Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

sveikos , gal kas zinot astriu avokadu salotu recepta kai buna maximoj sveriamos salotos , perku kartais man jos labai patinka bet noretusi pasigamionti ir namie?
Atsakyti
QUOTE(jorė @ 2007 05 18, 21:43)

Actą, aliejų, druską, cukrų užviriname ir gautą  mišinį užpilame ant kopūstų su  burokėliais. Išmaišome, prispaudžiame sunkiu daiktu ir paliekame pastovėti 6-8 val. Po to dedame į šaldytuvą ir valgome kaip garnyrą ar vienas. Labai gaivios ir vitaminingos salotos.

Šios salotos šaldytuve gali stovėti gan ilgai
P.S. kartais dar pridedu 0,5 kg morkų, irgi skanu


O jei burokeliu nedet, tai gal gautusi tipo tokios parduotuvines kopustu salotos? Labai jau jos man patinka, nu bet niekaip nedaeina kaip pasidaryt kad tie kopustai tokie minksti butu. Taigi gal juos pamarinuot va taip reikia? bigsmile.gif Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(aitta @ 2007 05 23, 17:48)
O jei burokeliu nedet, tai gal gautusi tipo tokios parduotuvines kopustu salotos? Labai jau jos man patinka, nu bet niekaip nedaeina kaip pasidaryt kad tie kopustai tokie minksti butu. Taigi gal juos pamarinuot va taip reikia?  bigsmile.gif  Kaip manot?


aš manau, kad būtų skanu ir vien kopūstus pamarinavus, bet pabandyk su burokėliais, pamatysi kaip skanu. thumbup.gif Valgydama žalius burokėlius, niekada nepasakysi, kad tai nevirti burokėliai. Gali dar pridėti ir 0,5 kg tarkuotų morkų.
Net tie, kas nemėgsta burokėlių, šias salotas valgo su malonumu. essen.gif
Atsakyti
Avokado salotos

Ingridientai:
Salotu lapu
2 vidutinio dydzio avokadai
300gr mocarelos ar picarelos surio
2 pomidorai
majonezo

Paruošimo būdas:
Salotu lapus susmulkiname,avokada, suri ir pomidorus supjaustome kubeliais(nereikia pjaustyti smulkiai) ir viska sumaisome su majonezu.Skanaus.


Atsakyti
QUOTE(Skorpionu karaliene @ 2007 03 02, 23:58)
mano GRAIKISKOS SALOTOS
suplesyti salotu lapai ant lekstes dugno, po to smulkinti i 6-8 dalis pomidorai, agurkas, raudonas (nors nebutinai) svogunas griezineliais, po to juodos alyvuoges, graikiski riesutai, ant virsaus dedu feta suri, gabaliukais supjaustyta (perku maximoj "Fetaki" tai ilgam 500 g. pakuotes uztenka).
Padazui: susmulkint 1 skiltele cesnako, aliejaus, citrinu sulciu (jei-citrinos rugsties), medaus sauksteli ir soju padazo pora saukstu. Ir apslakstyt salotas, ypatingai apipilti pomidoru gabaliukus.
Nu ypatingas skonis, kai buna darzoviu sezonas , daznai gaminuosi drinks_cheers.gif

tikrai labai skanu, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 05 21, 10:33)
sveikos , gal kas zinot astriu avokadu salotu recepta kai buna maximoj sveriamos salotos , perku kartais man jos labai patinka bet noretusi pasigamionti ir namie?

aš darau taip:

avokadai
pomidorai
mėlyni svogūnai
aliejus
čili pilirai
šiek tiek druskos
truputi acto (nebūtina)
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2007 06 04, 15:12)
aš darau taip:

avokadai
pomidorai
mėlyni svogūnai
aliejus
čili pilirai
šiek tiek druskos
truputi acto (nebūtina)




Aciu reiks pamegint
Atsakyti
Tuoj prasides braskiu sezonas, tai siulau salotas su braskem:

200 g salotu lapu (pagal skoni, pvz. ruccola, iceberg ar kitos)
500 g braskiu

Uzpilas:
5 valg.s. riebios grietineles
3 arb.s. balto balzamiko acto
1 arb.s.cukraus
druskos ir pipiru

- nuplaukite salotas ir leiskite nusivarveti
- nuskalaukite braskes, nuskabykite zalius lapelius (po plovimo, nes tada braskes neprisigeria tiek daug vandens ir buna stipresnis braskiu skonis) ir perpjaukite per puse
- sumaisykite visus ingridientus padazui ir isplakite mikseriu arba kokteiliu plakiklyje
- pries pat serviravima uzpilkite padaza ant braskiu, o tada viska sudekite ant salotu lapu

Cia toks truputi gurmaniskas variantas, bet man labai skanu!!! 4u.gif
Atsakyti
Virtas kumpis (bet aš naudoju ir šlapianką ir dešreles), pusė stiklinės konservuotų kukurūzų, pora pomidorų, du virti kiaušiniai, arbatinis šaukštelis garstyčių, trys šaukštai jogurto be priedų, krapų, druskos, pipirų.
Kumpį, pomidorus, kiaušinio baltymus supjaustyti kubeliais. Kiaušinio trynius susmulkiname, sumaišome su jogurtu, garstyčiomis bei krapais. Paskaniname druska, pipirais ir išmaitome.
Šiuo padažu paskaniname į salotinę sudėtus kumpį, kukurūzus, pomidorus, kiaušinio baltymus 4u.gif
Atsakyti
Vakar dariau tokias salotas: virtas liezuvis, rauona paprika, marinuoti grybai, marinuotas agurkas, visiEm labai patiko smile.gif
Atsakyti
Oho, kokios mandros visu salotos bigsmile.gif As darau va tokias:
Ankstines pupos, fetos suris(galbut tiktu ir varskes suris), juodos alyvuoges (nebutinai), cesnakas, malti juodieju pipirai, citrinos sultys, aliejus.
Atsakyti
Špinatų - braškių salotos.

2 kuokštai špinatų lapų (kuo mažesnių jaunų)
4 puodeliai skiltelėmis pjaustytų braškių
1/2 puodelio daržovių aliejaus
1/4 puodelio balto vyno acto
1/2 puodelio cukraus
1/4 šaukštelio paprikos
2 šaukštai sezamo sėklų
šaukštas aguonų


Į didelį indą sumesti špinatus ir braškes. Mažesniame inde sumaišyti aliejų, actą, cukrų, papriką, sezamo sėklas ir aguonas. Padaža supilti ant špinatų su braškėmis ir gerai išmaišyti.

Atsakyti