Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(viva 37 @ 2015 06 30, 19:09)
Sveikutes 4u.gif

Labai grazus visu tortukai 4u.gif  Noriu ir as brangiausiam sukonstruoti  biggrin.gif  Reiktu Jusu ptarimo-pamokymo.
Noriu daryt iJuoda Miska. Dengti mase ji galima,ane? Aisku pries tai padengus sviestine mase. Ir noreciau ji padaryti kaip PINIGU MAISELI. Ae vat perverciau visa NEKOMENTUOJAMU  PAPUOSIMU TEMUTE, bet kazkaip niekas man taip ir neisaiskejo doh.gif  Gal galit kuri uzvest I kelia? Kaip as isivaizduoju,tai mase kocioti  dvigubai didesnio skersmens nei tortukas. Tada deti tortuka I viduri ir taip ale padaryti maiseli ( ta prasme apgaubti)? Ar taip imanoma padaryti? Dekui kas nepatinges pamokinti 4u.gif

O kam ta masė po tortu? rolleyes.gif
Mase dengti galima absoliučiai bet kokį tortą.

MAMARŽ, labai patiko tas šokoladinis.

Likta, gražus tortukas.
Atsakyti
QUOTE(viva 37 @ 2015 06 30, 17:09)
Sveikutes 4u.gif

Labai grazus visu tortukai 4u.gif  Noriu ir as brangiausiam sukonstruoti  biggrin.gif  Reiktu Jusu ptarimo-pamokymo.
Noriu daryt iJuoda Miska. Dengti mase ji galima,ane? Aisku pries tai padengus sviestine mase. Ir noreciau ji padaryti kaip PINIGU MAISELI. Ae vat perverciau visa NEKOMENTUOJAMU  PAPUOSIMU TEMUTE, bet kazkaip niekas man taip ir neisaiskejo doh.gif  Gal galit kuri uzvest I kelia? Kaip as isivaizduoju,tai mase kocioti  dvigubai didesnio skersmens nei tortukas. Tada deti tortuka I viduri ir taip ale padaryti maiseli ( ta prasme apgaubti)? Ar taip imanoma padaryti? Dekui kas nepatinges pamokinti 4u.gif


Gal pades, as sutepiau aukstesni tortuka, tada iskociavau staciakampi is mases ir dengiau, o virsus ir gavosi kaip maisas, supyniau juostele is pastilazo ir uzrisau i skyle dar sokoladiniu pinigeliu pridejau, tai gavosi toks praviras maisas su bebyranciomis monetomis. Labai lengva ta tortuka daryti, tik susitepkit mazesnio skersmens ir aukstesni torta, tuomet realiau gaunasi. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2015 06 30, 21:13)
Gal pades, as sutepiau aukstesni tortuka, tada iskociavau staciakampi is mases ir dengiau, o virsus ir gavosi kaip maisas, supyniau juostele is pastilazo ir uzrisau i skyle dar sokoladiniu pinigeliu pridejau, tai gavosi toks praviras maisas su bebyranciomis monetomis. Labai lengva ta tortuka daryti, tik susitepkit mazesnio skersmens ir aukstesni torta, tuomet realiau gaunasi. Sekmes 4u.gif

drinks_cheers.gif

Mano maišiukas, kaip tik neseniai dariau

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2015 06 30, 19:20)
drinks_cheers.gif

Mano maišiukas, kaip tik neseniai dariau





Vajetus kokis grozis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Nu bet man vistiek nesuprantama kaip tas virsus to maiselio taip graziai stove,nes juk mase sukrinta ir viskas g.gif O Jusu taip realiai,graziai stovi,kaip sukrakmolytais krasteliais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2015 06 30, 18:20)
Labuka 4u.gif
Likta, nuostabus tortas 4u.gif Man tokie minimalistiniai labai grazus, o ir ant bangos dabar naked cakes. Jei ne paslaptis pasidalinkit kaip padarot tokius lygius sonus, ar pjaunat po pagaminimo ar kitu budu? Aciu

Ačiū, nėra jokios paslapties, visus tortus surinkinėju tortų formose ar žieduose

Elentari, tobulas maišiukas
Atsakyti
[quote=likta,2015 06 30, 13:48]
newmind, atsiprašau už tiesmukiškumą.
Nuotakos vietoje- ant vestuvių stalo nestatyčiau, nuotaika būtų sugadinta . Apie padėklą - patylėsiu.

