Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

Man jau gėda ir prisidavinėti vėl 69,3 sad.gif
Atsakyti
laukiu nuomonių dėl lentelės, reikia jos kamnors ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2015 03 16, 14:20)
laukiu nuomonių dėl lentelės, reikia jos kamnors ar ne?

Lentelė būtų neblogai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2015 03 16, 14:20)
laukiu nuomonių dėl lentelės, reikia jos kamnors ar ne?

ir man lentele visai patinka wink.gif
Atsakyti
atrodo tik d. mama duomenu truksta, bet ji ko gero jau pasieke savo tiksla smile.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
šiandienos meniu:
pusryčiai: sumustiniai 2 ant bemieles duonos su avokadu, virtu kiausiniu ir pomidoru
pietus: grikiai, ridikelis, pomidoras, vistienos siek tiek
Vakariene: salotos su lasisa, dejau viska ka is darzoviu turejau, tai super skanios gavos, net keista thumbup.gif
Atsakyti
kikavaida, kaipp skaaniai tavo meniu atrodo.... bandau atsilaikyt prieš vakarinį apsirijimą.... unsure.gif
Atsakyti
Man jau grėsė apsivalgymas vakarinis... Trūko energijos, šiandien visą dieną aš kažkokia išplaukus schmoll.gif Tai jau galvojau apie ką nors nesveiko blush2.gif bet suvalgiau du bananus ir nuėjau pasportuot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikavaida: 16 kovo 2015 - 22:02
QUOTE(Kikavaida @ 2015 03 16, 22:01)
Man jau grėsė apsivalgymas vakarinis... Trūko energijos, šiandien visą dieną aš kažkokia išplaukus  schmoll.gif  Tai jau galvojau apie ką nors nesveiko  blush2.gif  bet suvalgiau du bananus ir nuėjau pasportuot  ax.gif

Aš kolkas valdausi, išgėriau arbatos :-)
Atsakyti
Sveikutės, na tai ko tylit? Tyluma ramuma vyrauja čia unsure.gif
Atsakyti
man svoris nekrenta!! atrodo nevalgiau nieko, o +1 kg. Nu is kuuur? darau siandien ikrovos diena, kad biski isjudint svori.
Atsakyti
Pas mane paskutiniu metu visiški nekalbadieniai. Gal pavasaris savo duoda, vitaminų stoka, kažkokia išsekusi jaučiuosi
Atsakyti