Įkraunama...
Įkraunama...

Paskutinis kepinys, gaminys

QUOTE(virguteee @ 2007 01 19, 16:34)
O as kepiau siandien simtalapi,galesiu pamokinti jei noresite. Vaikams labai patiko.  4u.gif
thumbup.gif


Labai smagu butu jei pamokintum. thumbup.gif
Niam,niam simtalapis,o vat kaip ji kepti nemoku. g.gif
Atsakyti
QUOTE(milka @ 2007 03 09, 23:11)
Vakar kepiau obuolių pyragą :4u:Pagal receptą, kurį pasiėmiau RIMI parduotuvėje. Technologiją biški pakeičiau, bet gavosi labai skanus  tongue.gif Šiandien su rytine kava suvalgiau paskutinį gabaliuką...



Parasyk, prasau, ta recepteli. Labai suviliojai, nes ir as uzsimaniau prie rytines kavos... blush2.gif
Atsakyti
Paskutinį tai dariau "Napoleną" vyro gimtadieniui. Skanus tortas ir gerą receptą turiu, tik daug darbo prie jo, beveik visa diena išeina.
Atsakyti
o mano paskutinis gaminys ,TINGINYS lotuliukas.gif
nu nelabai pavykes , nes sumasciau nevynioti i jokia plevele ir t.t. o tiesiai i toki gilesni inda sudrebiau viska ir i saldikli !
rezultatas : tinginys valgomas sauksteliu , nes negalima isimti buvo smile.gif bet sunaikintas per diena !
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 03, 11:17)
varškės tinginys pagal sonatina su braškėm.


labai skaniai skamba, gal idesi receptuka? smile.gif
Atsakyti
vafliai sutepti kondensuotu pienu. Tik kad nepastebi kaip greit suvalgai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virguteee @ 2007 01 19, 15:34)
O as kepiau siandien simtalapi,galesiu pamokinti jei noresite. Vaikams labai patiko.  4u.gif
thumbup.gif


Labai laukiam to receptuko! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 03 21, 18:43)
labai skaniai skamba, gal idesi receptuka?  smile.gif


stai cia:

http://www.supermama...?...t&p=5139439
Atsakyti
QUOTE(Shiaurinee @ 2007 03 26, 12:46)
vafliai sutepti kondensuotu pienu. Tik kad nepastebi kaip greit suvalgai biggrin.gif


o kaip darei? paprastai tepei ant vafliu ir saldei ar ka?
man su rududu sutepti vafliai, kur pardavineja parduotuvese labai skanus wub.gif

Shiduh, aciu uz nuoroda.
Atsakyti
šiandien kepiau keksiukus su šokoladiniu kremu pagal Sonatiną. Vargo nemažai, bet gavosi labai skanūs wub.gif
Atsakyti
Vakar kepiau paprastas mielines bandeles su razinomis. Gavosi thumbup.gif O šiandien bandžiau daryt mielines su džemu. Ale, kad man nesigavo verysad.gif Pabėgo tas džemas iš bandelių. Kaip jas užlipdyt, kad nebegtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 04 06, 14:53)
Vakar kepiau paprastas mielines bandeles su razinomis. Gavosi  thumbup.gif O šiandien bandžiau daryt mielines su džemu. Ale, kad man nesigavo  verysad.gif  Pabėgo tas džemas iš bandelių. Kaip jas užlipdyt, kad nebegtų  g.gif


o patepei sujungimo vietas išplaktu kiaušiniu? g.gif man dažniausiai išbėga džemas/uogienė, jeigu jie labai skysti būna arba labai perdaug to įdaro pridėta.
Atsakyti