Tiesiai šviesiai kaip tik gerai labai jog pasakote,tik norėčiau dar ir pastabų jei galima kas labai blogai,juk iš klaidų mokomes.Dėl padėklo tai pačiai gėda.
O nuotaka turbūt nelabai išranki nes ji tai apsidžiaugė ir jai patiko tortas.Na nebent labai nenorėjo parodyti kad kas ne taip ir gerai suvaidino.
Ir labai norėčiau tiesmukiškų pastabų kad kitą kartą būtų geriau blush2.gif 4u.gif
O čia mano tetulytei 83 metų proga,valgysim šeimos rate smile.gif user posted image

Papildyta:
Likta Jūsų tortukai tikrai nuostabūs,tikiuosi kada nors ir aš išmoksiu taip 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Elentari Ir Jūs tiesiog tobulus kūrinius kuriat,o maišelio dailumas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir labai dėkoju už pasakytas pastabas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viva 37 @ 2015 06 30, 23:52)
Vajetus kokis grozis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Nu bet man vistiek nesuprantama kaip  tas virsus to maiselio taip graziai stove,nes juk mase sukrinta  ir viskas g.gif  O Jusu taip realiai,graziai stovi,kaip sukrakmolytais krasteliais thumbup.gif

Ačiū labai. Tiesiog reikia kažkuo prilaikyti tuos kraštelius, kol sustigs šaldytuve, pakaišioti popierinius rankšluosčius ar plėvelės. Paskui nuimi, riši virvelę ir viskas.

Likta, dėkui labai 4u.gif

QUOTE(newmind @ 2015 07 01, 12:02)
Elentari Ir Jūs tiesiog tobulus kūrinius kuriat,o maišelio dailumas 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ir labai dėkoju už pasakytas pastabas smile.gif

Ačiū labai 4u.gif Tobulumui pasiekti reikia labai daug praktikos, tai dar man daugeliu atveju toli iki to, nes labai mažai kepu smile.gif Bet savo maišiukui priekaištų neturiu biggrin.gif
Atsakyti
naitas 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkaip man čia tų progų tortams kepti atsirado daugiau šiuo metu,taigi kepiau sūnaus draugei gimtadieniui turtingą kavos tortą.Norėjau papuošti ganašu,bet išplakti nrpavyksta man kažkodėl gaunasi kaip grūdeliais schmoll.gif Tai galvoju vistik produktų gaila įdėjau į mikrobangę keliom sekundėm,išmaišiau ir tapo vientisa šokoladinė masė ir tokia super skani taigi truputi paplakiau nieko,nesiplaka suprantu juk šildžiau...Pagalvojusi nusprendžiau aplieti,dar su likučiu kai apstingo pakringelevau,manu visai nieko gavosi.Aišku tai tik mano nuomonė blush2.gif 4u.gif

Turtingas kavos 3.3 kguser posted image
Atsakyti
QUOTE(newmind @ 2015 07 03, 00:25)


Turtingas kavos 3.3 kg

Man gražus, tikrai mielas "naminis" torčiukas. Toks fainas, tikrai. 4u.gif
O kodėl turtingas? Čia kažkoks toks receptas taip vadinasi, ar kaip?... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2015 07 03, 07:20)
Man gražus, tikrai mielas "naminis" torčiukas. Toks fainas, tikrai.  4u.gif
O kodėl turtingas? Čia kažkoks toks receptas taip vadinasi, ar kaip?...  blush2.gif  ax.gif

Jo kur radau receptą,dabar net neprisimenu ten buvo toks pavadinimas 4u.gif Čia šokoladiniai biskvitai,maskarponės rududu kremas ir kava pilasi į biskvitą,kremą,ir sulaistymui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(newmind @ 2015 07 03, 10:38)
Jo kur radau receptą,dabar net neprisimenu ten buvo toks pavadinimas 4u.gif Čia šokoladiniai biskvitai,maskarponės rududu kremas ir kava pilasi į biskvitą,kremą,ir sulaistymui smile.gif

Hm, o gal galėtumėt receptuką parašyt? Labai skaniai skamba 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti