Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaro L.Chazano dieta

QUOTE(laimingamama23 @ 2015 02 27, 22:11)
sveikos noreciau prisijunkti prie jusu:)

sveika prisijungus, jau tave kazkur esu macius, berots chazaniukiu forume? g.gif
pasidaryk liniuote ir junkis, prisiduodam penktadieniais
Atsakyti
Mergaite ir as noriu jungtis prie jusu wub.gif

Bet turiu klausima - sios dietos laikiausi keluas savaites, tada labai stipriai sugripavau, tai ne iki dietu buvo dvi savaites. Dabar man etapus susiskirstyti nuo sios dienos svorio, ar palikt nuo pradinio?
Atsakyti
QUOTE(zuzii @ 2015 03 01, 15:00)
Mergaite ir as noriu jungtis prie jusu wub.gif

Bet turiu klausima - sios dietos laikiausi keluas savaites,  tada labai stipriai sugripavau,  tai ne iki dietu buvo dvi savaites.  Dabar man etapus susiskirstyti nuo sios dienos svorio,  ar palikt nuo pradinio?

manau,palik nuo pradinio
Atsakyti
Nu va su pavasariu ir dietininkes grizta, Viliana, turbut penktadieni reikes ir lentos, gal ir pati nauja ikvepima pagausi? g.gif
Atsakyti
sveikos, mano savaite raudona, kelis kartus velavau su pietumis, nebuvo 4masazu, viena diena su maistu nuklidau, numeciau per savaite -1,5kg (kadangi man Pms ir dar pilnatis, tai manau visai neblogai dar thumbup.gif )
Atsakyti
mes su vaiku ligonineje jau antra savaite, aisku jokios dietos:( bet pagal viska einu i antra etapa:)
pradejau sausi 6 dienąsmile.gif numeciau is viso 10kg 800gr nors dar 66g liko tai dar savaite pirmm etape pabusiu, tikiuosi nepriaugsiu ligonineje:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 06 kovo 2015 - 17:24


Sveikos, mano savaite [COLOR=red]raudona[COLOR=red], nes nebuvo dvieju masazu. Grizau nuo pirmadienio ir nukrito 1,3 kg.

bet liudna cia kazkaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzii: 06 kovo 2015 - 21:14
QUOTE(zuzii @ 2015 03 06, 21:52)
Sveikos, mano savaite [COLOR=red]raudona[COLOR=red], nes nebuvo dvieju masazu. Grizau nuo pirmadienio ir nukrito 1,3 kg.

bet liudna cia kazkaip...

Tai jei nebuvo masazu, tai geltona, liniuote jungiam cia
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2015 03 08, 00:51)
Tai jei nebuvo masazu, tai geltona, liniuote jungiam cia

Atsiprasau, nemaciau liniuotes, nes per telefona skaiciau mirksiukas.gif
O del liudnumo, juk ne del kitu, o del saves laikomes dietos, ir pamatisi, tuoj musu padauges, juk pavasaris tik prasideda, tad auksciau nosis ir i einam prieki 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal ne visai į temą, bet nzn kur klausti blush2.gif
Esu girdėjusi, kad Jumaloje yra bado klinika. Gal kas žinote kontaktus?
Atsakyti
sveikos, prisiduodu, savaite raudona, per savaite -500g, pazadu smarkiai susiimti, nes praita savaite palaida bala buvo blush2.gif
Atsakyti
sveikos tai kaip suprantu visos pabego g.gif ?
Atsakyti