Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 91 laida

QUOTE(adija5 @ 2015 01 27, 18:45)
Mdas,reiškias neimsiu,neužkabino  schmoll.gif O jei dar ir nerekomenduoji.



Bet man patiko dėl gaivališkumo, ne veltui Dalia Jazukevičiūtė bendravo su Normanu, kažkuo jų tekstai man panašūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 27 sausio 2015 - 17:47
QUOTE(Akmenskeltė @ 2015 01 27, 17:43)
Aš neskaičiusi jos, bet taip netaktiškai nesakyčiau, jei būčaiu bibliotekininkė, net jei taip ir manyčiau. Gali būti vidutiniška, bet šlamštas tai jo kito lygio tekstai, manau.

Jin mano gera pažįstama jau pasidarė .Kaip galvoja,taip ir sako.Ir gerai.Aš iš principo pėmiau.A vat ,jei man patiks,pasakysiu,kad bliuznija nesąmones ir jai su galvele negerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 01 27, 18:48)
Jin mano gera pažįstama jau pasidarė .Kaip galvoja,taip ir sako.Ir gerai.Aš iš principo pėmiau.A vat ,jei man patiks,pasakysiu,kad bliuznija nesąmones ir jai su galvele negerai  biggrin.gif



Man visad facebooke smagu jos postus paskaityti, o tris knygas jos perskaičiusi žinutę parašiau, tada jos būdo nežinojau, bet sureagavo labai šiltai ir tvarkingai biggrin.gif mane tuo metu buvo užvilkusi jos proza smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akmenskeltė @ 2015 01 27, 18:15)
tada jos būdo nežinojau, bet sureagavo labai šiltai ir tvarkingai biggrin.gif mane tuo metu buvo užvilkusi jos proza smile.gif

O kaip turėjo sureaguot ?Duot per galvą bigsmile.gif ?Aš nieko apie ją nežinau,nieko jos neskaičiau.Kas dešimtą knygą, plius minus, stengiuosi skaityt kokio nors lietuvių rašytojo.Iš patriotizmo .
Paskutinė lietuviška skaityta buvo R.Granausko Trys vienatvės.Man iš serijos nukąašžinau.Bet paskutinis kūrinys ,tuo pačiu pavadinimu,kaip ir visa knyga, sukrėtė unsure.gif Labai stipriai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adija5: 27 sausio 2015 - 18:37
QUOTE(Akmenskeltė @ 2015 01 27, 16:52)

Net pasigooglinau tas defekacijas ir falologijas smile.gif



man ten labiau falofilija nuo pat pradžių, ir ypač autofalofilija biggrin.gif

QUOTE(Akmenskeltė @ 2015 01 27, 17:43)
Skaičiau, naujausia ir paskutinė "Masturbacija"
O "Beprotnamį" numečiau likus

*Aš neskaičiusi jos, bet taip netaktiškai nesakyčiau, jei būčaiu


pavadinimai aiškiai su tikslu - "dla osobo tupych" biggrin.gif

*tu žinai - mes čia bendraujam ne kaip savo profesijos ar specialybės atstovės mirksiukas.gif tam ir nick'ai, jeigu ką - ne vardas, pavardė, darbovietė, pareigos cool.gif
Atsakyti
Mano "nėr ką skaityt" apsistojo ties Viktor Pelevin "Generation P". ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 01 27, 17:24)
G.Greene,R.Rothman,P.Modiano,G.Grass.Dar vieną Pelevino prigriebiau...pasiėmiau Eigulio duktė


o kodėl pas jus tiek daug knygų duoda? g.gif Pas mus tai tik penkias ir nebandyk nei vienos daugiau paimt - kompas, mat, nesutinka.
Atsakyti
o kur "pas jus"? Kauno viešojoje duoda septynias. Man. Nežinau kaip kitiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 01 27, 19:30)
Mano "nėr ką skaityt" apsistojo ties Viktor Pelevin "Generation P".  ax.gif


4u.gif tau uz tema mirksiukas.gif As irgi Pelevina skaitau - pazindinuosi biggrin.gif
O del neturiu ka skaityti, tai man labai aktualu lotuliukas.gif Pilnos spintos ir plansete, bet baigiant skaityti knyga, pradeda kirbeti klausimas, ka toliau skaityt doh.gif

QUOTE(saintlina @ 2015 01 27, 19:45)
o kodėl pas jus tiek daug knygų duoda?  g.gif  Pas mus tai tik penkias ir nebandyk nei vienos daugiau paimt - kompas, mat, nesutinka.


Pas mus tai desimt duoda ir kai kurios bibliotekininkes dar gali i kortele senobiniu budu irasyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2015 01 27, 20:00)
o kur "pas jus"? Kauno viešojoje duoda septynias. Man. Nežinau kaip kitiems biggrin.gif


Villniuj smile.gif Karoliniškių bibliotekoje.
Papildyta:
QUOTE(Akmenskeltė @ 2015 01 27, 16:52)
Dar noriu pasidalinti laidos įrašu...


pasiklausiau. Labai mielas interviu wub.gif Balsai labai gražūs wub.gif O vyro balsas mane liūliuoja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 sausio 2015 - 20:30
Sveikos, o as galiupasigirt kad vakar ir siandien pabaigiau klausyt dvi knygas. Apskritai jos mano pirmos klausytosios. Visad skaitau. Pirma - vakar baigta S. Brown 'Salcio faktorius'. Nepaliko man didelio ispudzio. Gal kaip kazkuri cia minejot ir maziau sexo scenu, bet siaip viskas labai jau sandriska man pasirode. Nepatrauke. Siandien baigiau klausyt Uzkalnio 'Anglija. Apie tuos zmones ir ju sali'. Va sita man zymiai labiau patiko.Ypac istoriniai salies momentai. Ir siaip patinka viskas kas susija su emigrantais, emigracija, tai ir sitos pavadinimas iskart mane uzkabino. Vietom labai jau tik asmeninis jo poziuris sakyciau, bet siaip viskas liuks. thumbup.gif
Dabar griebsiu ir gal pagaliau bent ipusesiu elektronine skaitomaja G. Flynn 'Dingusi'. Jau dvi savaites kankinu ir niekaip. Tik penkesdesimt puslapiuku iveikiau. Siandien lyg ir pajauciau jau kad pradeda domint tai gal gi prasilausiu. blush2.gif
Atsakyti
S. Brown jau taip seniai skaičiau, kad nieko ir nebeprisimenu smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Lina1985 @ 2015 01 27, 20:58)
Dabar griebsiu ir gal pagaliau bent ipusesiu elektronine skaitomaja G. Flynn 'Dingusi'. Jau dvi savaites kankinu ir niekaip.


bet ar verta kankintis, jei matai, kad nesiskaito? Tiek daug gerų knygų yra, kurioms laiko neužtenka mirksiukas.gif
Atsakyti