Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 5

QUOTE(skuba3 @ 2015 02 05, 20:39)
Tai tiesiog skirtingai matom  smile.gif Aistringoms gerbejoms ir siurpuliuku buvo nuo meiles scenu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

Papildyta:
As nesuprantu tada kai kuriu asmenybiu susidvejinimo biggrin.gif Tai alpstat del UM kokia meile kokia chemija, bet va Bihter meiles vaidinti nemokejo biggrin.gif Tai kur tada ta meile ir kas ta chemija? g.gif Kieno tos blakstienos vaidino? Behliulis vienas ten ta meile plese? biggrin.gif

Kaip ir Kuzey su Dzemre. Na, jei ten meiles nebuvo, tai nebuvo, ka dabar padarysi biggrin.gif

As tai ir ten, ir ten meile maciau begaline. Tik ji kitokia, nes zmones kitokie. O kitokie zmones kitaip ir myli. Kitiems isvis tos tikrosios meiles nelemta patirti. Vieni moka tik savanaudiskai myleti, kiti ir numirti gali del meiles.

Visi mes skirtingai matom, per savo prizme perleidziam ir pagal save interpretuojam, taip kad nei irodineti nieko, nei gincytis neverta.



Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 05, 23:44)
pas visus televizoriai skirtingus serialus rodo biggrin.gif Jeigu vienos kažko nematė, nesiskaito, kad ir kitos turėjo nematyti smile.gif

Is tikro taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 02 05, 23:11)
As nesuprantu tada kai kuriu asmenybiu susidvejinimo biggrin.gif Tai alpstat del UM kokia meile kokia chemija, bet va Bihter meiles vaidinti nemokejo biggrin.gif Tai kur tada ta meile ir kas ta chemija?  g.gif Kieno tos blakstienos vaidino? Behliulis vienas ten ta meile plese? biggrin.gif

Taip, bent jau aš žiūrėdama UM mačiau tik Behliulį, kiekvieną jo oro įkvėpimą ir iškvėpimą. Beren atsiskleidė antroj serialo daly, kai kitus jausmus, ne meilę reikėjo rodyti. Bet, kaip merginos rašo, kiekviena matom savaip, kiekviena jaučiam kitaip, kiekviena suprantam savaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 02 05, 22:11)
drinks_cheers.gif

Papildyta:
Tik ji kitokia, nes zmones kitokie. O kitokie zmones kitaip ir myli. Kitiems isvis tos tikrosios meiles nelemta patirti. Vieni moka tik savanaudiskai myleti, kiti ir numirti gali del meiles.

Visi mes skirtingai matom, per savo prizme perleidziam ir pagal save interpretuojam, taip kad nei irodineti nieko, nei gincytis neverta.

drinks_cheers.gif Pritariu
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 02 05, 22:20)
Taip, bent jau aš žiūrėdama UM mačiau tik Behliulį, kiekvieną jo oro įkvėpimą ir iškvėpimą. Beren atsiskleidė antroj serialo daly, kai kitus jausmus, ne meilę reikėjo rodyti. Bet, kaip merginos rašo, kiekviena matom savaip, kiekviena jaučiam kitaip, kiekviena suprantam savaip smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 02 05, 15:11)
Visi mes skirtingai matom, per savo prizme perleidziam ir pagal save interpretuojam, taip kad nei irodineti nieko, nei gincytis neverta.

Labai teisingai, Milagra. Ne visi tom pačiom akim mato lotuliukas.gif Čia žiūriu bandoma įrodinėti kad tik Behliulis mylėjo, kad Bihter nemylėjo nors chemija tarp jų buvo lotuliukas.gif o prisimenu UM temoj buvo tokių kurios įrodinėjo, kad kaip tik jis nemylėjo Bihter, kad ji jam tik žaisliukas buvo. Kaip ir Kuzey ir Džemre meilę ne visos mato, Aš prie tų matančių, man Kuziejaus žvilgsniai į Džemre šiurpuliukus kėlė, kaip ir Džemre. Bet kaip sakai, kiekvienas į pasaulį žvelgiam per savo prizmę, ir kai kurios matom meilę visur, kai kurios jos niekur nematom. Skirtingos gi mes, skirtingai matom, skirtingų serialų/filmų mums reikia...

