nebus ta pati? :hmm: 

Atsakyti

Taip ji prie Halės. Tokiam kaip rusy...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 birželio 2017 - 20:22

o del mokytoju..gal zinot ar galima rinktis mokytoja, kai yra pildoma per savivaldybes puslapy viskas?

Atsakyti

Supratau, aciu, reikes ir man nuvaziuot.. girdejau dar apie Majoris ir partneriai siuvykla.

Atsakyti

Tai dar neaišku kiek klasių formuos, nes 4 dabar trys buvo, o pirmų penkios...

Atsakyti

Dėl uniformų- jei berniukui tai tamsiai mėlyną švarką (dark navy) galima daug kur gaut. O mergaičių tas languotumas specifinis. Bet man keista, kad daugumoj visur pusvilnoniai audiniai, o čia prasta sintetika. Ir tuos pusvilnonius kiek žinau ir atnešioja po pora metų, o čia neįsivauzduoju kiek laikys. 

Atsakyti

Mhm, berniukui:) cia sintetika, kur prie Halios?

Atsakyti

dar suzinojau apie "8 to Go" parduotuve, kuri yra vcupe, ju tinklapy visai nemazas pasirinkimas, tad irgi planuoju nuvaziuoti ir paciupineti :)

Atsakyti