Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(giekab @ 2007 10 28, 14:32)
sveikos gal kas parasytu, kokiu skaniu salotu receptus, kur vietoj majonezo dedate grietine arba alieju  4u.gif nes majoneza nelabai sveika valgyt  blush2.gif

Mano šeimynai skanios tokios: priplėšau salotų lapų, pomidoro, mocarellos,lašišos gabalėlių (labai tinka tokios indeliuose supakuotos atraižėlėsjos gerokai pigesnės, negu pirkt ištisiniam gabale), dar jeigu koks avokadas yra ir aplieju užpilu:citrinos sultys, medus ,alyvų aliejus, sojos padažas ir truputis kario miltelių.
Atsakyti
Galiu pasiulyt pikantisku salotu recepta :
reikia pekino kopusto,300 g. olandisko surio,cesnako skilteles,kario prieskoniu,druskos,juoduju pipiru,majonezo. Pekino kopusta reikia smulkiai supjaustyti ir sumaisyti su tarkuotu olandisku suriu.Ideti smulkiai supjaustyta cesnako skiltele,iberti kario,druskos,maltu juodu pipiru,uzpilti majonezu ir sumaisyti.
Skanaus. 4u.gif
Atsakyti
Siandien dariau labai paprastu bei man skaniu salotu 4u.gif
salotu lapai+avokado+macarelos suris+pomidorai uzpilas citrinos sultys+aliejus+druska+pipirai. Net apsivalgiau blush2.gif
Atsakyti
Pekino kopūsto, žalio ir rauginto agurko,pomidoro, džiovintų slyvų sauja, mėsytės(pvz. aš dedu liežuvio viniotinio ar krabų lazdelių, bet galima ir vištienos ir t.t.),krapų, česnako skiltelė.Viską sumaišau su majonezu ir pomidorų padažu.Jų imu po lygiai.Man skaniausia su 'Spilvos' pom. padažu ir majonezu 'Добавкин'. Dažniausiai valgau kaip užkandį su skrudinta duona.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 10 23, 08:55)
per BTV kartais paziuriu Oliverio sou ir nusiziurejau toki salotu recepta:

3 apelsinai
3 melyni svogunai
250 g permezano arba kitokio kieto surio
5-6 sakos petrazoliu
alyvuogiu aliejaus
druska

Apelsinus aplupti ir supjaustyti skrituliais, sudeti i lekste viena salia kito, supjaustyti svogunus apskritimais, sukapoti petrazoles stambiai, pakaitinti keptuve, nuimti ja nuo kaitlentes ir sudeti i ja svogunus ir petrazoles, uzpilti siek tiek alyvuogiu aliejaus, druskos, isspausti apelsino sulciu, viska pasildyti ir uzpilti ant apelsino skrituliuku lepsteje, sutrupinti kietaji suri ir viska ismaisyti su petrazolem ir svogunais. Gaunasi  thumbup.gif vakar isbandziau, mano vyras liko labai patenkintas lengva vakariene  wub.gif



na o maniskio vos infarktas neistiko nuo tokių modern salotų... g.gif ... tai gavau jas viena valgyti. ir turiu pasakyti, kad man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantukas @ 2003 04 12, 06:08)
SU VIŠTIENA

Sudėtis: vištiena (rūkyta, kepta ar virta), rauginti agurkėliai, Pekino kopūstas, paprika, pomidorai, galima dar ir poro, jei yra, bei majonezas, malti juodi pipirai ir karis.

Viską supjaustyti, Pekino lapus suplėšyti rankomis, įberti prieskonių ir išmaišyti su majonezu. Skanaus!

Aciu uz receptuka, turejau pekino kopusta ir nzn kokias skanias salotas pasidaryti, ir kario nevalgau, bet pabandziau si karta ir buvo super... dejau virta vistienos file ir dar kukuruzu idejau... valgau jau visa vakara ,, negaliu atsitraukt smile.gif
Atsakyti
sveikos

gal tokis yra kur

Poras didelis, konservuoti kukurūzai 1 indelis, 2 kiaušiniai kietai virti, krabu lazdeliu apie 10 vnt. supjaustyti, majonezo,druskytės. SUSMULKINTI VISKA(išskyrus kukuruzus) biggrin.gif sumaišyti ir skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
O as vis skaitau ir man kazkaip nedaeina, kam beveik visos deda druskos, jei tos salotos su majonezu? g.gif Taigi ir taip suru. As niekad nededu schmoll.gif
Atsakyti
Aš mažai naudoju druskos,paragauju,jei reikia imetu truputi smile.gif
Atsakyti
dubliuotis nenoreciau, BET prasom skanauti:

1 poras
4 riekes juodos duonos
krabu lazdeles (didelis pakelis)
1 dezute kukuru
2 saukstai majonezo

tereikia duona supjaustyti gabaliukais smulkiais ir pakepinti truputi, visi kita supjaustyti, apmaisyti ir tvarka, smile.gif
Atsakyti
Galiu dar nebloga recepteli pasakyti, tikiuosi nesikartosiu ax.gif
Pomidoru salotos sui suriu:
5 pomidorai
100g fermentinio surio
skiltele cesnako
2 saukstai majonezo.
Pomidorus supjaustyti skiltelemis, suri - kubeliais, cesnaka susmulkint, ir ideti majonez, viska sumaisyti.
Labai skanu 4u.gif
Atsakyti
As labai megstu juru kopustu salotu.
juru kopustai
virti kiausiniai
ryziai (skonio reikalas, galima ir nedet)
pipirai
ir arba su aliejum, arba su majonezu lotuliukas.gif
Tik va, problema atsirado, niekur nerandu tu kopustu, anksciau konservuoti budavo vos ne bet kurioj parduotuvej, o dabar nebera schmoll.gif . Gal kas mate? rolleyes.gif

P.S. pirktiniu salotu nepripazistu kazkaip, o juru kopustus dabar matau tik salotu pavydaluose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Marija*: 16 lapkričio 2007 - 17:44