Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (4)

QUOTE(saintlina @ 2015 02 01, 20:44)
man ji irgi nelabai  smile.gif  Sergu už visai kitus atlikėjus. Tiesiog susilaikau nuo komentarų apie tuos, kurie man nepatinka  smile.gif Nepatinka, ir tiek.
Papildyta:
gerai, kad man rinktis nereikia  biggrin.gif
Viena vertus, tai muzika, ne politika. Kita vertus - merginai čia pas mus nelabai sekasi tų viršūnių pasiekt. Bando dalyvaut visur, kur galima. Jos pasirinkimas.

O čia tas duetas vienkartinis buvo ar eksperimentuos ir toliau?

Taip, aš irgi manau, kad politiką ir muziką nereikia plakti į vieną visumą- tada jau nelieka nieko šviesaus, o tos šviesos visgi norisi visiems. Tolerancija tiek politikoje tiek ir muzikoje turi būti, antraip, ko čia stebėtis, kad karai žemėje vyksta.

Bala žino, kiek ilgai tas duetas išsilaikys. Jeigu kurio nors ego nepaves, tai gal dar nesugrius po pirmojo karto. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 01, 18:46)
jūs rimtai jau žinot už kokią dainą balsuoti ?!

aš, pvz., visiškai pasimetus - man labai priklauso nuo to, kas kokią dainą dainuos. Vieno lūpose ji suskamba taip gerai, kad pagalvoju, va, šita - tikrai gera, galėtų važiuot, o kitam dainuojant ji atrodo visai blanki. Pvz., Dangerous - Milita man stipriai su ja atrodė, o Neringai atliekant tik šešėlis tos dainos beliko.

QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 01, 18:51)

Šiemet gal tuo labiausiai išsiskiria Jurgis. Užtai man jo pasirodymus įdomu žiūrėt. Nesvarbu, kad jie nėra tobuli vokaliai. Ir kartais ne iki galo išbaigti.

drinks_cheers.gif aš irgi pastebėjau, kad pradėjau laukt jo pasirodymų.

QUOTE(linamog @ 2015 02 01, 19:25)
Esamoj karo situacijoj man butu nulinis argumentas, kad visi apsirenge. Isvis nedalyvauciau agresoriaus organizuojamam renginy.

drinks_cheers.gif

QUOTE(saintlina @ 2015 02 01, 19:44)


O čia tas duetas vienkartinis buvo ar eksperimentuos ir toliau?

o vat šito turbūt net pats p. Dievas nežino lotuliukas.gif . Na, Giržadas nebent.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 01, 20:35)
Reikia mastyti, ka darai. Dar M.Tylos sparnuota fraze, kad cia dar neaisku, kas cia kaltas - Rusija ar Ukraina, ir mol nesapaliokit cia nesamoniu.

čia tai be žodžių doh.gif
Atsakyti
klausau be vaizdo cool.gif

Duetas Edgaras Lubys & Mia atliko dainą „Take My Love“

https://www.youtube....h?v=jRY9nouk0N4
Atsakyti
Tai jus man paaiskinkite, uz taip nemegsta Linkytes? Suprasciau, butu Milinyte.. Ar del to brukimo? Nors, atvirai pasakysiu, as, kai nelabai klausau LT muzikos, tik per EV, tai ir nelabai buvau pastebejus to kisimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 01, 18:43)
Skaičiau tokį dalyką (bet jo nepatikrinau), kad iš telefono galima balsuoti daug kartų. O iš kompiuterio to pačio tik kartą.
Kam įdomu ar aktualu, išbandykit  mirksiukas.gif

Tikrai negalima schmoll.gif Man išvis kažkodėl neleido prabalsuoti su telefonu, nors ir kitas ip.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 01, 21:04)
Tai jus man paaiskinkite, uz taip nemegsta Linkytes? Suprasciau, butu Milinyte.. Ar del to brukimo? Nors, atvirai pasakysiu, as, kai nelabai klausau LT muzikos, tik per EV, tai ir nelabai buvau pastebejus to kisimo blush2.gif


gal pagrinde dėl tos eurovizijos, komisija ir klausytojai skirtingais kriterijais vertina, komisija vertina kaip mokinį gerai išmokusį artikuliacines ar pan. pamokas, o klausytojai nori jausmų išraiškos vaizduotei. Monika klausytojų neuždega, o komisiją - taip, tas prieštaravimas ir sukelia priešpriešą ir negatyvą jai. Sakyčiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2015 02 01, 21:02)
klausau be vaizdo  cool.gif

Duetas Edgaras Lubys & Mia atliko dainą „Take My Love“

https://www.youtube....h?v=jRY9nouk0N4


kartais dainą išgirsti kelių kartų reikia. Tai šito dueto klausant -kuo toliau tuo blogiau. Nesuvokiu komisijos. Gal jiems užduota pozityviai vertinti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 01, 21:04)
Tai jus man paaiskinkite, uz taip nemegsta Linkytes? Suprasciau, butu Milinyte.. Ar del to brukimo? Nors, atvirai pasakysiu, as, kai nelabai klausau LT muzikos, tik per EV, tai ir nelabai buvau pastebejus to kisimo blush2.gif

O prie ko čia Milinytė g.gif . Ar į EV bandė eit?

