Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXI Tema)

Второй шанс, jei kas nematėt ir nėr ką žiūrėt, visai nieko, melodrama:) gražūs ir jauni aktoriai blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2015 02 24, 10:30)
Laaabai skanūs, jau atidirbau šį receptą, viduje su sultinuku būna, tai pirma išeriam jį smile.gif o tie kurie lieka nesuvalgyti iš karto, tas sultinys susigeria ir ir patampa sultingi  smile.gif

gal receptuku pasidalintum? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 02 24, 14:54)


Labai sokoladiskas Sokolades avataras. thumbup.gif
O i tema.
Ziurim visdar

Женщины на грани (Смерти нет) 2013. Labai patinka-geri aktoriai, situacijos gerules. thumbup.gif Siandien pabaigsim. Griebsim gal Japoncika arba koki Чиста вода у истока (4 серии из 4) / 2014 / РУ / SATRip g.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 02 24, 19:48)

Чиста вода у истока (4 серии из 4) / 2014 / РУ / SATRip  g.gif

Ziurejau si.Man ispudzio nepaliko.Pries pora savaiciu ziurejau,ne taip seniai atrodo,o jau viskuo ir nebeatsimenu,isgaravo.Ir didelis mano nusivylimas,buvo tas,kad mazai Cerepanovo (Sergei Marin) rode biggrin.gif
Vien del jo ir ziurejau. smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Norimi filmai ir serialai su Bondarenko peržiūrėti ax.gif Vieni labai patiko, kiti šiaip sau tokie buvo ax.gif Dabar galima toliau kitus serialus ir filmus žiūrėti ax.gif
QUOTE(Visgi @ 2015 02 22, 14:58)
''Если любишь - прости'' /2015/

Šiandien žiūrėjau, lengvas kaip ir amirrr minėjo ax.gif Patiko, bet, kad labai tai tikrai ne ax.gif
Atsakyti
''Алхимик (Эликсир Фауста)'' /2015/
Сегодняшняя премьера – Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1313966

user posted image
Atsakyti
Labas vakaras.
Pagaliau.

Užsuku, paskaitau ir toliau varau. Laiko stoka- žiauri. Žiauriai daug darbo, intensyviai.
Dar ir namuos (dabar viena) tuda siuda su pilnu pajėgumu.
Jeigu laiką anksčiau matuodavau dienom, tai dabar savaitėm. Man dabar dvi savaitės kaip viena akimirka doh.gif
Neturiu jėgų nei bendraut nei ką, dar taip ir sutapo į vieną krūvą, kad visiems vienu metu esu reikalinga. Nors persiplėšk.
Kažkoks chroniškas pervargimas. Dar ir į namus darbo parsinešu, analizuoju vis doh.gif
Svajoju į negyvenamą salą, ar kad kokie žali žmogeliukai pavogtų bent savaitei, na arba savaitgaliais išsijungti mobilų,
kad nieks nepasiektų ir taip save izoliuoti, nors kuriam laikui, nors savaitgaliui.
Bet filmus kaskart prieš miegą pažiūriu pažiūriu...neapleidžiu.

Žiūriu dabar su aktoriumi Артём Ткаченко. Ne vieną filmą esu mačiusi su jo vaidyba.
Žiūrėjau tik išėjus į eterį, bet iki dabar faini atsiminimai. Toks gerietiškas.
Vienišas tėvelis su dukruže "Небесные родственники /2011/" Анонс

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2015 02 24, 19:06)
Ziurejau si.Man ispudzio nepaliko.Pries pora savaiciu ziurejau,ne taip seniai atrodo,o jau viskuo ir nebeatsimenu,isgaravo.Ir didelis mano nusivylimas,buvo tas,kad mazai Cerepanovo (Sergei Marin) rode  biggrin.gif
Vien del jo ir ziurejau. smile.gif

Nuobodokas 4u.gif
Atsakyti
Nauja XXXII Tema

Patinka ar nepatinka, dabar jau tikriausiai nelabai ir svarbu
Lithuania: V.Baumila and M.Linkytė to sing at Eurovision! „This Time“ (2015)

Geros kloties mūsų tautiečiams smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 02 25, 21:33)
Labas vakaras.

Užsuku, paskaitau ir toliau varau. Laiko stoka- žiauri. Žiauriai daug darbo, intensyviai.


Laba,
tai va kur dingus.Sakai marotonas tau,tai belieka palinketi jegu,bei kantrybes 4u.gif Laukiame sugriztant smile.gif


Ne i tema.Skaitau Herbjorg Wassmo,knyga,"Septintas susitikimas",itrauke nuo pat pradzios,kaip ir,kazkada skityta,Dinos trilogija.Patinka sios autores rasymo stilius,kitaip atskleidzia zmoniu jausmus.

I tema. Ar kas pradejo ziureti Alchimika,ar labai jis mistinis?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti