Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika, V dalis

Gal galite rekomenduoti BB kremą šiek tiek įdegusiai odai? Mishos perfect ir Lioelle jau per šviesūs, plius, oda riebesnė vasarą, reiktų, kad nenutekėtų...

Gal kas bandėt šį?
Dr-G-Gowoonsesang-Perfect-Pore-Cover-BB-Cream-SPF30
l

Atsakyti
As draugei pirkau Clio Water Me Please BB'ika, tai labai fainas pasirode. Del spalvos, tai man sviesiaodei dabar kiek padegusiai tai kaip tik. Maskavimas nera didelis, bet veidukas tampa grazus ir svytintis. Ir kas man svarbiausia buvo, kad spalva jo atitinka musu atspalvi, nes pvz Misshos Bb'ikai man per pilki smile.gif

As noriu pagirti Innisfree Olive Real Cleansing Foam ir The Face Shop Rice Water Bright Rich Cleansing Oil. Siuo duetu pradejau plaut veiduka ryte/vakare, tai jau po keliu dienu pamaciau dideli skirtuma. Turiu ziema sausa, vasara misria oda, bet ji jautri, raustanti, tai tikrai nebelekas tinka. Ir iki to naudojau kokybiska kosmetika, bet vistiek nusiprausus veidukas buvo paraudes. O po sio dueto raudonio labai nedaug, netgi galima sakyt isvis nera. Ir va siandien pasidaziau, tai net BB kitaip pasidenge, veidukas lygus, nepermusa raudonis. Zodziu super!
Atsakyti
Foam ir oil naudojat kartu? Kaip įdomu, o kodėl? Vienas nenuvalydavo? Naudoju Holika Holika Soda Pore B.B Deep Cleansing Oil, tai kaip ir neblogai nuvalo... beje, mano oda tokia kaip Jūsų, Jolanteleee, ka dar gero naudojat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaidrė @ 2016 06 16, 13:04)
Foam ir oil naudojat kartu? Kaip įdomu, o kodėl? Vienas nenuvalydavo? Naudoju Holika Holika Soda Pore B.B Deep Cleansing Oil, tai kaip ir neblogai nuvalo... beje, mano oda tokia kaip Jūsų, Jolanteleee, ka dar gero naudojat? smile.gif

Taip naudoju abu, korejietes taip naudoja biggrin.gif Paziurekit video youtubej, ten tiek visko prisiziurejau, kad nespeju pirkt biggrin.gif As megstu sia blogere, jos oda taip pat sausa, tai man jos pareklamuoti produktai tinka smile.gif https://www.youtube....h?v=yEdotflcgHk

Turejau Mizon tonika, bet nepasirode kazkas vuau, subaigiau neperseniausiai Benton Snail
Content Skin, kaip tonikas/essencija, bet man toks jausmas, kad man ji netiko, raudonavo skruostai. Dabar nenaudoju, tai lyg ramiau. Turiu TonyMoly sleeping pack'a, naudoja kelis kart i savaite, nieko atrodo smile.gif Megstu sheet mask'es, perku visokias, kolkas visos nieko pasirode. Ypac nustebino kazkuri su Collagenu, tikrai po jos atrode veidas pasitempes aukstyn. Jei reiks, rasiu apie kuria kalbu wink.gif Dar turiu Mizon Snail kremuka kazkoki piguti 5$, bet gyre ji kaip gera drekikli, tai paemiau, tik dar nenaudojau smile.gif

Dabar labai laukiu isgirtosios Missha Time Revolution esencijos ir vakar uzsakiau tos pacios serijos seruma/ampule smile.gif
Atsakyti
Mirtina tyla temoje. Visos, matyt, tokios gražios, kad net nesinori ir bendrauti su tom negražiom schmoll.gif

O aš gavau SHISEIDO Perfect Cleansing Oil tokį. Niu super mano veidui, akim. Susitaupo ant akių demakijažo lotuliukas.gif O jau kaip išvalo nosies porus thumbup.gif Žo, esu labai patenkinta. Vertas išleistų pinigų. Pirksiu dar, kai pasibaigs 300 ml bonkė.
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2016 09 29, 20:24)
Mirtina tyla temoje. Visos, matyt, tokios gražios, kad net nesinori ir bendrauti su tom negražiom  schmoll.gif

O aš gavau SHISEIDO Perfect Cleansing Oil tokį. Niu super mano veidui, akim. Susitaupo ant akių demakijažo  lotuliukas.gif O jau kaip išvalo nosies porus  thumbup.gif Žo, esu labai patenkinta. Vertas išleistų pinigų. Pirksiu dar, kai pasibaigs 300 ml bonkė.



