Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

Man sios salotos labai patinka:
1 nedidelis baklazanas
2 saldziu papriku(raudona ir geltona)
1 galvute raudono svoguno
2 skilteles cesnako
gero alyvu aliejaus
1 citrina
druskos
pipiru
250 gr orzo pastos(ta kuri atrodo kaip ryziai)
2-3 svieziu svoguno laisku

Visas darzoves supjaustome gana nemazais kubeliais, sudedame i skarda. Apibarstome druska, pipirais ir gerai ismaisome darzoves su aliejumi.
Kepame orkaiteje ant 200C(425F) kazkur apie 40 min.
Tuo pat metu verdame orzo pasta ant vidutines ugnies apie 10 min. Nusunke pasta suberiame i inda kartu sudedame keptas darzoves, sv. svoguno laiskus ir ispaudziame citrina. Leiskite salotom atvesti iki kamb. temp.
P.S Kam patinka galima ideti Fetos surio, supjautyto mazais kubeliais ir sv. baziliko lapu.
Skanaus!
Atsakyti
As paskutiniu metu vis darau vienas salotas,patiko tai vis tas pacias ir darau:


Pomidorai
Virti kiausiniai
Kalafioras (mama kalafiora dar apverda,bet man nepatinka)
Smulkiai pjaustytas svogunas
Majonezas (labiausiai tinka uzsienietiski majonezai)


Skanaus
Atsakyti
[smiley=flowerface.gif]Mano pacios skaniausios salotos: Virta vistos krutinele,virtos baltos pupeles, smulkiai pjaustytas apelsinas,biskis petrazoliu ir majonezas!!! [smiley=vo.gif] [smiley=vo.gif] Nu man skanesniu salotu nera [smiley=daemon.gif]!Ai,dar vienos labai skanios:krevetes,dziovintos slyvos,kiausiniai,kukuruzai,porai,dar biski ryziu idedu,kad daugiau butu,majonezas irgi NIAM NIAM!  [smiley=vo.gif]                                  
Atsakyti
biggrin.gif :DLengvute,o tau butinai salotu su salierais?Zinau toki gera receptuka,kepinta jautiena su salierais ir sezamo seklomis,ui kaip skanu!!! [smiley=vo.gif]Daznai darau:sutarkuoju saliera,morka[kartais obuolio dar idedu,ir kopusto}zodziu improvizuoju,galima su majonezu,arba uzpili:druska,cukrus,actas,aliejus,nu pagal skoni!!!SKANU IRGI! ;D biggrin.gif
Atsakyti
Labai geros ir gaivios,ir sočios (2 asmenims-jei ėdrūs,kaip mes):
3 pomidorai,2-3 kietai virti kiaušiniai,1ind. konservuoto tuno(mes mėgstam su aliejum),druskelės,pipiriuko,svogūno,kas mėgsta.
Kubais supjaustytus pomidorus dėti į apačią,dėti svogūnų,tuno sluoksnį,pjaustytų kiaušų sluoksnį ir uždėti kelis šaukštus majonezo,paviršių išlyginti,papuošti kokia žolele - ir skanaus!
Pradžioj vietoj tuno naudodavom skumbrės ar kt. žuvies konservus aliejuj,bet tada dar labai tinka užpjaustyt citrinos pora riekelių kubiukais.
Atsakyti
man dar sitos labai liux :

pomidorai
konservuotos sparagines pupeles
kumpis
cesnakas
majonezas
druskyte, pipirai

ka reikia supjaustyti siaudeliais, sluoskniuotai sudeti i salotines ir valgyti su balta duonyte. skanaus smile.gif
Atsakyti
Man patinka šios:
Kepinta duonyte
Tarkuotos morkos
Virti kiausiniai
Česnakas
Majonezas
Liux saločikės, tinka prie alaus [smiley=beer.gif]
Atsakyti
Dar va prie alaus [img]http://smile.smilies.nl/473.gif[/img] labai tinka kvadratėliais pakepinta Palangos duona sumaišyta su konservuotais kukurūzais, majonezu ir česnaku [smiley=eda.gif] [smiley=smiley10.gif].
Atsakyti
Tuno salotos

1 dėžutė smulkinto konservuoto tuno
2 pomidorai
salota
1 nedidelis svogūnas
1 saldžioji paprika
1 virtas kiaušinis
20 juodų alyvuogių be kauliukų
majonezas, alyvuogių aliejus, 1 šaukštas vandens
1 šaukštas citrinos sulčių, malti juodi pipirai

Visas sudedamąsias dalis gražiai supjaustyti, dekoratyviai išdėlioti ir užpilti padažu iš poros šaukštų majonezo, šaukšto alyvuogių aliejaus ir šaukšto vandens. Išmaišyti tik prieš dedant į lėkštes.
Atsakyti
Graikiškos salotos

100 g fetos sūrio
2 pomidorai
¼ agurko
8 juodos alyvuogės be kauliukų
8 žalios alyvuogės
1 smulkiai kapotas nedidelis svogūnas
Padažas:
4 šaukštai alyvuogių aliejaus
1 šaukštas acto
petražolės, oregano
druska, cukrus, pipirai

Padažo sudedamąsias dalis sudėti į užsukamą indelį ir suplakti. Sūrį ir daržoves supjaustyti kubeliais, sudėti į salotinę, ten pat sumesti svogūną, alyvuoges ir užpilus padažu permaišyti.
Atsakyti
Salierų ir morkų salotos


reikės per puse morkų ir salierų,
majonezo,
prieskonių


morkas ir salierus sutarkuoji smulkia tarka šiaudeliais, dedama prieskoniai, majonezas ir viskas išmaišoma. skanaus!
Atsakyti
Galileo salotos:

traskiu salotu (iceberg vadina jas Airijoj);
svogunu,
pomidoru,
agurku
sparaginiu pupeliu
virtu bulvuciu su lupenom (supjaustyti )
vistienos gabaliuku (nesvarbu, virta ar kepta, ar rukyta)
O padaziukas tinkantis siom salotom yra aprasytas padaziuku skilty.
skanaus!
Atsakyti