Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

Pakelsiu temute, gal kas nores jungtis ir kartu mest svori, na ne iki pavasario, pradziai bent jau iki ziemos svenciu, kurios tikrai jau ne uz kalnu. Noreciau iki ju 6-7 kg numest ax.gif
Atsakyti

Žiūriu tema apmirusi, nejaugi jau visos pasiekėte savo tikslus?

 

Aš dar savųjų ne, pirmasis etapas - naujieji metai. Noriu į naujuosius įžengti lengvesnė 6kg. Jei pasieksiu šį tikslą, po naujų bus antras etapas - 4-5kg

 

Sportuoju, rašausi ką valgau (tiksliai laiką, kad viską matyčiau ir galėčiau sekti, nes mano problema besaikis užkandžiavimas) beje šioje vietoje man labai gelbsti-sporto planuotė, įsigijau ją, tai man labai patinka, viskas joje - tikslai, mityba, sportas. Taip pat jau mėnuo sportuoju (grupinės treniruotės, treniruokliai) tai nors pirmas mėnuo toks nekoks man, labai daug 'griešinau' :blush-anim-cl: , vis galvodavau aj nueisiu išsportuoti, bet ta auksinė taisyklė, kad 80proc kaip atrodome lemia mityba, vis tik yra 100 proc tiesa, jei nežiūrėsi ką valgai, sportuok kiek nori - nieko nebus, tai jau gera savaitė labai griežtai susiėmiau ir bandau eiti teisingu, lengvesnės, gražesnės savęs keliu.

 

Buvau ir mitybos planą vasarą užsisakius, bet nieko nepavyko, kadangi vasara, tai tokio griežto rėžimo niekaip neišėjo laikytis.

 

Taigi, kas man į kompaniją, pasitinkant naujuosius lieknesnėm ir sveikesnėm? m? Juk kartu viskas daug lengviau!  :rolleyes:

 

Startas: 2017-09-10  71,1 kg

             2017-10-10  70,4 kg

             ...

Tikslas Nr.1 (iki naujų)               65-66kg

Tikslas Nr. 2 (po naujų)             61-60 kg

 

Atsakyti
Afire, sveika mirksiukas.gif


taip temute apmirus, kaip visas sm forumas biggrin.gif tai smagu sulaukt bendraminciu, man patinka toks metimo budas, kai kartu su kompanija 4u.gif

na musu tikslai panasus mirksiukas.gif as rimtai startavau spalio 9 su 72,4 siai dienai turiu 69 4u.gif pirma savaite gan neblogai krito, dabar antraja jau toks letesnis kritimas, jei kas savaite bent po 0,5-1kg numetus tai iki nauju tikrai neblogas rezultatas butu, aisku svarbiausia kad tas rezultatas butu ilgalaikis, tai vat ir labai svarbu su mityba susitvarkyti, kas man sunkiai sekasi jei per daugiausiai neziuriu ka valgau ir imu maitintis iprastai, zodziu, as linkus pavalgyt skaniai ir sociai biggrin.gif
as dabar turiu programele my fitness pal, i ja suvedu ka valgau, iskart ismeta kalorijas, kiek angliavandeniu ir t.t.

beje koks tavo ugis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as**: 20 spalio 2017 - 10:03

As 1.72 esu :)

 

O aš tai mažinu porcijas, sunku, bet kitaip nebus nieko. Per savaitę 1 dieną leidžia sau valgyti ką noriu(darau tą vadinama cheat day),  visas kitas dienas jau stengsiuosi laikytis režimo, aišku ne visada išeina, bet po truputį isivažiuoju.

 

O tu sportuoji? 

Atsakyti
Man tos cheat dienos tai pavojingos biggrin.gif jei savaite graziai atsilaikau ir sekancia diena jau leidziu kazko daugiau tai poto dar ir sekancia norisi pasilepinti ir jau vel grieztai susiimt sunkiai sekasi, nezinau, cia bent jau man smile.gif o su sportu tai as kartais padraugauju, jau buvau beveik metam abonimenta beperkanti, bet kazkaip vaikai apsirgo,tai jau tas isejimas is namu nebetoks laisvas tampa, reik derint kam vaikus palikt, nu tai ir sakiau apsieisiu, turiu kelias sporto programas kompe, tai labai fainai ir namie pasimankstinti, man ten tu stakliu nereikia, as ir siaip jei eiciau tai i pilates ar grupines treniruotes, nemegstu svarmenu kilnojimo ax.gif
Atsakyti
Na ka, vel pirmadienis, savaitgalinis cheatas kiluka pripliusavo blush2.gif nuo siandien vel tvarkingas meniu, jokiu saldumynu 4u.gif

Afire, kaip tau savaitgalis? mirksiukas.gif
Atsakyti

Man po savaitgalio irgi neblogas pliusas buvo, net nesupratau iš kur, nes ne cheatinau labai, bet matomai nedaug reikėjo, šią savaitę taip ir vargstu sugrįžti į praeitos savaitės svorį, dar sekmadienį laukia matavimasis tai žiūrėsiu kokie cm po dviejų savaičių lauks manęs :D 

Atsakyti

Žinok aš praeitais metais ėjau į dviračių klases, įvairias su trx diržais, tai irgi galvojau man jau tų svarmenų nereikia,o dabar.. body pumpas, staklės, nebegaliu be jų, na ir aišku rezultatai visai kitokei su jais, dar kardio padarau visada, aš kai aktyvistė, tai ne man jokie pilatesai ir jogos :)

Aš prieš 4 metus namie sportavau, tai namie sportuodama ir maistą derindama numečiau 8 kg :) nes tuo metu mano išvis dar mažoji mažytė buvo tai sporto klubai tik svajonė buvo, dabar jau su vyru susiderinam, jei nedirba arba baigia darbą iki 17 val, tai po darbo varau sportuot

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afirė: 26 spalio 2017 - 06:47
Sveikos merginos, priimkite į kompaniją, vienai darosi sunku kovoti su svoriu ir savimi. Prisiduodu, ūgis 178, svoris 74. Noriu pasiekti bent jau 70, bet niekaip nesiseka. Pagrindinė problema saldumynai, be abejo, ir amžius daro savo, kadangi jau gerokai virš 40, tai svoris labai nenoriai krenta. Bandysiu nuo lapkričio pirmos riboti angliavandenius, išmesti iš raciono saldumynus, gruodį gal išvis pasninkauti reikia, net mėsos vengsiu. Sportuoju nemažai, treniruokliai ir kt. Gal kad esu aukšta ir sportiška, visiems atrodau net gi plona, bet nusirengus vis tie gelbėjimosi ratai kada smile.gif .
Atsakyti

Kvieciu prisijungt faceboke i uzdara grupe "Sudie sudie stambus kuneli''

Atsakyti
Labas visoms. Norėjau pasidžiaugti su visomis kartu, praeitą savaitę užsirašiau į sporto klubą, tai bandysiu mesti svoriuką smile.gif) Bet turiu kitą problemą, gal galite papasakoti kaip kovojate su celiulitu? Žiauriai nefainas dalykas... Draugytė rekomendavo pabandyti kelis anti celiulitinius kremus, tačiau labai abejoju jų veiksmingumu. Daug merginų giria limfodrenažinius masažus, ar esate kuri nors bandžius? Nesinorėtų susimokėti už paslaugas ir negauti jokių rezultatų. Labai lauksiu atsakymų smile.gif
Atsakyti

kur jus ten apie omega 3 tiek prisiskaitet? uzrodykit, as irgi noriu paskaityt biggrin.gif


o kas liecia riebalu vartojima ir lieknejima, tai tikra tiesa, bet reikia zenkliai apmazint angliavandenius, tada organizmas pereina ant riebalu deginimo. As bandziau gal pora menesiu taip maitintis, tai pradzioj krito svoris, bet vistiek galiausiai norisi ir kazko skaniau, saldziau, sveciai, sventes, tai kiekvienas toks nukrypimas ir op svoris kaip vel sokteli, nezinau kodel, bet skaiciau daug kam merginu is paleo temos taip irgi buvo, atrodo keli nekalti vaisiai vakare, o ryte jau ziurek ir pliusas doh.giftai dabar as bent jau stengiuosi atrasti ta balansa, nieko per daug neatsisakyti ir nieko per daug nevartoti
Papildyta:
vienintelis papildas ka pageriu tai del akiu liuberin biggrin.gifo kazko kito pagert nera poreikio, manau mityboj pakankamai gaunu is vaisiu, darzoviu, mesos, taip sakant nebadauju 4u.gif

 

Aš naudoju Amlan Forte specifiškumą ir labai sąžiningai padėjau https://lt.your-revi...-s-kaip-t4.html

Atsakyti