Šie du serialai, nors ir likusiai pasaulio daliai jie ir visiškai nepatiktų, yra, ir dar tikriausiai ilgokai liks man kaip geriausi matyti serialai ir tai tik aktorių dėka. Kivanč talentingas žmogus, tačiau tik jis vienas serialų būtų "neišvežęs" . UM pirmoje vietoje jo ir Beren Saat dėka, tai žmonės sugebėję parodyti tikrą meilę ekrane, o Kuzey Guney pirmąja vieta su UM dalinas, nes Kivančas, Bugra ir Oikur - visi 3 nuostabūs aktoriai. Holivudas turėtų pasimokyti iš turkų, ir net nemažai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 06 vasario 2015 - 05:44
QUOTE(Mockava @ 2015 02 06, 04:35)
Labai teisingai, Milagra. Ne visi tom pačiom akim mato  lotuliukas.gif  Čia žiūriu bandoma įrodinėti kad tik Behliulis mylėjo, kad Bihter nemylėjo nors chemija tarp jų buvo  lotuliukas.gif 

o prisimenu UM temoj buvo tokių kurios įrodinėjo, kad kaip tik jis nemylėjo Bihter, kad ji jam tik žaisliukas buvo. 

Šie du serialai, nors ir likusiai pasaulio daliai jie ir visiškai nepatiktų, yra, ir dar tikriausiai ilgokai liks man kaip geriausi matyti serialai

Tai va, tai va biggrin.gif

drinks_cheers.gif Ir tokiu buvo didzioji dauguma. Ten gal tik mes dviese ir dar kelios merginos ir tematem jo meile. O kiek dar buvo tokiu, kurie ir tarp jo ir Nihal begaline meile mate smile.gif Taip kad cia nepasigincysi smile.gif

drinks_cheers.gif Ir man.
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2015 02 06, 05:35)
Čia žiūriu bandoma įrodinėti kad tik Behliulis mylėjo


Na, nežinau, ar čia kažkas bando įrodynėti... Aš tik pasidalinu savo nuomone apie UM ir mielai perskaitau kitų įžvalgas, kurios kartais priverčia kitaip pažiūrėti į situaciją. Bet tiek skaitydama forumą, tiek žiūrėdama serialą, bandžiau įžvelgti tą beprotišką meilę vaidyboje...na pritrūko man iš Beren Saat tos meilės perteikimo...būtent tos išskirtinės... Puikiai ji man suvaidino pyktį, neviltį, bet aistros, "alpėjimo" man pritrūko. O gal ir buvo toks tikslas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2015 02 06, 06:29)
O gal ir buvo toks tikslas?  g.gif

Kas žino, gal ir taip, čia jau kūrėjų reikėtų klausti. Gal kas ir skaitė ju pasisakymus. Bet man atrodo jei serialas sukelia žiūrovui kažkokius jausmus, tokias diskusijas, tai jis gana pavykęs. O kad vienam taip, kitam kitaip atrodo irgi normalu, jei vienodai mąstytume, tada nereikėtų savo nuomonės išsakyti mirksiukas.gif

doh.gif kaži kaip Kuziejus su Džemre, išvažiavo medaus mėnesiui, ir dar be mamos! lotuliukas.gif
Atsakyti
Nemaciau pacios paskutines serijos verysad.gif . Siandien, galvoju, paziuresiu per turkishtvseries.ru, bet uzblokuota butent paskutine. Kitas visas rodo. Kazin, kur dar galeciau rasti?
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2015 02 06, 14:21)
Nemaciau pacios paskutines serijos  verysad.gif . Siandien, galvoju, paziuresiu per turkishtvseries.ru, bet uzblokuota butent paskutine. Kitas visas rodo. Kazin, kur dar galeciau rasti?


Aš žiūrėjau čia su rus sub http://1plus1tv.ru
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2015 02 06, 12:29)
bet aistros, "alpėjimo" man pritrūko. O gal ir buvo toks tikslas?  g.gif

Tai uzteko, kad Nihal alpejo biggrin.gif
Bet jei jau aistros pritruko, tai as nezinau kas ta aistra tada cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 06 vasario 2015 - 16:03