Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiafunkciai elektriniai puodai - 3

Jei atmintis neapgauna, tai DAIKIN - gamintojo pavadinimas, ir atrodo, jis tefloninės dangos negamina, bent jau daugiafunkcin.puodams. Teflona gamina (nežinau kaip tiksliai rašosi) Diu Point (bent jau taip tariasi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomke7: 05 vasario 2016 - 14:03
Vienur rašo, kad vidinis indas keramikinis, kitur kad nesylanti, neprideganti danga DAIKIN Japonija. Pagooglinus randu, kad yra tokia įmonė gamina oro kondicionierius, apie puodus nieko neradau... tikiuosi Japonija š... negamina lotuliukas.gif
Atsakyti
... jei tikrai Japonijoje gaminama. Dėl to aš nelabai esu užtikrinta.
Atsakyti
Aš irgi pradėjau svajoti apie šį stebuklą 4u.gif
Gal kas turi įsigiję Philips HD3167/71 ir gali pasidalinti įspūdžiais?
Atsakyti
prisiregistruoju 4u.gif
Atsakyti
Šiaip tai tas puodas studentams idealus: prieš paskaitas sumeta viską, grįžus - vakarienė garuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2016 02 22, 12:26)
Šiaip tai tas puodas studentams idealus: prieš paskaitas sumeta viską, grįžus - vakarienė garuoja biggrin.gif


Na toks pliusas ne vien studentams aktualus. rolleyes.gif
Atsakyti
Puodo dar neturiu, bet labai užsimaniau. Ir turiu pora kvailų klausimų. smile.gif
Jei naudojat atidėjimo funkciją (tarkim, ryte sudedat produktus, kad vakare grįžus jau vakarienė būtų gatava), ar nesugenda ten tie produktai viduje per visą dieną? Juk vištiena kokia jau ir pašvinks...ar pienas surugs... verysad.gif
Kitas klausimas dėl galingumo. Jei puodas didesnio galingumo, tai ir gamina greičiau? ar neturi tam įtakos?
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2016 10 14, 21:40)
Puodo dar neturiu, bet labai užsimaniau. Ir turiu pora kvailų klausimų. smile.gif
Jei naudojat atidėjimo funkciją (tarkim, ryte sudedat produktus, kad vakare grįžus jau vakarienė būtų gatava), ar nesugenda ten tie produktai viduje per visą dieną? Juk vištiena kokia jau ir pašvinks...ar pienas surugs... verysad.gif
Kitas klausimas dėl galingumo. Jei puodas didesnio galingumo, tai ir gamina greičiau? ar neturi tam įtakos?


aišku gali pašvinkti, jei visą dieną stovės šiltai švinkti linkę produktai.
Reikia įvertinti tokį dalyką.
Todėl košes geriau virti be pieno (o ir sveikiau taip)
troškinio, kai labai jau karšta aplinkoj irgi nepalikti visai dienai.
Yra dar toks dalykas, kaip pašildymas jau pabaigus gaminti.
Atsakyti
Būsiu aš dabar ta tundra, kuri tik dabar puodą nusipirko. lotuliukas.gif
Šiandien vyras dovanų nupirko Redmond M4202E. Pati tokiį išsirinkau, nes prisiskaičiau, kad funkcijų dapiga. O ir dizainas labai patiko- toks kosminis puodas, gražiai ant virtuvinio stalo žiūrisi. smile.gif
Viriau troškinį- superinis gavosi. Apie 18.30 pavalgėm ir išvažiavom į koncertą. Grįžę apie 23 val radom dar karštą (puodas išjungtas, jokio pašildymo)- negaliu dar į šaldytuvą dėt.
Dar neišsiaiškinau su atidėjimais ir šiaip ten su laikmačiu man šiek tiek mistika (užtai pirmą patiekalą dariau su programos pasiūlytu laiku, nes man dar nepavyko nustatyti savaip), bet šiaip įspūdis geras. thumbup.gif
Beje, aš jį nusižiūrėjau rd.lt, kad kaina 69.99, o netyčia užėjom šiandien Akropolyje (Vilniuje) į Elektromarktą- ten gimtadienio proga irgi 69.99 (buvo 99). Tai ir čiupom iš karto.
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2016 10 16, 00:38)
Būsiu aš dabar ta tundra, kuri tik dabar puodą nusipirko.  lotuliukas.gif
Šiandien vyras dovanų nupirko Redmond M4202E. Pati tokiį išsirinkau, nes prisiskaičiau, kad

Nu, ir kaip sekasi, ar patenkinta?
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2016 10 16, 00:38)
gal galit pakomentuot del laiko nustatymo? esamo laiko. Mirksi start mygtukas ir daugiau nieks neveikia, ką daryt? biggrin.gif
Atsakyti