O iš kur dažniausiai perkate? Ar iš ebay, ar kitų parduotuvių?
Atsakyti
Gok, o ten grynai aliejus?
Atsakyti
Na aš jau sunaudojau keletą rekomenduotų kremų... reikia vėl smile.gif
Žinau, negražu naudotis kitų gerumu ir sugaištu laiku, bet kitaip niekaip negaliu šiuo metu, niekam neužtenka laiko... indelius baigiu išlaižyti, oda džiūsta, reik drėkint drėkint, o kaip geriau drėkint žiemą? Prausiklio dar labai reikia... Dabar buvau nusipirkusi TONYMOLY Sleeping Pack nakčiai, o dienai Floria
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2016 10 20, 09:47)
Na aš jau sunaudojau keletą rekomenduotų kremų... reikia vėl smile.gif
Žinau, negražu naudotis kitų gerumu ir sugaištu laiku, bet kitaip niekaip negaliu šiuo metu, niekam neužtenka laiko... indelius baigiu išlaižyti, oda džiūsta, reik drėkint drėkint, o kaip geriau drėkint žiemą? Prausiklio dar labai reikia... Dabar buvau nusipirkusi TONYMOLY Sleeping Pack nakčiai, o dienai Floria

As kaip tik baiigineju ir galiu drasiai rekomeduoti si dueta smile.gif pirma nuvalau su The Face Shop Rice Water Cleansing Oil, o poto su Innisfree Olive Real Cleansing Foam. Nu man ziauriai patinka sis duetas, veidas tikrai nuvalytas ir jokio sausumo pajucio. Kremuku is azijos nenaudoju, tik turiu jusu mineta tonymoly packa, tai nezinau, uztepu ji i savaite pora tris kart, bet nieko kazko labai ispudingoryte nematau smile.gif taip oda nesauseja, kaip dazniausiai buna siuos sezonu, bet cia gal ir kremukai dar duoda savo. Ai, i savaite dar du kart oanaudoju Missha'os sheet mask'es, ypac patenkinta kur su medumi, po jos atrodo veidas net pasitempes toks smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Jolanteleee! Aš tą sleeping pack'ą kaip naktinį kremą naudojau unsure.gif
tundrelė... niu ką reiks mažu ir man prausiklius valiklius panaudot, labai aš jų nemėgstu, bet reik pratintis
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2016 10 20, 14:44)
Ačiū, Jolanteleee! Aš tą sleeping pack'ą kaip naktinį kremą naudojau  unsure.gif
tundrelė... niu ką reiks mažu ir man prausiklius valiklius panaudot, labai aš jų nemėgstu, bet reik pratintis

Jei labai oda issausejus, tai gal nieko tokio.. pabaidokiy panaudokit, bent jau man jie ziauriai patiko ir veidas nesauseja, nerausta, o kai deduosi pudra ir cc koki, tai labai graziai pasidengia. Is to ir pastebejau, kad veidukas pasitvarje. Kazkaip kremuku ju neprisijaukinau, aisku, bandziau tokius irgi kaip tonymoly, misshos, gal brangesni ir geresni butu. Dar naudojau Misshos esencija ta populiariaja ir naktini seruma, tai manau irgi "macijo"prie odos pasitvarkymo ;)
Atsakyti

Ačiū, Jolanteleee! Aš tą sleeping pack'ą kaip naktinį kremą naudojau unsure.gif
tundrelė... niu ką reiks mažu ir man prausiklius valiklius panaudot, labai aš jų nemėgstu, bet reik pratintis

Tai sleeping pack'as ir skirtas per naktį ant veido palikt. Tik tiek, kad jo poveikis daugiau kaip kaukės, nei kad kaip kremo - intensyvesnis. Bet jei yra problema, tai intensyvesnio poveikio ir reikia.

Atsakyti