Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

neseniai atradome labai skanias ir svarbiausia sveikas salotas
Sutarkuoti virta burokėlį, įdėti supjaustytų džiovintų slyvų, susmulkintų graikiškų riešutų.svarbiausia nepamažinti pastarųjų(slyvų ir riešutų).Sumaišyti viską su aliejumi.Puiki vakarienė.Skanaus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 17 sausio 2006 - 14:30
Sveikos mielosios,

na parašysiu labai skanų burokėlių salotų receptą (nors nežinau ar čia daugiau salotos ar garnyras g.gif , tiesiog galima valgyt ir taip ir taip thumbup.gif )

Sudėtis:

virti burokėliai (nepervirti)
svogūnai
česnakas

Svogūnus (o jų nepagailėt!) supjaustyti pusžiedžiais ir pakepti aliejuje, kitoje keptuvėje pakepti burokus(aš kepu apie 15-20min. ant nedidelės ugnies), kai burokai jau bus pakepę įspaust česnako pagal skonį, įbert vegetos ir dar 5 min. pakept, tada išdėt keptus svogūnus, sumaišyti. Valgyti atšalusi. Nuuuu laaaabai skanu, tikrai skonis neįprastas ir tiesiog thumbup.gif Darau per visas šventes, tinka su duonyte, su silkute ir t.t.

P.S.: bekepant negailėkite aliejaus, nors ir nepadauginkit, nes bus per riebu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starbee: 23 sausio 2006 - 00:26
šiandien pagaminau visai skanias salotas smile.gif Siūlau ir jums:

virtų ryžių pokelis;
3 pomidorai;
pekino salotos panašiai tiek pat kiek ir pomidorų smile.gif
poras nedidelis
juodųjų alyvuogių
majonezo
2 šaukštai skysčio kur buvo alyvuogės
druskos ir kt. priekonių
viską sumaišom ir essen.gif

manau dar tiktų prie jų tunas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2006 01 23, 17:41)
šiandien pagaminau visai skanias salotas smile.gif Siūlau ir jums:

virtų ryžių pokelis;
3 pomidorai;
pekino salotos panašiai tiek pat kiek ir pomidorų smile.gif
poras nedidelis
juodųjų alyvuogių
majonezo
2 šaukštai skysčio kur buvo alyvuogės
druskos ir kt. priekonių
viską sumaišom ir  essen.gif

manau dar tiktų prie jų tunas  4u.gif

taigi tas skystis nuo alyvuogių baisios spalvos... blink.gif
Atsakyti
prisiskaičiau aš čia receptėlių, tai šiandien neiškenčiau ir pasidariau aš thumbup.gif

makaronai "kaspinėliai" + tunas savo sultyse + šaldytas kukurūzų mišinys "Dujardin" + majonezas essen.gif LABAI SKANU IR SOTU!!! tikrai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewerra @ 2005 01 19, 20:47)
[COLOR=blue][B]
"VIENKARTINES SRIUBOS"MISRAINE smile.gif
TAU REIKES VIENAI PORCIJAI:
1 PAKELIO "VINKARTINES SRIUBOS: smile.gif ;3 KIETAI VIRTU KIAUSINIU;MAJONEZO,SKILTELE CESNAKO.

PARUOSIMAS:
I DUBENI,IS PAKELIO ISPILK MAKARONUS,SUPILK PRIESKONIUS,ALIEJU,JIE BUS TAME PACEME PAKELYJE.TADA IDEK,KOKIUS 3-4 SAUKSTUS MAJONEZO IR CESNAKA.VISKA ISMAISYK.TUOMET PALAUK KADA MAKARONAI ISBRINKS.NULUPK KIAUSINIUS,SUPJAUSTYK.SUDEK TAIPAT I DUBENI.DAR KARTA IDEK MAJONEZO IR VEL ISMAISYK.PAPRASTA IR SKANU! tongue.gif


o tai vandens reikia ant makaronu uzpilt?
Atsakyti
Teko ragauti tokias salotas: konservuoti ananasai, razinos ( nepadauginti) ir pjaustytas plonais griežinėliais poras. Na, man labai patiko. ax.gif Valgoma prie vištienos patiekalų. smile.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu labai paprastais receptukais. Šitos salotos ypač tinka žiemą, nes savos smile.gif