QUOTE(mjforever @ 2015 02 01, 21:21)
Monika klausytojų neuždega, o komisiją - taip, tas prieštaravimas ir sukelia priešpriešą ir negatyvą jai. Sakyčiau  g.gif
Papildyta:
kartais dainą išgirsti kelių kartų reikia. Tai šito dueto klausant -kuo toliau tuo blogiau. Nesuvokiu komisijos. Gal jiems užduota pozityviai vertinti ?  g.gif

Manau taip, man ji tokia pilka, neįdomi.
Man irgi jie nieko gero (nei scenoj žiūrėjos nei gerai susidainavę), dabar jau sergu už Jurgį biggrin.gif, jeigu jau Tado nebėr ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 01, 20:04)
Tai jus man paaiskinkite, uz taip nemegsta Linkytes? Suprasciau, butu Milinyte.. Ar del to brukimo? Nors, atvirai pasakysiu, as, kai nelabai klausau LT muzikos, tik per EV, tai ir nelabai buvau pastebejus to kisimo blush2.gif

Aš jau pradedu ją mėgt po truputį biggrin.gif O nemėgau dėl ypatingo protegavimo, kad su jos ryšiais komisija ją dirbtinai stengdavosi prastumti. Gal ir toliau stengiasi, bet jau nustojau gilintis į tai.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2015 02 01, 20:35)
O prie ko čia Milinytė g.gif . Ar į EV bandė eit?

Bandė prieš kelis metus.
Atsakyti
Galvoju, kad Edgarui iš viso nereikia jokių duetų g.gif Ne kiekvienas duetams sutvertas.
Dabar per TV įjungtas Supermiestas, Edgaras duetu su kažkokia mergina dainavo, tai visiškai ne ...
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 01, 18:51)
Šiemet gal tuo labiausiai išsiskiria Jurgis. Užtai man jo pasirodymus įdomu žiūrėt. Nesvarbu, kad jie nėra tobuli vokaliai. Ir kartais ne iki galo išbaigti.

drinks_cheers.gif
Nepatikėsit, vakar po Eurovizijos, kai nuvariau į vonią, man pastoviai skambėjo No more tears būtent Jurgio versiją, kur šoko su ta pana bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2015 02 01, 20:21)
gal pagrinde dėl tos eurovizijos, komisija ir klausytojai skirtingais kriterijais vertina, komisija vertina kaip mokinį gerai išmokusį artikuliacines ar pan. pamokas, o klausytojai nori jausmų išraiškos vaizduotei. Monika klausytojų neuždega, o komisiją - taip, tas prieštaravimas ir sukelia priešpriešą ir negatyvą jai. Sakyčiau  g.gif

Man būtų gal visai truputį patikusi ta jos "Euforija" aną savaitę, bet deja, tai jau klonas, nebe originalas. Vat jei ji tai būtų dar prieš tikrą Euforiją padariusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 01, 20:07)
Tikrai negalima schmoll.gif Man išvis kažkodėl neleido prabalsuoti su telefonu, nors ir kitas ip.

man irgi drinks_cheers.gif man iškart rezultatus metė, nors tikrai nebalsavau tą savaitę iš tel rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2015 02 01, 19:16)
taip, būtent ten  smile.gif  Bet ten visiems dalyviams tuos treningiukus organizatoriai ar rėmėjai dovanojo, kiek skaičiau. Visi ir apsirengė  smile.gif

tai prie ko čia apisirengė.. doh.gif ne apsirengime esmė, o dalyvavime... o bet ji šiemet ten dalyvavo? nes jei taip, tada tikrai be žodžių schmoll.gif

QUOTE(linamog @ 2015 02 01, 19:35)
Reikia mastyti, ka darai. Dar M.Tylos sparnuota fraze, kad cia dar neaisku, kas cia kaltas - Rusija ar Ukraina, ir mol nesapaliokit cia nesamoniu.

blink.gif doh.gif ne veltui, visada nemėgau Tylos schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2015 02 01, 18:46)
jūs rimtai jau žinot už kokią dainą balsuoti ?!

be abejo, kad pasirinkimo tiesiog nėra biggrin.gif
Atsakyti