Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas

QUOTE(vemvet @ 2015 04 10, 21:38)
Baigiau 20 min, bet paskutine serija tai vis tik fantastika  rolleyes.gif Ir is kur tiek laiko ziureti  g.gif  ax.gif

biggrin.gif tai aš ilgai ziuriu biggrin.gif "20 minučių" rytais, ruošdamasi i darbą pasijungiu. Merhamet i savaite 1,2 serijas paziuriu, nes ten titrai. O trečias tai irgi i savaite 1 serija tik iseina biggrin.gif jei yra ne titrai, tai lengvai susiziuri viskas. Tvarkaisi, krapstaisi ir kažką pažiūri.
Dėl fantastikos, tai pas turkus nemažai fantastikos biggrin.gif praktiškai jeigu kriminalo yra- tai jis iš fantastikos srities biggrin.gif "Bėgančiam laike" irgi man tie visi kriminalai fantastiniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 10, 21:52)
biggrin.gif tai aš ilgai ziuriu biggrin.gif "20 minučių" rytais, ruošdamasi i darbą pasijungiu. Merhamet i savaite 1,2 serijas paziuriu, nes ten titrai. O trečias tai irgi i savaite 1 serija tik iseina biggrin.gif  jei yra ne titrai, tai lengvai susiziuri viskas. Tvarkaisi, krapstaisi ir kažką pažiūri.
Dėl fantastikos, tai pas turkus nemažai fantastikos biggrin.gif praktiškai jeigu kriminalo yra- tai jis iš fantastikos srities biggrin.gif  "Bėgančiam laike" irgi man tie visi kriminalai fantastiniai bigsmile.gif


I tema siandienos serijai, tai fantastiskai antena judino, Mete paskutiniu metu toks nieko, nebeerzina kaip anksciau. Bet TV vienoje namo puseje pastatytas, diedas galva iskiso ir ale pajunge prie antenos laida, kuri kitoje namo puseje smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 04 10, 21:54)
I tema siandienos serijai, tai fantastiskai antena judino, Mete paskutiniu metu toks nieko, nebeerzina kaip anksciau. Bet TV vienoje namo puseje pastatytas, diedas galva iskiso ir ale pajunge prie antenos laida, kuri kitoje namo puseje smile.gif

lotuliukas.gif
Bet eina sau, kas pas jus per pastabumas biggrin.gif aš įsivaizduoja, kaip sudėtinga jums žiūrėti i tas visas " liapas ".... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 10, 22:06)
lotuliukas.gif
Bet eina sau, kas pas jus per pastabumas biggrin.gif  aš įsivaizduoja, kaip sudėtinga jums žiūrėti  i tas visas " liapas ".... smile.gif


Tai cia didele liapa, neimanoma nepastebeti. Apie mazas smulkmenas as jau tyliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 04 10, 14:06)

ačiū 4u.gif
Atsakyti
koks SONERIO likimas?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2015 04 11, 21:41)
koks SONERIO likimas?

geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2015 04 12, 07:32)

o kodėl tada vaiką Džemilė augins[COLOR=yellow] kodėl man tekstas negeltonuoja,nors rašo,kad spalva geltona? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 12 balandžio 2015 - 13:15
QUOTE(Jurgutėlė @ 2015 04 12, 13:14)
o kodėl tada vaiką Džemilė augins[color=yellow] kodėl man tekstas negeltonuoja,nors rašo,kad spalva geltona? blush2.gif

smile.gif atsakysiu veliau, nes Sm grybauja, man irgi negeltonina biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 12 balandžio 2015 - 13:37
QUOTE(Jurgutėlė @ 2015 04 12, 13:14)
o kodėl tada vaiką Džemilė augins[color=yellow] kodėl man tekstas negeltonuoja,nors rašo,kad spalva geltona? blush2.gif

merginos priminkit, kaip geltoninti reikia, nes arba as uzmirsau, arba man Sm to padaryti neieldzia. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 13 balandžio 2015 - 06:47
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 13, 06:45)
merginos priminkit, kaip geltoninti reikia, nes arba as uzmirsau, arba man Sm to padaryti neieldzia. doh.gif


Parasom teksta, pazymim ir pasirenkam geltona spalva. Is abieju pusiu turi gautis lauztiniai skliaustai.

Geltonina gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2015 04 12, 14:14)
o kodėl tada vaiką Džemilė augins kodėl man tekstas negeltonuoja,nors rašo,kad spalva geltona? blush2.gif

[COLOR=yellow]nes Ailyn mirs sad.gif
Papildyta:
QUOTE(nandriu @ 2015 04 13, 09:38)
nes Ailyn mirs sad.gif

bludina sm vistiek, is antro karto pazymejus pageltonino tik g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nandriu: 13 balandžio 2015 - 08:41