Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

labas rytas 4u.gif


na ka, ateinu palinket nevalgaus savaitgalio, kad pirmadieni butu kuo grazesni skaiciukai mirksiukas.gif

o as vakar sveciu turejau, tai pasilepinau sokoladu, bet uztat daugiau nieko nevalgiau, tai siandien jokio pliuso biggrin.gif
Atsakyti
Gero savaitgalio visoms 4u.gif
Atsakyti
Aš šiandien kibinus pirmą kartą kepiau, dariau visai nedidukus 3 įvariau, o vakare anyta ant šašlykų užkvietė doh.gif man atrodo ryt iškrovausiu su kefyru... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 02 07, 15:40)
Aš šiandien kibinus pirmą kartą kepiau, dariau visai nedidukus 3 įvariau, o vakare anyta ant šašlykų užkvietė doh.gif  man atrodo ryt iškrovausiu su kefyru...  blush2.gif

skanumynas kibinai wub.gif

o saslykus valgyk tik su darzovem, ryt didelio pliuso neturetu buti mirksiukas.gif


Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
vakar šašlykus valgiau su daržovėm tik, pliuso nėra, bet ir minuso ne, čia taip staigiai tie keli kg nukrito, jaučiu tuoj bus taip, kad kurį laiką laikysis svoris, o po to vėl į apačią, ne kart taip buvę smile.gif Na, bet svarbu, kad į apačią, o ne viršų ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Na kaip sekas kg mest? mirksiukas.gif

as** dar sportuoji pagal 21 day fix? ir kaip tau ji? smile.gif
buvau ir as pradejus, tokia visai nieko. Nera labai itin sunki, bet yra ka veikt. Darba gavau tai dabar ne sportas galvoje, kadangi darbas stovimas ax.gif Plius prasidejo "dziaugsmai" man, pykina vis daugiau ir daugiau. Sugebejau jau ir svorio numest siek tiek doh.gif Oi kaip laukiu kada visa tai baigsis rolleyes.gif
Atsakyti
ir as pagaliau naujoje temoje....
o mano ligos, tiksliau antibiotikai isbalansavo visa virskinimo sistema.... doh.gif ryt nieko gero nebus.... doh.gif
Atsakyti

Prisijungiu prie Staigmenos.
Pms +stresas ir visiškai atleidau vadeles. Bijau, kad rytoj svarstyklės nieko malonaus neparodys... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2015 02 08, 23:21)
Prisijungiu prie Staigmenos.
Pms +stresas ir visiškai atleidau vadeles. Bijau, kad rytoj svarstyklės nieko malonaus neparodys... blush2.gif

panašu, kad ir aš jūsų kompanijos būsiu verysad.gif šiandien svečiavausi pas mamą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2015 02 08, 23:31)
panašu, kad ir aš jūsų kompanijos būsiu  verysad.gif  šiandien svečiavausi pas mamą  ax.gif

Ech... kaip nors.... mirksiukas.gif kita savaite susiimsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytelis, visoms gražios savaitės, daug pozityvumo ir geros nuotaikos!
Aš šiandien priduodu 0 mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas smile.gif Mano nuotaika išties puiki, svarstyklės rodo 68,05 bigsmile.gif Netikėtai malonu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sin_: 09 vasario 2015 - 08:19