Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

QUOTE(baltė @ 2015 12 06, 21:08)
Vaida, faini abu derinukai paskutiniai.  4u.gif Vienintelis dalykas kas, mano manymu, Jums netinka, tai lūpų dažų spalva. Man atrodo, kad lūpdažis Jums iš viso ne itin tinka arba ne itin reikalingas. Rinkčiausi kuo natūralesnės spalvos arba tik blizgesiuką.


Dekui uz pastebejima smile.gif Mano pagrindinis lupdazis svelniai rausvas, bet kazkur isejimui megstu ir ryskesnius smile.gif
Atsakyti
O man Vaidulka žaviausia su tokiu ryyyškiu ryyyyškiu pink lūpdažiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2015 12 07, 11:52)
Dekui uz pastebejima  smile.gif  Mano pagrindinis lupdazis svelniai rausvas, bet kazkur isejimui megstu ir ryskesnius  smile.gif



tinka tau lupdazis smile.gif

as noreciau prie tokio komentaro isgirsti nuomone kodel... na kodel moteriai netinka lupdazis, o vat blizgis tinka?

derinukas grazus, tik sijonas tikrai galetu gulti geriau blush2.gif sioj foto ok, matosi del zingsnio , bet kitose foto , kazkas kliuva ..

Vai2lka, man isvis klausimukas pasistojo ... smile.gif kiek tu isleidi rubams £ per menesi smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 12 07, 14:03)
O man Vaidulka žaviausia su tokiu ryyyškiu ryyyyškiu pink lūpdažiu wink.gif


Dekui 4u.gif Man irgi jis patinka rolleyes.gif

QUOTE(sygyta @ 2015 12 07, 15:06)
tinka tau lupdazis smile.gif

as noreciau prie tokio komentaro isgirsti nuomone kodel... na kodel moteriai netinka lupdazis, o vat blizgis tinka?

derinukas grazus, tik sijonas tikrai galetu gulti geriau blush2.gif  sioj foto ok, matosi del zingsnio , bet kitose foto , kazkas kliuva ..

Vai2lka, man isvis klausimukas pasistojo ... smile.gif kiek tu isleidi rubams £ per menesi smile.gif))


Aciu 4u.gif
Labai ivairiai Sygyta, nera taip kad perku ir perku, kazka nusipirkus derinu su senais rubais, kaip ir sitas paskutinis tik sijonas naujas, visa kita senai pirkta, o kartais rubus gaunu nemokamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2015 12 07, 15:19)
Dekui  4u.gif Man irgi jis patinka  rolleyes.gif
Aciu  4u.gif
Labai ivairiai Sygyta, nera taip kad perku ir perku, kazka nusipirkus derinu su senais rubais, kaip ir sitas paskutinis tik sijonas naujas, visa kita senai pirkta, o  kartais rubus gaunu nemokamai  smile.gif


va čia tai gerai 4u.gif mano vyro svajonė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 12 07, 17:20)
va čia tai gerai 4u.gif mano vyro svajonė biggrin.gif


Cia ne tik vyru bet ir moteru svajone biggrin.gif
Atsakyti
lupdazis tinka, sijonas gula nedailiai g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu pasirodyti savo derinukus siai ziemai smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 08 gruodžio 2015 - 13:58
QUOTE(Sange @ 2015 12 08, 13:23)
Sveikos,

Noriu pasirodyti savo derinukus siai ziemai smile.gif

Kas cia? g.gif rodot gebejima dirbt kompu?
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 12 08, 15:25)
Kas cia?  g.gif  rodot gebejima dirbt kompu?

O ne cia tema "Musu deriniai?" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2015 12 08, 13:27)
O ne cia tema "Musu deriniai?"  mirksiukas.gif

Cia tema, kurioje rodomi realus deriniai ant realaus zmogaus, o ne bandoma prakist reklama.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 12 08, 15:39)
Cia tema, kurioje rodomi realus deriniai ant realaus zmogaus, o ne bandoma prakist reklama.

Visu pirma - kur jus matot reklama. Visu antra - kuo skiriasi deriniai ant zmogaus ir deriniai surinkti is parduotuviu ne ant zmogaus? biggrin.gif Deriniai yra deriniai, nesvarbu kaip jie pateikiami wink.gif Peace girls wink.gif
Atsakyti