Mėlyno kopūsto salotos:

mėlynasis kopūstas (nebūtinai visas smile.gif )
nedidelis svogūnas
grietinė
druskos

kopūstą labai plonai supjaustyti (aš pjaustau tupervare bulvių skustuku, neblogai gaunasi ir virtuviniu kombainu), įdėti smulkiai supjaustyto svogūno, druskos, išmaišyti su grietine.

Panašios salotos:

kaliaropė
nedidelis svogūnas
grietinė
druskos

Viskas taip pat, kaliaropę sutarkuoti burokine tarka.

Šitos įdomesnės:

Iceberg salota
krabų mėsos (ne lazdelių!) pakelis
agurkų
ridikėlių
3-4 kiaušiniai
majonezo
grietinės

Salotą stambokai suplėšti, krabū mėsą taip pat. Agurkus, ridikėlius ir kiaušinius stambiai supjaustyti (ridikėlius į 4 dalis, kiaušinius - į 8, agurkus panašaus stambumo. Per pusę sumaišyti majonezą ir grietinę, įmaišyti į salotas.

Dar vienos:

Fermentinis sūris (geriausiai tinka Žalgirio)
juodos alyvuogės
agurkai
pomidorai
majonezas

Sūrį, agurkus ir pomidorus supjaustyti nelabai smulkiai, alivuoges be kauliukų - per pusę. Sumaišyti su majonezu.

Krevečių salotos:

basmati ryžių
virtų šaldytų krevečių
2-3 kiaušiniai
2 rauginti agurkai
majonezo

ryžius išvirti pasūdytame vandenyje, krevetes atšildyti, virtus kiaušinius ir agurkus labai labai smulkiai supjaustyti. Sumaišyti su majonezu


Skanaus 4u.gif
Atsakyti
As mirk gyvenk uzsimaniau namie pasigaminti graikiskas salotas, bet butinai su tokiu suriu, koki deda cili picerijoj. ir man dabar galvosukis: kuris butent Fetos suris ten dedamas? niekur daugiau nevalgiau graikisku salotu su tokiu skaniu suriu schmoll.gif berneliuose tos salotos vadinasi ,,ozkos surio salotos,, tai tas suris panasus, bet ne toks unsure.gif parduotuvese yra tu fetu kelios rusys ir nelabai jau pigus jie blink.gif nusipirkau Feta friendship- nepatiko man sad.gif dar maciau fetaki, fetulka ir t.t. gal kas zinote koks cili suris tose salotose? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 06 vasario 2006 - 16:21
Vakar svečiuose valgėme labai skanias salotas:
virta vištos krūtinėlė
pomidoras
fermentinis sūris
česnakas
petražolės
majonezas + jogurtas

viską supjaustom kvadratėliais

Na man labai labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
As maximoj Pramones radau ilgai ieskotu ,,Rucolla,, salotu!!! thumbup.gif jas dabar augina Lietuvoje thumbup.gif siulau receptuka ( skonis specifinis tu salotu)

Rucolla (pjaustyt nereikia, nebent i dvi dalis) + kepta vista+mazi pomidoriukai per puse perpjauti+ avokadas+melynas svogunas+kedro riesutai. padazas: balzamo actas+aliejus rolleyes.gif

nu man pasakiskas skonis... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 08 vasario 2006 - 16:22
nuo Rimi nusižiūrėjau: blush2.gif
ananasai, obuoliai, salieras, graikinių riešutų truputukas, lengvas majonezas rolleyes.gif
Atsakyti